Skocz do zawartości

HBO Max


Ukukuki

Rekomendowane odpowiedzi

  1. Zniżka na zmianę pakietu zacznie obowiązywać od dnia następnego przedłużenia subskrypcji, po tym jak dokonasz aktywacji zniżki przy użyciu Kodu. Skontaktuj się z naszym Centrum pomocy, aby otrzymać proporcjonalny zwrot środków za okres między datą rozpoczęcia nowego, zmienionego pakietu bazowego a datą wejścia w życie Zniżki na zmianę pakietu. 

Jeżeli ktoś chce zmienić pakiet a posiada zniżkę 33% to będzie musiał upomnieć się o kod promocyjny. Hooyki.

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, mattaman napisał(a):

Dla starych klientów jest pakiet "przed max" za 19,99 (4k, atmos),

 

skoro tak to bardzo miła decyzja ich strony aż jestem zaskoczony, myślałem że przeskoczy na to bieda fhd 19,99 z reklamami 

15 minut temu, MacLeSkr napisał(a):

Skoro mam ten "Pakiet przed Max" to też muszę się starać o zniżkę, czy z automatu będą nadal pobierali 19,99 zł? Szczerze mówiąc pogubiłem się w tym wszystkim

 

wszystko po staremu zostaje 

 

 

Zrzut ekranu 2024-06-11 o 10.03.02.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ten "Pakiet przed Max" z informacji pojawiających się w necie wychodzi, że będzie taką hybrydą tych nowych pakietów Standard i Premium, Dostajemy w nim 4K i Dolby Atmos, do 30 filmów do pobrania i to wszystko dalej w cenie 19,99 zł do momentu rezygnacji z usługi.

Cytat

Obecni użytkownicy HBO Max, którzy korzystają ze specjalnej “33% zniżki na zawsze” zachowają ją tak długo, jak będą utrzymywać swój miesięczny pakiet subskrypcyjny z ważną metodą płatności.

Ponadto ich wcześniejszy pakiet subskrypcji, cena usługi, funkcje i funkcjonalności (w tym jakość 4K obrazu oraz dźwięk Dolby Atmos przy wybranych tytułach) zostaną przeniesione automatycznie do Max.

Katarzyna Issat, Senior Director Corporate Communications w Warner Bros. Discovery dla Android.com.pl

 

Max-profil-przeniesienie-cena-Fot-Bartos

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
38 minut temu, Faka napisał(a):

Fajnie, to jednak nie będę zmieniał pakietu skoro za 20 zł dalej mam filmy 4K, bardzo dobrze rozwiązali dla stałych i starych użytkowników. 


Za to mając HBO w pakiecie z Canal+ Online nie dość, że podbili cenę z 39 na 49zł (choć jeszcze wczoraj w mailu informacyjnym stało, że "Cena dostępu do serwisu pozostaje zgodna z warunkami Twojej oferty, czyli zapłacisz za Max tyle samo, co dotychczas za HBO Max."), to Max Premium niby tylko do 30.09, później Standard... Trochę wydymka:(  Napisałem zapytanie do helpdesku o co chodzi i czy aby coś im się nie pomieszało.

Odnośnik do komentarza

Oglądam 4 sezon Detektywa, dwa pierwsze odcinki miały polskiego lektora, dalej już tylko oryginalna sciezka  z pl napisami. Wczesniej przy Skazanej też mi się któryś sezon odpalił po angielsku i nie było wyboru oryginalnej polskie sciezki dzwiekowej, ale wtedy pomogl restart apki :dafuq:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...