Skocz do zawartości

Doom Eternal


Pupcio

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Daffy napisał(a):

Jedyna seria singlowych fpsów AAA, która trzyma poziom i powinna tylko ona na dobrą sprawę wychodzić 

No, szkoda wolfa bo TNO i TOB były wyjebane, ale colossus i to gówno z córkami to jakaś pomyłka.

Odnośnik do komentarza
Teraz, XM. napisał(a):

No, szkoda wolfa bo TNO i TOB były wyjebane, ale colossus i to gówno z córkami to jakaś pomyłka.

Colossus to dramat, nie umiałem wytrzymać do końca, gdzie TNO skończyłem w parę wieczorów 

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, XM. napisał(a):

Fajnie byłoby jakby rozgrywkę jeszcze podkręcili i była szybsza.

Tak nie będzie. Prawdopodobnie. Potwierdził to Hugo Martin, pisałem wcześniej.

 

Wolf New Order był fajny, Old Blood był ok, do dwójki bardzo ambiwalentne odczucia, ale nie skończyłem, a ten coopowy to średniak dla dwóch graczy. Imo zjebali serię.

Odnośnik do komentarza

ETERNALa im będzie ciężko przebić. FPS doskonały. Żeby to trzymało ten poziom, a fakt że teraz są pod M$ co potrafi zniszczyć wszystko czego się dotknie może powodować obawy o jakość gry. 

 

A Old Blood zajebisty, bardziej RtCW klimatem zajeżdżał. No i właśnie w erze remake to RtCW powinni odjebać pięknie, daje 3 bomby. Tak samo poproszę MoH z psx, i MoH AA z dodatkiem. No może jeszcze No one lives forever 2 części :) ale wiadomo lepiej remasterować gry co mają kilka lat. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, messer88 napisał(a):

ETERNALa im będzie ciężko przebić. FPS doskonały. Żeby to trzymało ten poziom, a fakt że teraz są pod M$ co potrafi zniszczyć wszystko czego się dotknie może powodować obawy o jakość gry. 

 

A Old Blood zajebisty, bardziej RtCW klimatem zajeżdżał. No i właśnie w erze remake to RtCW powinni odjebać pięknie, daje 3 bomby. Tak samo poproszę MoH z psx, i MoH AA z dodatkiem. No może jeszcze No one lives forever 2 części :) ale wiadomo lepiej remasterować gry co mają kilka lat. 

Nolf 1 i 2 powinien zrobić Nightdive :). 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Możemy szykować dupy, bo Eternal dostało mocne narzędzia moderskie. Można tworzyć swoje poziomy z własną geometrią i własnymi teksturami, i własnymi zmianami w AI, i z nowymi przeciwnikami, i...

 

Nie jesteśmy gotowi na to, co zrobią fani. To, co robią od 30-stu lat do dwójki jest chore. 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...