Skocz do zawartości

Właśnie zacząłem...


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.08.2024 o 17:46, Homelander napisał(a):

Titanfall 2. O JA PIERDOLE!! Znaczy wiedziałem, że to fajna gra, dużo dobrego słyszałem. Ale jakoś tak... no meh. Kupiłem za 3$ na Steamie to gra zapowiada się absolutnie fantastycznie. Ma świetny model strzelania, jest megaresponsywna, bardzo fajne elementy platformowe. Do tego super oprawa (na Decku w najwyższych ustawieniach 60 klatek) i soczysty dźwięk. Ależ tytuł! Jak ktoś nie grał to bardzo polecam!

 

TF2 to chyba jedną z najbardziej niedocenionych gier, single bardzo dobry, ale dopiero w multi pokazuje pazur. Świetna mechanicznie, feeling strzelania, responsywnosc, poruszanie się, to jakie akcje tam idzie robić to glowa mała. Do tego fajnie wprowadzone i wyważone tytany. Do teraz mnie zastanawia czemu multi w tej grze nie stało się klasykiem

Edytowane przez tjery
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 hours ago, tjery said:

 

TF2 to chyba jedną z najbardziej niedocenionych gier, single bardzo dobry, ale dopiero w multi pokazuje pazur. Świetna mechanicznie, feeling strzelania, responsywnosc, poruszanie się, to jakie akcje tam idzie robić to glowa mała. Do tego fajnie wprowadzone i wyważone tytany. Do teraz mnie zastanawia czemu multi w tej grze nie stało się klasykiem

 

Już Kopernik twierdził, że pieniądz gorszy wypiera lepszy. W tym przypadku ten gorszy nazywa się Call of Duty i Battlefield

Odnośnik do komentarza

Tf2 najlepsze multi ever, do dziś pykam. Żadna strzelanka po sieci nigdy nie dała mi tyle frajdy z epickich akcji. Kampania też świetna choć w przeciwieństwie do wielu - nigdy jej aż tak nie gloryfikowałem, do tego do dziś rusza i wygląda to wszystko zjawiskowo. 

 

Fajnie że na pc w zeszłym roku naprawili oficjalne serwery online.

Odnośnik do komentarza

Ja niestety dłużej w multi nigdy nie pograłem bo na ps4 już świeciło pustkami ale feeling był przyjemny więc pewnie można było tam sporo godzin nabić, mi jedynie nie podobało się że oprócz graczy po mapce latały też boty, nie cierpie tego motywu w multi. Singiel był fajny ale też nie czaje tych przesadnych spustów. Gdyby to wyszło przed wolfiem z 0k14 i doomem 2016 to możeee bo wtedy była tragedia na rynku singlowych fpsów

Odnośnik do komentarza

FB_IMG_1724673206415.jpg.e9d0e8d2bfd2368ccef827c4623b68a9.jpg

 

RDR2 zaczęty od nowa. Można powiedzić w końcu! Nie online bo tam mam trochę rozwiniętą postać ale single player. Nie przenosiłem swjwa z PS4 bo chciałem sobie przypomnieć wszystko od początku. Niby zacząłem tuż po premierze ale szybko odstawiłem bo to nie był dobry czas aby brać się za tak potężną grę. Teraz za to już tak, spokojniejsza praca, ogólnie mniej stresu i ganiania wszędzie. Poza tym oglądałem ostatnio "Za garść dolarów" i mam spowrotem zajawkę na Dziki Zachód. Gameplayów RDR2 nie oglądałem, spoilerów też nie więc będę grę (paradoksalnie) odkrywał na nowo.

Odnośnik do komentarza

spacer.png

 

W domku przed cumsolą nowe Trailsy, a w pracy między zamówieniami Eternitowe Pilarsiki :boomer: cRPG to gatunek, który zawsze mocno zaniedbywałem, więc teraz nadrabiam. W planach mam jeszcze drugą część, Divinity, Shadowruna i pewnie za jakiś czas Baldury. W Pillarsach jestem właśnie po zdobyciu warowni i jest w pytę, gra mi się dużo lepiej niż w Fallouta 2, chociaż swobody jest zdecydowanie mniej. 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Josh napisał(a):

spacer.png

 

W domku przed cumsolą nowe Trailsy, a w pracy między zamówieniami Eternitowe Pilarsiki  cRPG to gatunek, który zawsze mocno zaniedbywałem, więc teraz nadrabiam. W planach mam jeszcze drugą część, Divinity, Shadowruna i pewnie za jakiś czas Baldury. W Pillarsach jestem właśnie po zdobyciu warowni i jest w pytę, gra mi się dużo lepiej niż w Fallouta 2, chociaż swobody jest zdecydowanie mniej. 

 

Jak Ci się podoba to spróbuj potem jeszcze Pathfindery, szczególnie 2jka dobra była. 

Odnośnik do komentarza
21 minutes ago, Josh said:

spacer.png

 

W domku przed cumsolą nowe Trailsy, a w pracy między zamówieniami Eternitowe Pilarsiki :boomer: cRPG to gatunek, który zawsze mocno zaniedbywałem, więc teraz nadrabiam. W planach mam jeszcze drugą część, Divinity, Shadowruna i pewnie za jakiś czas Baldury. W Pillarsach jestem właśnie po zdobyciu warowni i jest w pytę, gra mi się dużo lepiej niż w Fallouta 2, chociaż swobody jest zdecydowanie mniej. 

 

 

Uważaj chłopie, bo w Pillarsach są postacie LPGQ+. Jeszcze gra Ci się spodoba i bam! Propaganda chwyciła Cię w swoje szpony

Odnośnik do komentarza

W jedynce mam ponad 100h i nie zapamiętałem ani jednego wątku lgbt. Za to zapamiętalem zajebisty świat, questy i fabułę. Dla mnie konstrukcja tego wszystkiego, relacje bogów z ludźmi i cała reszta to jest dla mnie top i nawet trzeci Baldur narazie tego nie przebił.

Walka z tym Concelhautem to jeden z bardziej satysfakcjonujących momentów;)

 

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, drozdu7 said:

W jedynce mam ponad 100h i nie zapamiętałem ani jednego wątku lgbt. Za to zapamiętalem zajebisty świat, questy i fabułę. Dla mnie konstrukcja tego wszystkiego, relacje bogów z ludźmi i cała reszta to jest dla mnie top i nawet trzeci Baldur narazie tego nie przebił.

Walka z tym Concelhautem to jeden z bardziej satysfakcjonujących momentów;)

 

 

No to oznacza, że propaganda i przekaz podprogowy zadziałały. Kazuo Ci wyjaśni

1 minute ago, Josh said:

Spokojna głowa, wystarczy że te postacie mają chociaż że dwie linijki jakiejś ckliwej historii w scenariuszu i wszystko jest git :niki:

Mi tak. Ale Tobie, graczowi świadomemu, nie. Wiec uciekaj póki możesz. A do Baldura nawet nie podchodź, bo tam to już totalnie palpitacji dostaniesz

Odnośnik do komentarza

W tamtym okresie co 

54 minuty temu, Josh napisał(a):

spacer.png

 

W domku przed cumsolą nowe Trailsy, a w pracy między zamówieniami Eternitowe Pilarsiki :boomer: cRPG to gatunek, który zawsze mocno zaniedbywałem, więc teraz nadrabiam. W planach mam jeszcze drugą część, Divinity, Shadowruna i pewnie za jakiś czas Baldury. W Pillarsach jestem właśnie po zdobyciu warowni i jest w pytę, gra mi się dużo lepiej niż w Fallouta 2, chociaż swobody jest zdecydowanie mniej. 

 

 

Ominiesz jeden z najbardziej niedocenianych ale najlepszych izometryków z tamtego okresu czyli Tyranny. Ona jest bardziej liniowa ale imo najbardziej miodna, ukończyłem 2 razy.

 

edit: nie polecam tylko przechodzenia tego typu gier jedna po drugiej bo szybko można się znudzić formułą, najlepiej przeplatać z innymi gatunkami

Edytowane przez GearsUp
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, PiotrekP napisał(a):

MAD MAX

 

Po raz drugi, tym razem na PC. Nie wygląda to źle po niemal 9 latach od premiery. Wiem że gameplay będzie na swój sposób monotonny, ale pewnie będę się dobrze bawił, jak na premierę na PS4.

 

Oczywiście pamiętamy o możliwości zaznaczenia miejscówek z częściami do ulepszenia bazy ? Przydatna rzecz.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5)

Trochę zapomniałem, że w szufladzie leży płytka z tym tytułem. A poprzednią część scalakowałem przy współudziale syna:good2:

No więc jak młody zaczął gadać, że chciałby zagrać w nowego Astro, to zaproponowałem, że zagramy najpierw w najnowszego Raczeta:)

Dopiero godzinka minęła, ale widzę, że Insomniac dało radę:good2:

Edytowane przez Paolo1986
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
7 hours ago, Paolo1986 said:

Ratchet and Clank: Rift Apart (PS5)

Trochę zapomniałem, że w szufladzie leży płytka z tym tytułem. A poprzednią część scalakowałem przy współudziale syna:good2:

No więc jak młody zaczął gadać, że chciałby zagrać w nowego Astro, to zaproponowałem, że zagramy najpierw w najnowszego Raczeta:)

Dopiero godzinka minęła, ale widzę, że Insomniac dało radę:good2:

 

O tak, świetny jest ten Ratchet. Mi się kojarzył pod względem odbioru z Avengersami (tymi dobrymi). Czyli maximum zabawy, uciechy, wizualnej uczty. Bez zbędnego pierdolenia i udawania, że się jest czymś czym się nie jest

Odnośnik do komentarza

The Evil Within 2 (PC)

 

Leżało sobie dość długo, chyba z rozdawnictwa primegaming, bo mam to na gogu. W jedynkę grałem kiedyś tam, ale że niewiele pamiętałem zrobiłem sobie w necie szybkie przypomnienie.

Dziwi mnie że w opcjach można sobie "kody" odpalić. Ciekawe kto na to wpadł. Póki co tylko liznąłem początek i jak zwykle wygodniej mi się w to na padzie gra. 

Zobaczę jak się rozwinie dalej ta historia.

Odnośnik do komentarza

Mnie jedynka zawiodła, ale niedawno ugiąłem się i wziąłem za parę dyszek pudełko z sequelem na PS4, jakoś mi ta gra siedziała w głowie od przeczytanych w 2017 recek, najwyżej znowu przejdę na siłę xD. Akurat jesień idzie to będą okoliczności sprzyjające na horrory.

Edytowane przez kotlet_schabowy
Odnośnik do komentarza

Platynka w pierwszym TEW to jedna z tych, z których jestem najbardziej dumny. Zanim znerfili poziom trudności w TEW2, to też była bardzo trudna i przy premierze niewiele osób mogło się nią pochwalić. Obie gry rewelacyjne, ale pierwsza część lepsza, w czasach kiedy RE6 rozczarował fanów Mikami wyskoczył ze swoim horrorkiem, który pozamiatał konkretnie: klimat kładł na łopaty wszystko poza Silent Hillem, gameplay był soczysty i wymagający (pomijając nudny pierwszy chapter), nawet fabuła potrafiła wciągnąć. W dwójce już zabrakło tego elementu zaskoczenia, lokacje były bardziej "czyste" i sterylne, semi-open world i questy średnio mi pasowały, ale to dalej był zajebisty kawał survival horrorku, w którym dało się przestraszyć, a design przeciwników wskoczył na jeszcze wyższy poziom (Obscura, Anima). Gdybym miał do wyboru dostać kolejny remake któregoś RE albo odświeżone TEW to bez wahania wybrałbym to drugie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...