Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Tragedia. Mogli sobie darowac ten pokaz, jak chcieli uspokoic fanow to XD Ani menu, ani nie pokazali jak szybko laduja sie gry. A te gry to nawet szkoda strzepic ryja. Wszystko wyglada jakby do premiery zostal rok a nie miesiac, tam wszystko lezy i kwiczy.

 

Nie chce mi sie wierzyc bo to jednak kosmiczna korporacja na ktora patrzy caly swiat ale ja sie na prawde nie zdziwie jak oni sie kompletnie wypyerdola na pysk na premierze. Albo konsole nie dotra do eu albo to wszystko bedzie dzialalo jak (pipi). No zaczyna mi to smierdziec jakas historyczna kompromitacja bo oni sprawiaja wrazenie kompletnie nieprzygotowanych

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, eX4cT_PL napisał:

Mam podobne zdanie co @schabek coś czuje że bedą jaja z PS5kami na premierę, albo ich nie będzie, albo będą wadliwe, nie wiem, jak firma która sprzedała 110 mln konsol robi teraz coś takiego, przykro się robi jak się na to patrzy :(

Ja myślę za warto ich ocenić w okolicach premiery a nie teraz.Nie wierze ze są tacy pewni siebie.Czym bliżej premiery tym  będą więcej pokazywać.
Ms odkrył większość bo jest pewny konsoli kto wie czy Sony dopiero nie pokaże przed premierą pazura.

Tam nie siedzą debile i mam nadzieje ze wiedzą co robią.
Trzynam kciuki !!

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Ma_niek napisał:

mam nadzieje ze ta cala premiera ps5 to bedzie porazka i wlasnie wy(pipi)ia sie na pysk. Moze wtedy do tych tepych glow dojdzie co oni odwalaja.

Slysze takie teksty od premiery ps3 xd 

 

Konsole i tak sie zaje,biscie sprzedadza. Ja mam tylko nadzieje jak zobacza ze z gierkami za 350 juz tak nie bedzie, rynek wtorny na ktorym nie zarabiaja jeszcze bardziej rozkwitnie , to troche z tym sie pohamuja. 

 

Choc to raczej zludna nadzieja bo gracze bardzo lubia byc dymani wiec co innego mowia a co innego robia. Jak z fifami co roku. Ze ostatni raz sie daja dymac ea ale co roku cyk 300zl na edycje mistrzowska zeby pograc 3 dni przed premiera

Edytowane przez kanabis
Napisalem gracze lubia sie dymac zamiast lubia byc dymani jakby gracze byli strona dominujaca w stosunku xd
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...