Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, walek napisał:

 

Ja żadnej z tych gier nie biorę, a PS5 mam już zaklepane na 19 listopada. Demon's Soul to nie moja para kaloszy, SpiderMan to tylko wersja kinowa, a  Allstars? Co to k(& jest? :) Pierwszy tytuł jaki odpale to Bf4. Licze na betonowe 60fps (mam ps4 Pro i tnie) i jeszcze lepszy performance. Potem w kolejce jest The last of US 2- 60 fps w tej grze to będzie petarda. Następnie postaram sie ukończyć Wiedzmian 3 na ps5, z jeszcze lepszą oprawą i plynnością gry. 

A powiedziane zostało kiedy taki patch będzie i w sumie najważniejsze czy darmowy czy znowu 20 ojro? 

Odnośnik do komentarza

Tak jak by się nad tym zastanowić to może właśnie BluePoint dostanie zlecenie na remake Silent Hilla. :notbad: Chociaż to wiadomo, dywagacja. Na razie gra oficjalnie nie istnieje, ale gdyby jednak plotki były prawdziwe...

Odnośnik do komentarza

Od Homecoming to raczej stał się generyczny straszak dla hamburgerowców bez tożsamości. Myślą, że wystarczy wstawić płacz dziecka, mgłę, pielęgniarki bez twarzy i koniecznie piramidogłowego a reszta zagra.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ListuniO napisał:

Chętnie bym zagrał w nowego SH. Remake jedynki czy dwójki to ostatnia rzecz jaka bym chciał. 

 

Tylko, żeby był to nowy Silent to potrzeba do tego ludzi którzy wiedzą co w trawie piszczy. IMO reboot serii jest bardzo potrzebny, a jedynka to jednak taki punkt zaczepienia. Z resztą, gra powstałą w 99. Po 21 latach to byłoby świeże doświadczenie, bez niczego na rynku co mogłoby być temu podobne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Paolo de Vesir napisał:

 

Tylko, żeby był to nowy Silent to potrzeba do tego ludzi którzy wiedzą co w trawie piszczy. IMO reboot serii jest bardzo potrzebny, a jedynka to jednak taki punkt zaczepienia. Z resztą, gra powstałą w 99. Po 21 latach to byłoby świeże doświadczenie, bez niczego na rynku co mogłoby być temu podobne.

Już jeden Remake był lub swego rodzaju reinterpretacja. 

Edytowane przez ListuniO
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ListuniO napisał:

SH Downpour tez niezły .

 

Gram obecnie i o ile jest potencjał to :

  • segmenty ucieczki
  • jump-scare'y
  • bestiariusz
  • walkę

to bym wy(pipi)ał w (pipi)ec. Klimat jest, ale Silent Hill potrzebuje czegoś w co przyjemnie gra się w drugiej dekadzie XXI w. a nie drewniaka od Czechów.

Odnośnik do komentarza

Jeśli powstałaby nowa część/remake Silent Hill byłaby to raczej multiplatforma. Cały czas pisze się o serii w kwestii ekskluzywności na konsolę Sony, ale dlaczego? Nigdzie nie widziałem oficjalnego oświadczenia, że prawa do marki przejęło Sony.

 

Yetiemu po posiedzeniu w pubie przyśniło się, że Sony Japan pracuje nad tą grą i to by było na tyle.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ListuniO napisał:

Już jeden Remake był lub swego rodzaju reinterpretacja. 

 

Shattered Memories to raczej spin-off. Nie chcę aby szło to w tym kierunku. 

1 minutę temu, Czoperrr napisał:

Nigdzie nie widziałem oficjalnego oświadczenia

 

Oficjalnie to nowa gra z serii nawet nie powstaje. :( 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

 

:shotgun: no kolego, bo się nie polubimy

 

 

Grając w Homecoming miałem ciągle nieodparte wrażenie, że oglądałem już filmy z podobnymi motywami. Nie twierdzę, że gra sama w sobie była zła bo są SH które stawiam znacznie niżej np Shattered Memories, który w zasadzie straszakiem nie był a te sekcje uciekania bleh.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...