Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

5 minutes ago, chmura said:

Kiedys tu na forum przewinal sie artukul o tym ile jest gimnastyki zeby zaoszczedzic kazdego dolara w czasie projektowania konsoli.

Jak każdy dolar jest wart 120mln, to pewnie, że się gimnastykują :)
Słyszałem o sieci pizzerii w Londynie, która zmieniła przepis pizzy i z sześciu oliwek zmienili na 3, bo to było kilkaset tysięcy funtów na rok, a ludzie i tak nie lubią oliwek.

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, lpcl napisał:

Bez kitu mało finezyjny ale nie potrzebujący podstawki xsx kontra jakiś dziwoląg, który potrzebuje protezy do stania i leżenia zresztą też. Jezu kto to wymyślił. 

Faktycznie raczej daruje sobie zakup w przyszłości i zaczekam na wersję pro. Może japońska myśl technologiczna zrobi coś prostszego. 

NO.... nie .... no.... (pipi)a no juz nie ma sie do czegos wazniejszego przyczepic?

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, C1REX napisał:

Jak każdy dolar jest wart 120mln, to pewnie, że się gimnastykują :)
Słyszałem o sieci pizzerii w Londynie, która zmieniła przepis pizzy i z sześciu oliwek zmienili na 3, bo to było kilkaset tysięcy funtów na rok, a ludzie i tak nie lubią oliwek.

Jeśli ktoś zamawia pizzę z oliwkami to nie po to by było na niej mniej oliwek bo ich nie lubi, weź Ty chłopie zrób sobie przerwę od internetu.

Odnośnik do komentarza
1 minute ago, Welna said:

strasznie slabe jest to ,ze zamiast rozmawiac o grach to jest dywagacja o plastiku


Gdzie te czasy, gdy K:SF prezentowal na start  naprawde zauwazalny przeskok graficzny w porownaniu z obecnym startem generacji


Spokojnie. Co generację są te same rozmowy o śrubkach, bo nikt w gry jeszcze nie grał i o niczym innym nie da się gadać. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Welna napisał:

strasznie slabe jest to ,ze zamiast rozmawiac o grach to jest dywagacja o plastiku


Gdzie te czasy, gdy K:SF prezentowal na start  naprawde zauwazalny przeskok graficzny w porownaniu z obecnym startem generacji

Tego już nigdy nie będzie, jeśli nie pójdą w fizykę to nigdy nie będzie już opadu szczęki.

Odnośnik do komentarza
3 minutes ago, eX4cT_PL said:

Jeśli ktoś zamawia pizzę z oliwkami to nie po to by było na niej mniej oliwek bo ich nie lubi, weź Ty chłopie zrób sobie przerwę od internetu.

Piszesz jakbym to ja był za decyzją firmy o zmniejszeniu ilości oliwek. Ja osobiście je lubię.
Chociaż to, że ludzie i tak ich nie lubią, to faktycznie od siebie dodałem. Chodziło tylko o kasę podobno.

Edytowane przez C1REX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...