Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - Epizod IV: Nowa Szajba


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

No Panowie nie wiem czy jest spokojniej niz w zeszlym roku, tym razem moze mniej ,ale z tego co patrze to niektorzy takie konkrety strzelaja ze szczena opada :D

Inna sprawa ze calkiem fajny ten Steam Sale z tego co patrze ;)

@Rayos a co sie stalo?

Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

Wracam ze świątecznej kolacji i odpalam kompa a tu takie bomby. Wielkie dzięki @Dr.Czekolada @Stona Wypas retro tytuły na wiele godzin grania i nie będę musiał z szafy starych konsol wyciągać.  Wesołych Świąt

gifty.jpg

Edytowane przez Dante
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Wiem, że to takie trochę tandetne gadanie, ale nie łam się Papciu - forumek jest z Tobą, sami swoi, którzy nie pozwolą Ci być samemu w ten czas, no. Wirtualny uścisk dłoni i polanie po jednym dla kurażu :)

Edytowane przez Bzduras
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wy chore pokeby, ja śnie chyba nadal prawda? Miałem mega przyjemny sen, impreza to jakaś była czy coś innego, alkohol lał się strumieniami, dosłownie z kranów płynęło piwo, to był jeden z przyjemniejszych snów jakie miałem ostatnio, a teraz to po prostu jego kontynuacja, prawda? No bo to nie może być prawda :mog:

 

RyDzGil.jpg

 

ja się nie chce budzić :frog: 

  • Lubię! 7
Odnośnik do komentarza

Magia forumkowego eventu w pełnej krasie, co tu się stało, to ja nawet nie :obama:

Velius z radości rozłożony na łopatki pod naporem drogich, chińskich gierek, których nazwy mówią coś chyba tylko jemu, a i święta Rayosa uratowane. Chylę, czoła, panowie :hi:

A dla mnie tymczasem spłynęły nocą podarki od Pana @Stona

29bSDjr.png

EverSpace - niezliczoną ilość razy chciałem to sobie kupić, ale zawsze coś mnie od tego odwodziło. No to teraz wchodzę zaraz w nadświetlną :banderas:

 

No i Never Alone - ponoć zacny szpil i pasuje do tematyki eventu, bo w sumie nikt nie czuje się sam, jakkolwiek (pipi)owe święta w realu by nie były :)
 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...