Skocz do zawartości

Forza Horizon 4


Mroku

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

spróbuj czegoś typowo rajdowego. focusa albo fiestę od hoonigana weź, dobrych tuningów jest sporo. generalnie im szybciej i większa kontra tym więcej punktów leci. włącz sobie pełną linię przejazdu to lepiej będziesz widział na tym błocie. niestety w 4, względem 3, bardzo zawęzili ścieżkę gdzie się zdobywa punty. wystarczy że nieco pobocze chwycisz i licznik stoi. 

lecisz z góry, zarzucasz autem w lewo, na kontrze do nawrotu w prawo, przerzutka i bokiem przez ten nawrót, trzymaj ile się da, na prostej nabierz prędkości, ustaw auto i driftem w lewo. znowu trzymaj się da w strefie a później na wariata zarzutka w prawo i ślizgiem do mety. no łatwizna :P 

Odnośnik do komentarza

Mam chyba hoonigan rx 200, ale nie było żadnych tuningów "drift". Ogólnie to nie rozumiem co napisałeś xD Całe zdanie brzmi jak zaklęcie w jakimś JRPG. Obejrzałem kilka filmików na YT, a i tak nic z nich nie wyniosłem. Ja to robię tak, że daję gaz i gałkę w bok, żeby mnie zarzuciło, a potem trzymam gałkę w drugą stronę i trigger tak do połowy. Czasem pojade spory kawałek, a czasem zakręcę bąka i wypadam z drogi ;p

Odnośnik do komentarza

nie musi być tuning drift. znajdź taki z najlepszymi parametrami, wyłącz kontrolę trakcji a moc zrobi resztę. jak później włączę to podrzucę namiar jakiego tuningu sam używam. spróbuj trzymać gaz w opór albo 3/4. koła cały czas muszą mielić żeby mieć trakcję jako tako. nie bój się też ślizgać bez kontry albo nawet jak np. lecisz bokiem w zakręcie w prawo to jeszcze mocniej w prawo dokręć żeby jeszcze bardziej dupę zarzucić. no nie wiem jak inaczej to wyjaśnić, rozrysować też nie będę próbował :D 

Odnośnik do komentarza

Jak udało mi się to zrobić, to już nic mnie nie powstrzyma :xboss:Te samochody oferowane za FP są coś warte? Trochę tej waluty kiszę i może coś bym kupił. Wczoraj ścigałem się w FFA i gościu wymiatał chevroletem zr2, ale z tego ci widzę to był oferowany w sezonach 1 i 7.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza

Znowu się wkręciłem w tę grę. Do końca miesiąca pewnie zrobię wszystkie pozostałe achievementy z podstawki celując w te sezonowe. "Stunt superhero" będzie trochę wymagający. Italdesign Zerouno czy Ferrari F40 nadałyby się do speedtrapów/zones? Na trueachievements są jakieś pojedyńcze polecane samochody, ale zastanawiam się czy nie mam czegoś lepszego i mógłbym oszczędzić na zakupie kolejnych samochodów.

Edytowane przez 20inchDT
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, 20inchDT napisał:

Znowu się wkręciłem w tę grę. Do końca miesiąca pewnie zrobię wszystkie pozostałe achievementy z podstawki celując w te sezonowe. "Stunt superhero" będzie trochę wymagający. Italdesign Zerouno czy Ferrari F40 nadałyby się do speedtrapów/zones? Na trueachievements są jakieś pojedyńcze polecane samochody, ale zastanawiam się czy nie mam czegoś lepszego i mógłbym oszczędzić na zakupie kolejnych samochodów.

Fotoradary, strefy, skoki - na asfalcie można zrobić wszystko jakimkolwiek szybkim autem, czy to będzie Koenigsegg (ja zrobiłem większość Agera RS X999), czy McLaren, czy Ferrari. Z offroadem podobna sprawa - stuninguj na maksa dowolne terenowe auto. Ja korzystałem z Jeepa Trailcat na S1 900. Do driftu wspomniany Dodge Viper + manualna skrzynia. 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 29.10.2019 o 21:42, 20inchDT napisał:

Chlopaki macie sposob na szybkie wbiecie 1.5mln kasy? Chce w koncu zamek kupic i odblokowac ostatniego barn finda. Dla pewnosci - te stories i zielone eventy musze skonczyc w ciagu miesiaca, a nie do tego czwartku?

Kupuj w domu aukcyjnym Spitfire Triumph, który był zaginionym samochodem. W biegłościach możesz odpalić za skill pointy 200k bonusu za każdy samochód, a idzie je wyrwać w domu aukcyjnym za 11k na kup teraz. Tylko uważaj, bo cześć może być już wykorzystana ;)

Edytowane przez Matriks_1111
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, 20inchDT napisał:

Jest jakis warunek, zeby kolejne bonus boardy pojawily sie na mapie? Nie widze juz zadnego fioletowego do rozbicia. Ostatni unlock dla mini zostawiam do kolejnego tygodnia, bo w dziennym beda do przejechnia dwa crossowe wyscigi xd

 

Musisz przejechać w ich okolicy. Wtedy się wyświetlą na mapie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...