Skocz do zawartości

Porty - życzenia i stan faktyczny

Featured Replies

Opublikowano
W dniu 25.02.2018 o 12:16, balon napisał:

 No też mi się wydaje, że niny odpuści remaster remejku. SS bym mocno przyjął bo nie chciało mi się grać na wii ze względu na te je bane machanie.

Ciężko będzie skonwertować SS bez używania machania kontrolerem. System walki używał właśnie ciosów w pionie jak i poziomie a nawet chyba dźgania do pokonania przeciwników. Musieliby przypisać samo atakowanie mieczem do 2-3 guzików. Jakoś tego nie widzę bez machania.

  • Odpowiedzi 816
  • Wyświetleń 77,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Most Popular Posts

  • Zapraszam Was do corocznego podsumowania najciekawszych portów wydanych w ubiegłym roku  TO THE MOON - 16 STYCZEŃ - Rok 2020 rozpoczęliśmy nie najgorzej bo od portu znakomitej przygodówki. Wycisk

  • Chciałbym się z wami podzielić kilkoma uwagami dot. tegorocznych portów na ta konsolke gdyż ukazało się trochę wartych uwagi tytułów i niektórych wręcz niesamowicie dopracowanych ale tez zdarzały się

  • Ragus pisał że miasto w mario będzie hoiowe - wyszedł top 3 leveli Ragus pisał że xeno nienwyjdzie w tym roku - 2017 bejbe Ragus pisze ze mowa gra retro nie będzie mmo -   Znawca n

Opublikowano

przecież możesz machać joy-conami, konsola z podpietymi joy-conami, pro controllerem. Te dwa ostatnie będą nad wyraz głupie, ale będzie się dało. Ew. zawsze mogą coś pokombinować z prawą gałką analogową, której Wii nie miało i np. nią wykonywac odpowiednie ruchy mieczem ;) 

Opublikowano

No ja tez nie widze problemu zeby zrobic to tak jak z rekomendowanym uzyciem kontrolerow jak w Odyssey - luzne joycony w lapach. Rece nikomu nie odpadna od tego, bez przesady.

Opublikowano

SS bez jegbanego machania jak debilator, to by było jednak coś. 

---------------------------

Super Wario Bros 3D World lub Super Wario Country,.................. z Nintendo wszystko możliwe.

Edytowane przez kazuyoshi

Opublikowano

Jakby tak zapowiedzieli Super Mario Galaxy 3 i na przystawkę wrzucili dwupak, dobrze że za marzenia nie karają. Nie widzę sensu wydawania SMO2, tak jak nie widziałem sensu dla SM64 2, te gry są jedyne w swoim rodzaju. A serię Galaxy spokojnie można kontynuować :).

Edytowane przez zdrowywariat

Opublikowano

Jak sądzicie, Pillars of Eternity 2 bedzie po polsku na Switchu? Czy wszędzie będzie, oprócz Switcha właśnie?;]

Opublikowano

Niestety, ale póki co zaprzeczyli. Co naprawdę robią to nie wiadomo, ale oficjalnie zaprzeczyli. Szkoda, bo Diablo 3 na Switcha bym z pocałowaniem ręki przyjął. 

 

http://www.nintendolife.com/news/2018/03/rumour_is_blizzard_teasing_a_nintendo_switch_port_of_diablo_3

Opublikowano

ja licze ze jednak wyjdzie, diablo 3 w lozeczku :obama: ciekawe jak wypadnie Titan Quest na switchu ?

a i chcialbym na switcha rowniez Wind Waker

Opublikowano
W dniu 25.02.2018 o 20:34, funditto napisał:

 

Dla mnie Smash >> Tekkkeny, Street Fightery i inne Armsy 

chciałem dać plusa ale mi się skończyły więc poprę Cię słowem. 

 

Dla mnie również Smash jest lepszy niż wszystkie inne bijatyki, a gra z trzema  kumplami to coś pięknego. Nie mogę doczekać się tej gry na Switcha, niezależnie czy będzie to tylko port czy nowa część 

Opublikowano

Nie no od klasycznych bijatyk to też wolę takiego Smasha tylko, że jak często znajdziesz tych kumpli do grania na kanapie?

O multi online Nintendo nawet nie myślę  bo płacąc za plusa, Netflixa, game passa (niedługo), nie wyobrażam sobie kolejnego abonamentu na szeroko pojętą rozrywkę nerda.

Opublikowano

Mógłby już być wrzesień i Smash. Ja na pewno będę płacił za online, więc dla mnie to nie problem. 

 

Jeśli chodzi o inne porty to Iron Galaxy na Twitterze prowokuje Capcom, że chętnie zrobią port Monster Hunter World. Jakby co to oni zrobili port Skyrim na Switcha 

Edytowane przez funditto

Opublikowano

Dev, ktory potrowal skyrim na switcha chetny do portowania monster hunter world 

 

 

Opublikowano

http://www.eurogamer.net/articles/2018-03-06-sources-yes-diablo-3-is-coming-to-nintendo-switch

 

a więc jednak, Diablo 3 zmierza na Switcha *___*

mój borze, jeszcze ten MH World i może GTA V w końcu i nic więcej mi do szczęścia na ten rok niepotrzebne, mam mokro na samą myśl

Opublikowano

Oczywiście, że zmierza, po takim tweecie to nie ma bata, żeby nie zmierzał. a że zdementowali - cóż, pewnie nie mogą potwierdzić póki sam Nintendo nie ogłosi (może direct w marcu? ) 

 

diablo 3, gta 5, nowy monhun po naszemu (niekoneicznie world, moze byc nawet XX) i wiecej mi w tym roku na switcha nie trzeba :banderas: 

Opublikowano
10 minut temu, Rayos napisał:

diablo 3, gta 5, nowy monhun po naszemu (niekoneicznie world, moze byc nawet XX) i wiecej mi w tym roku na switcha nie trzeb

Tak słabo jest, że żadnych nowych gier nie chcecie i zadowolicie się ochłapami z 7 generacji?

Opublikowano
45 minut temu, Rayos napisał:

cóż, pewnie nie mogą potwierdzić póki sam Nintendo nie ogłosi (może direct w marcu? ) 

 

Opublikowano

gram.pl bardzo rzetelne źródło, na pewno są bardziej wiarygodni od eurogamera

 

orzech przecież to jest stary news

Blizzard teasuje D3 na Switcha -> Polygon się pyta, dostaje odpowiedź, że nic oficjalnego nie ogłaszają -> Światowe media piszą, że OK wszyscy się rozejść -> Eurogamer mówi, że ich źródła jednak potwierdzają grę w produkcji -> s,ram.pl dopiero tłumaczy newsa, że polygon dostał odpowiedź, że nic oficjalnego Blizz nie ogłasza xD

 

>czytanie polskich serwisów growych

może jeszcze ppe mi tu zacytujecie co

53 minuty temu, _Be_ napisał:

Tak słabo jest, że żadnych nowych gier nie chcecie i zadowolicie się ochłapami z 7 generacji?

 

tak dokładnie, jeszcze jakieś pytania?

Edytowane przez raven_raven

Opublikowano

wolałbym heartstone'a xd

 

na ch,uj to diablo martwe

 

 

 

Edytowane przez ragus

Opublikowano

Diablo 3 bardzo chętnie przyjmę, przyjemny hack & slash, na kompie wbite ponad 900 paragonów, to i na switchu wbiję kolejne milion paragonów :pawel:

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.