Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.07.2024 o 13:33, drozdu7 napisał(a):

Wersja Steam Deckowa mocno odjeżdża tej z XSX?

Maks 1080p (może być wyżej z modem, ale to psuje QTE i nie warto), ale za to MSAAx8 pięknie gładzi wszystko. Jest ładniej po prostu, mniej ząbków na krawędziach od lazaningu

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Dr.Czekolada napisał(a):

Z tymi Fearami przypisz sobie chociaż skok pod bumpera. Oglądałem kiedyś jakiś materiał o różnicach między portami i gościu opowiada, że na konsoli ludzie którzy ogrywali 1 i 2 myśleli, że to powolny tactical shooter, a nie run&gun:notlikethis:

Grałem lata temu na PC i myślałem, że to coś pomiędzy. 

Odnośnik do komentarza

Evil West

 

Po 2h bardzo mi się podoba, czuć Vibe gameplaya z nordyckich gowow w klimacie the order na dzikim zachodzie. Budżetu na scenki zabrakło, ograniczenia lokacji są czasem mocno bekowe ale zabawa na teraz bardzo przyjemna 

 

 

pobrane - 2024-07-16T120413.244.jpeg

pobrane - 2024-07-16T120424.724.jpeg

pobrane - 2024-07-16T120433.762.jpeg

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Ukukuki napisał(a):

To na konsolach F.E.A.R 1 ma spowolniony gameplay czy jak?  O jakiej różnicy w portach mówimy? 

No sterowanie, framedropy. To Pctowa gra z krwi i kości. Dzisiaj może gdyby wyszła lepiej by się postarali, w końcu w takie Doomy genialnie się gra i na niczym nie cierpi dynamika.

PS3 i X360 miały swoje własne ekskluzywne bronie i misje z dodatkowych ficzerów.

Odnośnik do komentarza

Portal 2

 

Podchodziłem do tego tytułu jak pies do jeża, zwłaszcza, że w jedynkę nie grałem. Jasne, widziałem oceny, widziałem entuzjastyczne opisy. Ale coś tam mi nie pasowało, nawet nie wiem co. Stary jestem i głupi, bo Portal 2 to absolutna miazga. Zabawa portalami jest przednia, super się rozwiązuje te zagadki. Oprawa mega. Ale to co mnie sponiewierało to klimat i humor. Ta początkowa sonda sprawiała, że śmiechłem nie raz. Testy, gdzie w ramach zadośćuczynienia za pewną i nieuniknioną śmierć dostajemy minutę jazzu, albo instrukcje na wypadek gdyby po apokalipsie rządziły nami inteligentne owady - no masakra. Ale nic, NIC nie przygotowało mnie na Glados. Jej głos, jej niby spokój, jej niby rozsądek - no wrzuca to takie ciary na plecy, że masakra. Serio nie spotkałem się z czymś takim nigdy wcześniej. Ograłem dopiero może godzinę, ale nie mogę się doczekać aż znowu siądę. Wow!

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dwójka już ma ten holywodzki sznyt, też wole jedynke ale to dość u mnie częsta przypadłość że wole pierwsze części gier. Może i są zazwyczaj skromniejsze  ale mają zawsze ten swój niepowtarzalny klimat. Chociaż uwielbiam te żele z dwójki 

Odnośnik do komentarza

Chapter 3 skończony. Żadna gra mnie tak uroczo nie obrażała. Dowiedziałem się, że jestem horrible person, powinienem wrócić do życia plemiennego jeżeli moja inteligencja jest za niska do rozwiązywania zagadek oraz, że matka powinna porzucić mnie po urodzeniu. Oczywiście to są fakty bazujące na obliczeniach i nauce, a nie chęć obrażenia mnie :) No cudna giereczka. 

Odnośnik do komentarza

To jak jesteś na początku to może faktycznie warto zrobić pauzę i jednak w jedynkę zagrać? Jest krótsza od dwójki i szybko pyknie, a do P2 bardzo łatwo się wraca. Taka luźna myśl, bo jednak po skończeniu dwójki powrót do pierwszej części może być cięższy albo w ogóle nie będzie Ci się chciało w nią grać, a szkoda by było bo bardzo ładnie się tam wszystko łączy z sequelem.

Odnośnik do komentarza
9 hours ago, Bzduras said:

To jak jesteś na początku to może faktycznie warto zrobić pauzę i jednak w jedynkę zagrać? Jest krótsza od dwójki i szybko pyknie, a do P2 bardzo łatwo się wraca. Taka luźna myśl, bo jednak po skończeniu dwójki powrót do pierwszej części może być cięższy albo w ogóle nie będzie Ci się chciało w nią grać, a szkoda by było bo bardzo ładnie się tam wszystko łączy z sequelem.

 

Szczerze to nie odczuwam potrzeby. Świetnie się bawię i nie widzę powodu tego zmieniać. Jeżeli będę miał niedosyt po skończeniu to odpalę jedynkę. Ale moja kolejka gier jest dosyć długa, a po skończeniu Portala wskakuje Baldur

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...