Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

Finding Cinderella

Za darmo :red: na Steam lub do ściągnięcia z itch.io(działa na Steam Deck)

Fajna, przyjemna visual novel. Gramy jako książę, któremu królowa zorganizowała trzydniowy bal by wybrał sobie żonę spośród dziewięciu kandydatek. Żeby nie było za nudo to autorzy postanowili urozmaicić rozgrywkę przez dodanie wiedźmy, która jest przebrana za jedną z księżniczek i  jeśli książę nie odgadnie która to, to czwartego dnia go zabije i game over. Drugie urozmaicenie to zrobienie z księcia totalnego przygłupa(w sumie zgodnie z książką, bo kto normalny szuka księżniczki po odcisku pantofelka?). W jednym z dialogów sam przyznaje, że nauczyciele uczyli go do szóstego roku życia a potem się poddali. Dzięki temu dialogi to czyste złoto i stanowią one najmocniejszy element gry. Grafika na początku wydaje się dziwna, ale ma swój urok. Na razie udało mi się raz znaleźć, trochę przez przypadek, za pierwszym razem wiedźmę i zdobyć zakończenie Lady Sophie(best girl). Polecam przez pierwsze dwie, trzy rozgrywki skupić się na tylko szukaniu wiedźmy(możemy podczas jednego balu zagadać do maksymalnie trzech osób) by zrozumieć jak działa ta mechanika.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
W dniu 24.06.2024 o 12:57, Suavek napisał(a):

Uparłem się, że nie będę ruszał multiplayera, ani powtarzał żadnych misji, żeby sprawdzić, ile można odblokować samą kampanią fabularną.

Ja się w pewnym momencie poddałem i zrobiłem ze dwie misje multi. Zasypało mnie kasą i misję, którą próbowałem zrobić ze 20 razy cyknąłem raz dwa.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, dominalien napisał(a):

Ja się w pewnym momencie poddałem i zrobiłem ze dwie misje multi. Zasypało mnie kasą i misję, którą próbowałem zrobić ze 20 razy cyknąłem raz dwa.

Mimo wszystko będę próbował (tym bardziej, że nie mam Plusa do multi). W myśl zasady, że nie powinienem być zmuszany grindować trybów dodatkowych, ani powtarzać ukończonych już misji, żeby przejść kampanię.

 

W poprzednich odsłonach różne samoloty i uzbrojenie też wymagały wielokrotnego przejścia gry do odblokowania, ale przynajmniej można było samoloty sprzedawać, jeśli chcieliśmy coś droższego już tu i teraz.

 

Nie mam nic przeciwko nastawieniu AC7 na multi, unlocki, czy swego rodzaju live-service, ale jak grałem na PC, to akurat ten sposób odblokowywania drzewka technologicznego dla wszystkich trybów - włącznie z kampanią - nieszczególnie mi się podobał. Dlatego chcę sprawdzić, czy trafię na ścianę, czy jakoś dam radę.

Odnośnik do komentarza

Dwójkę musiałbym sobie odświeżyć bo nigdy jakoś specjalnie długo nie grałem ale nie da jej się odmówić że była JAKAŚ. Trójka w sumie też i super się bawiłem w okolicach premiery tylko jeszcze nie wiedziałem że schemat tej gry będzie katowany aż to dziś co już super nie jest :wujaszek:

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie bardzo miałem pomysł w co zagrać po skończeniu Nier i tak dla sprawdzenia odpaliłem Tony Hawk Pro Skater 1+2 no i kurczę przepadłem :D

Szybkiej sesje i krótkie loadingi jak robimy reset jeszcze bardziej wzmagają syndrom jeszcze jednego razu. Dodatkowo kiedyś dużo się jedna w to grało to i łatwiej zacząć.

Edytowane przez BRY@N
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...