Skocz do zawartości

The Handmaid's Tale


MBeniek

Rekomendowane odpowiedzi

Jessssu, ile jeszcze będą męczyć bułę. Drugi sezon już był mocno naciągnięty, a trzeci to już powoli masochizm - w kółko te same teksty, smutna mina June i akcji tyle co w tureckiej telenoweli, w ogóle nic się nie porusza do przodu, żadnych ciekawych zwrotów akcji, nic, zero, null. Robienie czwartego sezonu o tym samym to trochę :reggie:

 

Jedyny odcinek z 3 sezonu warty uwagi to ten dziejący się niemal w całości w pokoju szpitalym. Przynajmniej coś nowego zaprezentowali. 

Odnośnik do komentarza

Ten serial to jest dno, naprawdę. Pierwszy sezon to była dla mnie męczarnia, jeszcze z tym brzydkim, irytującym ryjem głównej bohaterki (jak ta aktorka była zabijana w US to autentycznie czerpałem z tego przyjemność). Drugi sezon tylko zacząłem i prawie zwymiotowałem. Ze zgrozą czytam, że dalej lepiej nie jest xd Naprawdę na tle tuzów od HBO to jest nieśmieszny żart. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Masorz napisał:

@Rudiok odcinek szpitalny jest uważany za najgorszy odcinek tego serialu w historii.

Tzn ja sam chyba jeszcze nie jestem gotowy na seans.

 

A widzisz, mi się podobał bo pokazał trochę więcej emocji i wpływu tego całego syfu na zdrowie psychiczne. Trochę na granicy jawy i snu. Natomiast faktycznie jest całkiem inny niż wszystkie inne odcinki. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 29.07.2019 o 15:20, Rudiok napisał:

Mi się pierwszy sezon podobał, fajna dystopia, klimatyczne zdjęcia, mocna tematyka. Pierwsze 2 ep. drugiego sezonu też ok, ale potem równia pochyła. 

Bo pierwszy sezon to było przeniesienie wydarzeń z książki, a drugi i trzeci to już wymysł scenarzystów.

Edytowane przez Butt
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ten sezon był takim guwnem, że aż nie wiem ci napisać.

13 odcinków wymówek, żeby tylko fabuły nie pociągnąć i dać nam jak najwięcej wkurwionej miny Elizabeth Moss.

Kórwa ale ileż można? 

Sama końcówka to kał w najczystszej postaci i powrót do

 

status quo

.

 

Dziękuję panowie chóje scenarzyści.

Pyerdolcie się na ryj, dalej nie obejrzę.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Dołączam do obrzucania kałem tego sezonu. Końcówka to już w ogóle "full retard" a głupot było tyle, że szkoda nawet pisać. Nie wiem w jakim kierunku chcą to ciągnąć, ale już mnie to nie obchodzi. Mogli zakończyć i być dobrze zapamiętani, ale nie, trzeba doić. 

 

Jedyna mała satysfakcja z losu Freda i Sereny i ich wzajemnego podpierydalania się, pięknie pokazane jakie to szuje.

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.10.2019 o 15:03, MBeniek napisał:

Może ktoś streścić w paru zdaniach co się działo w 3. sezonie? Bo po finale drugiego sezonu już sobie darowałem oglądanie, a z tego co piszecie w trzecim była jeszcze większa beka. 

 

June wymyśla plan, że przerzuci jak najwięcej dzieci samolotem do Kanady, co udaje się jej w ostatnim odcinku sezonu. Po drodze Fred i Serena zostają aresztowani w Kanadzie. Nic więcej godnego uwagi się nie działo. 80% czasu antenowego to krzywa mina June i slo-mo.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...
W dniu 23.10.2019 o 09:50, Rudiok napisał:

 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

June wymyśla plan, że przerzuci jak najwięcej dzieci samolotem do Kanady, co udaje się jej w ostatnim odcinku sezonu. Po drodze Fred i Serena zostają aresztowani w Kanadzie. Nic więcej godnego uwagi się nie działo. 80% czasu antenowego to krzywa mina June i slo-mo.

 

Własnie skończyłem 3 sezon. IMO im dalej w las tym gęściej, mroczniej, po prostu lepiej(miłość, poświecenie, zdrada). Może trochę popłynęli ze scenariuszem, ale wykonanie bylo świetne. Na tyle dobre, ze nie mogłem odejść od tvika. Zona zaś siedziała zalana łzami. Z reszta od polowy sezon juz beczała. Jest moc :oh_you:

Delikatne spoilery...

Spoiler

W skrócie Freda kolejny raz pokazała, jak wielkie ma jaja, przemycając grupę dzieci poza granice Gilead. Obiła tez jednego ważnego komendanta. Innego zaś zmanipulowała.  Państwo Waterford dostało to na co zasłużyli, czego do końca nie przemyślała Serena zdradzając męża. Wszystko z miłości do dziecka, którego nigdy nie miała. Kilka zgonów. To takie ważniejsze wydarzenia.

 

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...