Skocz do zawartości

Mutant Year Zero: Road to Eden


friedrich

Rekomendowane odpowiedzi

Gram sobie od nowa i jakie to dobre, świat i lokacje, no niby Miasma też jest spoko ale tutaj zdecydowanie lepiej im to wszystko wyszło. Mogli robić 2 Mutanta. Nawet wydaje mi się że postacie i skille mają więcej sensu i często wlatują jakieś zmiany pod starcia. Nie mogę się doczekać aż wbije do dlc które będzie dla mnie nowością :pepegasm:

 

Brakuje tylko melee broni. 

Odnośnik do komentarza

Mutancik skończony razem z DLC. Jestem zadowolony, grało się fajnie, ale gdybym kupił tę grę na premierę i musiał później płacić kolejne grube pieniądze za dodatek, to bym się wkurzył, bo to powinno być traktowane jako całość: sama podstawka jest o wiele zbyt krótka (zresztą nawet z deelcekiem nie zajmuje to zbyt dużo), no i czuć że zakończenie zostało chamsko wycięte i wrzucone do dodatku. Zdanie podtrzymuję co do tego, że to XCOM dla dzieci, zarówno pod kątem lżejszego klimatu, jak i samej rozgrywki, która jest tak nieskomplikowana i ograniczona, że aż mnie prostata boli, ale w tym przypadku uznaję to za plus, bo przecież nie każda gra musi posiadać super-rozbudowane mechaniki. Trochę gorzej, że po kilkunastu godzinach czuć już brak pomysłów i wszystko robi się aż zbyt powtarzalne i nawet dodatkowa postać oraz bronie w DLC sprawiają wrażenie w stylu "sorry, ale ja już to widziałem". Poziom trudności niziutki dlatego polecam od razu atakować minimum hard. Finalnie daję 7/10 i chętnie zobaczyłbym kiedyś sequel, ale to już może w bardziej dopakowanej wersji. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie, do Xcoma nawet nie ma co porównywać, głębia rozgrywki na zupełnie innym poziomie. Co nie zmienia faktu, że w Mutanta gra się bardzo ok, ale szybko wchodzi jedno rozwiązanie każdej walki, jak najwięcej ubić z ukrycia, bo bez takiego podejścia na very hardzie jest ciężko. Ale mimo dość płytkiego gameplayu o dziwo gra się bardzo przyjemnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...