Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

https://support.playstation.com/s/article/backward-compatibility?language=en_US&lan=

Więcej informacji na temat wstecznej kompatybilności. Zawiera też listę gier nie działających na ps5.
PS4 only games:
DWVR
Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Volume One
TT Isle of Man - Ride on the Edge 2
Just Deal With It!
Shadow Complex Remastered
Robinson: The Journey
We Sing
Hitman Go: Definitive Edition
Shadwen
Joe's Diner

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
37 minutes ago, szyna100 said:

https://support.playstation.com/s/article/backward-compatibility?language=en_US&lan=

Więcej informacji na temat wstecznej kompatybilności. Zawiera też listę gier nie działających na ps5.
PS4 only games:
DWVR
Afro Samurai 2 Revenge of Kuma Volume One
TT Isle of Man - Ride on the Edge 2
Just Deal With It!
Shadow Complex Remastered
Robinson: The Journey
We Sing
Hitman Go: Definitive Edition
Shadwen
Joe's Diner

Same hity!.. będę płakał ;(

Odnośnik do komentarza
Teraz, SG1-ZIELU napisał:

Nie ma to jak sobie wmawiać że to dlc jest pełnowartościowym tytułem startowym

Come On What GIF by MOODMAN - Find & Share on GIPHY

Po pierwsze, to chodziło o to, że nie będzie obsuwy na 100%, po drugie DLC to zawartość którą pobierasz do istniejącej już gry.

To nie jest pełnoprawny sequel, nie miał prawa być - ale jeśli nie widzisz wszystkich nowych rzeczy jakie do tej pory pokazali, no to sorry.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, aph napisał:

Z innych newsów, to będzie można przenieść gry i save'y z PS4 na PS5 albo poprzez transfer danych, albo przez Plusa.

Jakoś się o to nie martwiłem. Wiem że brak info mogło być dla niektórych stresujące ale czułem że to na pewno nie będzie problem. 

 

I tak jak wsteczna mnie wali mocno to z kolei dokończenie tego co mam aktualnie rozgrzebane jest spoko. 

Odnośnik do komentarza
35 minut temu, SG1-ZIELU napisał:
44 minuty temu, aph napisał:
Miles Morales w goldzie, kolejna gra na launch pewniakiem.

Nie ma to jak sobie wmawiać że to dlc jest pełnowartościowym tytułem startowym

Po co sobie wmawiać. Może lepiej zagrać i cieszyć się przygodą? Czy Infamous first light przez to, że było dużym osobnym dodatkiem sprawiało, że człowiek się gorzej bawił? Albo takie uncharted the lost legacy? Dajcie juz spokój z tym sztucznym dogryzaniem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, czarek250885 napisał:

 Czy Infamous first light przez to, że było dużym osobnym dodatkiem sprawiało, że człowiek się gorzej bawił?

Ludzie zapomnieli, że startówki kiedyś to były puste techdemka. Ja zdecydowanie bardziej wolę ten crossgenowy spin off niż pełnoprawną grę Deathloop,no ale ja to ja.

1 minutę temu, cotek napisał:

Bawi mnie to zaglądanie botów do tego tematu w ogóle. Nie boicie się ? XD

Poraża mnie fakt, jak można krytykować w obecnym momencie Sony, kiedy dostajesz gameplaye nowych gier podpisane z czego puszczone, daty premiery, pokazał gry i konsole publicznie. Na pytanie o ceny nowych gier MS odpowiedział wymijająco, nikomu to nie przeszkadza.

  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...