Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Pupcio napisał:

Godfall to (pipi) którego twórcy wiedzą że wydanie tego na premiere konsoli to jedyna szansa żeby ktoś to kupił. Jezu jak mnie ta gra obrzydza 

W miejsce Godfall można wstawić The Medium i też będzie pasowało.

 

Spoiler

Tak, tak, przewaga gierki od bluber team jest taka, że jest w gp za 4zł, a nie jak godfall za 360zł. :usmiech:

 

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Soul napisał:

Oj dla mnie K2 najlepsza w MP a mapa akademia radeka mega sztos :xboss:

Zgadzam sie w 100%. K2 miał najlepsze multi z całej serii plus grafa robiła mega wrażenie. Co do omawianej mapy wszyscy tam grali i do tej pory wspominają. Co do ksf gra fabularnie odstawała, jednakże multi było bardzo przyjemne i serwery były bardzo dlugo oblegane mnóstwem graczy. Tak na prawdę nie wiem czemu w pewnym momencie nastąpił odplyw zainteresowanych a serwery swiecily pustkami. Szkoda że gry do plusa nie wrzucili bo by drugą młodość przeżyła.

Odnośnik do komentarza

To już nikt nie gra online w Polsce? 

 

Nie wiem, czy Godfall będzie dobre, ale wygląda na ciekawy coop. 

 

All stars wyglada na połączenie Destruction Derby z Twisted Metal2. 

Kiedy ostatnio mieliśmy Deatmatch samochodowy? 

 

Ja sie cieszę z tych gier, bo to coś innego i świeżego. Zresztą co kogo boli, że duży wybór na premierę będzie? 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 9.10.2020 o 17:02, LukeSpidey napisał:

W PS3 bardzo podoba mi się, że przy włączeniu płyty z grą lub najechaniu na ikonę gry cały dash zmieniał swój motyw na ten gry. Dodatkowo emocji dodaje też muzyka, która pojawia się razem ze zmianą. Uważam, że to jeden z najlepszych patentów na konsoli SONY i szkoda, że nie doczekał się kontynuacji na PS4 i zapewne nie będzie go też na PS5. 

EkXzW7rWAAAGyJG?format=jpg&name=large

EkXzVk_XcAAQ1uL?format=jpg&name=large

:)

 

7 minut temu, Patricko napisał:

Szkoda, że store nie pokazali. Ale menu czyste i schludne, to co lubię. Pytanie ilu devów wykorzysta te wszystkie ficzery, typu filmiki do znajdziek, lista zadań, itd. Bo pewnie skończy się tak jak na PS4, że w paru exach i tyle.

 

Został miesiąc, myślę że od dzisiaj zacznie się całe show, MS zdjął emabargo na wszystko dzisiaj to i Sony ruszy cztery litery z informacjami

Odnośnik do komentarza

Świetnie to wygląda, czekam na kolejne materiały. Filmik niby 11,5 minuty, a zleciał w moment. 

Jest bardzo szybko, czysto i schludnie. Na początku może trochę za dużo tych kafli, ale wydaje się, że całość ma swoje logiczne rozmieszczenie. Poza tym prezentuje się next-genowo mocno i jest coś jednak innego niż na PS4, super. 

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, 20inchDT napisał:

Coś dużo "pomyłek" mają z tym DS. Najpierw trailer, a potem 2 razy info w sklepach.

 

Z wieloma grami masa pomyłek, Square Enix w wywiadzie powiedzieli że nie wiedzą nic o wersji na pc :laugh:

 

Coś nowego oprócz tych kart na dole z postępem gry przykładowo pokazali w tym dash?  bo chyba to samo co w PS4 tylko ładniej zrobione

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Fanek napisał:

 

Z wieloma grami masa pomyłek, Square Enix w wywiadzie powiedzieli że nie wiedzą nic o wersji na pc :laugh:

 

Coś nowego oprócz tych kart na dole z postępem gry przykładowo pokazali w tym dash?  bo chyba to samo co w PS4 tylko ładniej zrobione

 

Jest mnóstwo nowych funkcjonalności. 

Jest np. specjalny system wyzwań na kartach, który może być zależny od twórców gry - tzn. mogą w pewnym momencie udostępnić wyzwanie do zrealizowania, do którego przechodzisz bezpośrednio z poziomu karty i od razu do wybranego punktu w danej grze. Przejście takiego wyzwania ma zapewnić jakąś nagrodę czy bonus (nowy awatar, motyw) lub miejsce w rankingu. Każda gra (potencjalnie) na PS5 ma wspierać możliwość rozpoczęcia rozgrywki od dowolnego miejsca. 

 

UI działa w 4K z HDR. Przełączanie się pomiędzy grami to maksymalnie 8 sekund do momentu rozpoczęcia zabawy. 

Do tego masz screen share, dokładne statystyki rozgrywki, panel z podpowiedziami, szereg udoskonaleń w samych motywach (np. od twórców będzie zależne, jak bardzo motyw zmieni się pod odpaleniu zakładki z grą. Może pokazywać Twój ostatni level który ukończyłeś, lub ten nowy, a może być statycznym obrazkiem). 

 

Jest tego dużo więcej, tylko trzeba się wczytać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...