Skocz do zawartości

Mutant Year Zero: Road to Eden


friedrich

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Be_
2 godziny temu, messer88 napisał:

w jakiś sposób przegapiłem ten tytuł, teraz sobie pooglądałem trochę materiałów i nie wiem czy czekać na pudło czy nie wleci cyfra bo wygląda na kozak gierkę tylko że podobno trochę krótka jest? 

12-16h jak chce się wycisnąć większość z gry na normalu, dlc pewnie te 2-4h dorzuci dla mnie elegancki wynik, mam dość gier na 80h 

Odnośnik do komentarza

I skończone.

 

Platynki nie zamierzam robić jednak, bo już widzę, że będzie to katorga na iron manie. Gra do przejścia na raz, ale ile dała przyjemności :banderas: Rozwiązania wątku głównego troszkę się domyślałem, ale jest dużo rzeczy niedopowiedzianych.

 

Mutant ma jednak parę rzeczy, których niedopracowali - na początku wczytania planszy (rownież Arki) zanikanie dzwięku i doczytywanie się tekstur (pewnie dysk ssd dużo by tutaj pomógł?). 

Jest potencjał na dwójeczkę i pewnie powstanie jak Funcom znowu pieniążki wyłoży dla brodatych kobiet ze szwecji.

 

9/10 oraz wlepa  tumblr_ps3xqk1QIs1vrcbv0o1_100.jpg

Edytowane przez oFi
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Również skończyłem, gra mi się bardzo spodobała. Te kilkanaście + godzin zleciało z przeczesywaniem lokacji za scrapem i częściami do apgrejdów. Największy dla mnie minus to powtarzające się między postaciami skille, chociaż mam ochotę na kolejne przejście i chyba spróbuję na tym trybie iron mutant ale raczej poczekam z tym do dlc, nowa postać pewnie będzie mieć same świeże zdolności. Fajnie jakby dodali też jakąś lekką customizację, gierka aż się prosi o więcej broni/armorów. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

No ja gram od pudełkowej premiery, czyli już ponad tydzień i nie wiem, skąd te informacje o 10-12h... Na liczniku mam juz pewnie ze 25h, a jestem może w połowie gry... Level 49 i wciąż jest chyba sporo do odkrycia (tak mi się przynajmniej wydaje).
Stealth w tym tytule to super sprawa i jak człowiek kombinuje, żeby jak najwięcej przeciwników odizolować i cichaczem wyeliminować to zajmuje to sporo czasu.
Choć przyznam, że combo obalenie Bormirem i dobijanie leżącego cichymi giwerami jest trochę OP, ale co tam - jakoś trzeba sobie radzić w tym brutalnym świecie :)

Odnośnik do komentarza

Ja konczylem grę około 64 poziomu bo takie poziomy mają przeciwnicy w ostatnich lokacjach. Niestety XO mi nie zliczał czasu gry ale myślę że gra mi zajęła spokojnie 30h ale nie więcej a zwiedzilem i zebrałem wszystko. 

Odnośnik do komentarza

Stealth znacznie trywializuje pojedynki - zostaje nam 2/3 przeciwników i pojedynek przypomina raczej puzzle game, gdzie 100% skuteczność oraz umiejętności powodują, że odpowiednia kolejność czynności redukuje ryzyko oberwania strzału w walce do 0.

Całą podstawkę ukończyłem "po cichu", DLC daje nam jeszcze lepsze narzędzia hitmana.

Jak już się wgryziemy w system walki, to gra się robi naprawdę łatwa - jest to w mojej ocenie jedyny minus Mutanta, bo cała reszta jest rewelacyjna :banderas:

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Post pod postem, ale jest ku temu okazja:

 

ykiHvUA.jpg

 

Tym samym wycisnąłem wszystkie soki z Mutanta (jest też 100% w SoE) :lapka:

Sama gra jest kapitalna - świetny humor, barwne postacie, intrygująca acz mało zawiła historia - wszystko to polane całkiem niezłym taktycznym sosem. Dodatek wydaje się być zwykłym odcinaniem kuponów (mało ekwipunku, przeciwnicy to praktycznie zmodyfikowane warianty już napotkanych niemiluchów, powroty do starych lokacji) , ale w jednym się sprawdza - wydłuża przyjemność z obcowania w wesołej kompanii humanoidalnego Dzika i Kaczki, dla których lalka Barbie to figurka bogini głodu a toster służy do ogrzewania rąk XD

  • Plusik 3
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Brakuje mi tu jakiegoś śledzenia progresu przy każdej lokacji. Często człowiek przemyka cichaczem, zostawiając jakąś grupkę mocniejszych wrogów na później i jak się wraca po dłuższej przerwie to fajnie by było, gdyby przy danej lokacji był jakiś "ptaszek", oznaczający jej wyczyszczenie.

Odnośnik do komentarza

Nie powiedziałbym. Mam wrażenie, że ilość przeciwników w grze jest idealnie wymierzona pod osiągnięcie jednego z końcowych poziomów. A przynajmniej u mnie tak się złożyło, że po oczyszczeniu wszystkich lokacji oprócz finalnej miałem akurat na tyle wysoki poziom aby nie bać się, że sie nie uda ogarnąć ostatniej walki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...