Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, aph napisał:

 

Póki co nie ma nawet dziesięciu gier z takim trybem na obu konsolach. Natomiast cieszy fakt że Performance Mode jest coraz częstszy.

Zapowiedziane multiplatformy mają takie same parametry na obu konsolach, chyba jedyny wspólny mianownik na teraz.

 

bo to jest haczyk marketingowy na teraz, tak jak sony i jego 1080p na ps3

Odnośnik do komentarza

Ja polecam zejść na ziemię żeby nie być później zawiedzionym i przypomnieć sobie jak wyglądał marketing przed premierą konsol 7 czy 8 generacji. Technologiczne cuda miały robić te sprzęty a wyszło... no wyszło nieźle ale zwyczajnie tak jak się ludzie realnie patrzący na sprawe spodziewali.

To konsola za 500$, jeśli ktoś się spodziewa grania w natywnym 4k i 120fpsach w nowych grach AAA to może się niemiło zaskoczyć. Można co najwyżej liczyć na PS5 Pro w przyszłości.

 

Edytowane przez UberAdi
Odnośnik do komentarza

Gracze konsolowi to niezłe tworzą problemy, jak mamy grać w tytuły multi gdzie jest dostępne 120hz mając w telewizorze max odświeżanie 60hz chlip chlip nie mogę dobrze szczelać.

Przecież na PC też nie każdy dysponujemy tym samym sprzętem i ludzie sobie radzą i grają z przyjemnością.

Jak ktoś nie jest graczem zawodowym to niech ogarnie pizde ok. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jak zwykle zdania wyciągnięte z kontekstu, nikomu nie jest potrzebne 120fps, zwykły bełkot marketingowy żeby trochę sprzedaż Tv ruszyć, więcej takich gier już nikt nie zobaczy, jak w połowie generacji będzie rutyna 60fps to będzie dobrze, odniosłem się tylko do faktu ze PS5 musi mieć jakieś wąskie gardło skoro ma problem w grach z 60fpsami podczas gdy konkurencja oferuje nawet do 120fpsow w niektórych produkcjach a 60fps to norma, i nie jest to żadne CW tylko luźne przemyślenie.

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś chce rywalizować online to se jakiś tani monitor 120Hz ogarnie. 
Ludzie dają opcję 120Hz i płacz, jakby to jakaś tragedia była. 
Serio we wszystkim smutek i rozpacz widzicie? 
Z resztą 120fps na monitorze/TV 60Hz też poprawia responsywność, więc każdy na tym skorzysta.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, krzysiekp392 napisał:

dla mnie te 120 fps na konsolach to jest overkill, już 60 w KAŻDEJ grze byłoby super, ale te 120 fps to pewnie tylko marketingowy chwyt i szybko to porzucą lub będzie to jakaś nisza. no i zaburza to trochę rywalizację w multi, bo ilu graczy będzie grało na TV 120hz?

Chyba chodzi Ci o 4k 120 fps, bo jak gra będzie w 1080p i 120 fpsach to raczej większość pogra na hdmi 2.0.

Odnośnik do komentarza
Teraz, C1REX napisał:

Napisałeś, że większość pogra w 120hz 1080p na hdmi2.0. Chyba, że źle Cię zrozumiałem.

No to się pytam czy te 120 Hz to taka żadkość obecnie w TV, bo jak 3 lata temu kupowałem poprzedni to był 120hz, więc myślałem, że to raczej standard. 

Odnośnik do komentarza

To co tu widzę ostatnio, sprawia wrażenie, jakby co poniektórzy na siłę się już zaczynali dosrywać o dowolną wręcz pierdołę. Chyba tylko po to, żeby się utwierdzać w przekonaniu, że 'mój' wybór jest lepszy niż 'twój'.

 

Podpowiadam: o ile nie zamówiłeś Ouya, będziesz miał w co grać.

 

Niech mi ktoś powie, swoją drogą, jak się dostać do CW? To jakiś ukryty temat na forum dostępny od konkretnej liczby postów? Chętnie poczytalbym więcej takich wojenek, bo brakuje mi rozrywki w oczekiwaniu na premierę najnowszych konsol.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, l33t napisał:

To co tu widzę ostatnio, sprawia wrażenie, jakby co poniektórzy na siłę się już zaczynali dosrywać o dowolną wręcz pierdołę. Chyba tylko po to, żeby się utwierdzać w przekonaniu, że 'mój' wybór jest lepszy niż 'twój'.

 

Podpowiadam: o ile nie zamówiłeś Ouya, będziesz miał w co grać.

 

Niech mi ktoś powie, swoją drogą, jak się dostać do CW? To jakiś ukryty temat na forum dostępny od konkretnej liczby postów? Chętnie poczytalbym więcej takich wojenek, bo brakuje mi rozrywki w oczekiwaniu na premierę najnowszych konsol.

Nie wchodź tam, nie rób tego, serio.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, aph napisał:

 

Tak, jak myślałem. Ukryty dział, ale nie znalazłem nigdzie informacji, jak uzyskać dostęp.

 

"Niestety nie możemy wyświetlić tej zawartości, ponieważ nie masz do niej uprawnień."

 

9 minut temu, cotek napisał:

Nie wchodź tam, nie rób tego, serio.

Do premiery konsol miesiąc. Chyba dałbym radę tyle wytrzymać ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, czarek250885 napisał:

Druga sprawa, że aby to zobaczyć musisz zainwestować w tv które kosztuje więcej niż dwa next geny razem wzięte. Patrz np LG seria cx, 55 cali to wydatek około 6,5 kafla.

Ta przyjemność dostępna już od 3 tysięcy polskich złotych.

2 godziny temu, shy4 napisał:

A tu to już niezłe jaja ci powiem, ludzie płakali oby tylko konsole za drogie nie były a za tv 5-10k do nich się oglądają ....brak logiki

:facepalm:

Edytowane przez Aleks
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...