Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, MYSZa7 napisał:

Jestem ciekaw kogo obchodzą ceny nowych gier od Microsoftu, gdy wszystkie dostaniesz w GP? W przypadku Sony nie masz tej alternatywy.

Tylko w przypadku Sony wiesz czego mozesz sie po tych grach spodziewać. Jeszcze nigdy sie nie nadziałem by duży tytuł z pod ich szyldu byl słaby. A przy ms tej pewności nie masz, chyba ze mowimy o ich trzech zelaznych pozycjach.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, czarek250885 napisał:

Tylko w przypadku Sony wiesz czego mozesz sie po tych grach spodziewać. Jeszcze nigdy sie nie nadziałem by duży tytuł z pod ich szyldu byl słaby. A przy ms tej pewności nie masz, chyba ze mowimy o ich trzech zelaznych pozycjach.

Ale co to ma do rzeczy?

 

Jeśli gry na Xboxa Series X/S od MS będą kosztować 359 zł to masz alternatywę w postaci GP, gdzie za tę sumę masz prawie pół roku na ogranie tego konkretnego tytułu plus kilkaset innych. Nie ma się tu nad czym zastanawiać. W przypadku PS5 albo bierzesz za full price, albo liczysz łaskawie na obniżkę. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, MYSZa7 napisał:

Ale co to ma do rzeczy?

 

Jeśli gry na Xboxa Series X/S od MS będą kosztować 359 zł to masz alternatywę w postaci GP, gdzie za tę sumę masz prawie pół roku na ogranie tego konkretnego tytułu plus kilkaset innych. Nie ma się tu nad czym zastanawiać. W przypadku PS5 albo bierzesz za full price, albo liczysz łaskawie na obniżkę. 

Gdyby GP był dodatkiem czy alternatywą to spoko. Ale aktualnie to jest core lanuch tej konsoli. W przypadku PS będą gry multi, gry Exy i gry we wstece. Jak ktoś lubi.

  • WTF 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Teraz, ListuniO napisał:

Gdyby GP był dodatkiem czy alternatywą to spoko. Ale aktualnie to jest core lanuch tej konsoli. W przypadku PS będą gry multi, gry Exy i gry we wstece. Jak ktoś lubi.

Mam rozumieć, że minusem jest to, że jest to "rdzeń" nadchodzącego Series X? Usługa, która na rok jest warto tyle co dwie gry na PS5?

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, MYSZa7 napisał:

Mam rozumieć, że minusem jest to, że jest to "rdzeń" nadchodzącego Series X? Usługa, która na rok jest warto tyle co dwie gry na PS5?

Nikt nie mówi, że to minus. Fajnie że można pograć w stare gry, ale nie po to kupuję nowy sprzęt. I co wy tej ceny sie uczepiliście jakby kto wam kazał kupic wszystko na start, ceny szybko lecą na pysk plus rynek wtórny i wszystko wróci do normy, jak im sprzedaż bedzie spadać  to zrozumieją szybko swój błąd. 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, czarek250885 napisał:

Nikt nie mówi, że to minus. Fajnie że można pograć w stare gry, ale nie po to kupuję nowy sprzęt. I co wy tej ceny sie uczepiliście jakby kto wam kazał kupic wszystko na start, ceny szybko lecą na pysk plus rynek wtórny i wszystko wróci do normy, jak im sprzedaż bedzie spadać  to zrozumieją szybko swój błąd. 

Ceny szybko lecą, no tak tylko teraz to szybko to będzie ile? 250 po kilku miesiącach? No chyba, że wierzysz, że łaskawie wrócą do starych cen. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, eX4cT_PL napisał:

Ta plejka musi mieć jakieś wąskie gardełko, dziwne ze któraś gra z kolei potrzebuje „boost mode” żeby uzyskać 60fps....

Pewnie takie samo jak XSX gdzie Hitman też potrafi dropić.

 

40 minut temu, Faka napisał:

Daliby w końcu BB w 60 fps. Ostatnio jak włączałem, to mi krew z oczu leciała.

Plotki są, że ponoć jest. Tylko wtedy cały ten remaster bierze w łeb.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, shy4 napisał:

A Xbox Foundry to tacy są zetelni że fiu fiuu

Przynajmniej potrafią pokazać Gameplay z FramRate testem, Sony zaś potrafi jedynie napisać twita z którego kompletnie nic nie wynika. UP TO to może być wciąż pływające 40 fpsow. Jeszcze o rozdzialce pewnie specjalnie nie piszą...

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, eX4cT_PL napisał:

Ta plejka musi mieć jakieś wąskie gardełko, dziwne ze któraś gra z kolei potrzebuje „boost mode” żeby uzyskać 60fps....

Co? Ten boost mode tyczy się gry z PS4 i oznacza po prostu tyle, że gra będzie działać lepiej czyli np mieć wyższy framerate.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...