Skocz do zawartości

Dzień dobry, karta na punkty jest?


Rekomendowane odpowiedzi

Prawko mam prawie 6 lat, a nigdy nie założyłem żadnej karty tego typu (poza chyba chyba orlenem, ale tam była zniżka na paliwie). 

Ktoś zbiera te punkty payback na BP?

Warto w to się bawić? Czy to jest tak zrobione że trza zatankować 1000 litrów i wtedy za portfel zamiast płacić 100 zł, płacę 50?

Używacie tych kart? Zawsze mi te kobiety dają kartę tymczasową, po czym ta ląduje w koszu:/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Mam, ale nigdy nic nie wykorzystałem z tych punktów, może ze dwa razy się zdarzyło, że jakieś traciły ważność to wtedy się dobijało jakiś rabat do paliwa. Jest tego chyba już z kilkadziesiąt tysięcy, ale dalej zbieram.

PS. Portfel jak już to za 89,99 zamiast 100 w takim wypadku proszę Pana.

Odnośnik do komentarza

Mam 90k punktów na orlenie. Większość zebrałem przy zakupach u epartnerów np. Media expert czy zalando. Samym paliwem to se można nazbierać... 

Wcześniej było nawet 100 punktów za małego hot doga, a żeby z paliwa tyle uzbierać to trzeba zalać za jakieś 200 zl hot dog dla porównania 5 zł. Potem zmiejszyli do 50 punktów, a teraz nie ma nic. Za te 90k punktów to mogę coś wybrać za jakieś 300 zł, kartę mam 3 lata o gdyby nie zakupy w sklepach gdzie czasem wpadało 4k punktów to może z 30k bym miał. Po ch.uju te punkty. Lepiej tankować gdzie się chce.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam te karty BP, jak starszy tankował, to właśnie tam; w książeczce były klocki LEGO jako nagroda, nigdy się nie udało tyle nazbierać. 

 

Teraz tankuję tam, gdzie mają paliwo, nie zbieram nic.

Odnośnik do komentarza

Kartę payback mam do tankowania na BP i zbierania punktów na pizzaportal. Warto odwiedzać stronkę i wykorzystywać kupony na dodatkowe punkty.

Posiadam również kartę polomarketu, punktów się tam nie zbiera, ale czasem mają ciekawe promocje dla posiadaczy karty i już kilka razy zaoszczędziłem pieniążki na zakupach.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Ja mam payback, i kupa straszna sie zrobila. Co kilka miesiecy uzbiera sie pare zlotych to kupuje za to jakies gazety w inmedio.

Jedyna karta co była warta posiadania to miles and more. Warta, bo od nowego roku zmienili system. Kiedys za jeden segment lotu dostawalo sie od 200 do 1000 punktow. Teraz 50 xD w zeszlym roku wzialem apple watcha za free (150k punktow). Przelot w dowolne miejsce w europie 30k. Bardzo sie oplacalo, teraz jest masakra na nic sie nie uzbiera. Dobrze ze mil statusowych nie ruszyli.

Odnośnik do komentarza

Jak się dużo jeździ to warto, w moim przypadku mam połączone 2 karty z bp i tankując służbowe/prywatne auto w rok zazwyczaj biorę nagrody za 200-300zl, np. blender z philipsa, słuchawki jbl, portfel z Samsonite. Warto pobierać te kody promocyjne na wiecej pkt które się przy kasach drukują np. za następne tankowanie +100% pkt itp i zbierac u partnerów np. allegro.

Odnośnik do komentarza

Payback, odkąd nie można zbierać punktów na allegro i w empiku zrobił sie mocno chvjowy, pamiętam że przed payback BP miało własny program lojalnościowy i tam było całkiem w pytkę,  w ciągu roku potrafiło się uzbierać na "prezent" o wartości 300-500zł.

 

Jak było więcej partnerów to w payback też dawało radę bo szło uzbierać na coś fajnego. jak ktoś nie jeździ dużo to ta karta to zbędny balast.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...