Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

11 hours ago, lpcl said:

Dobrze, że na ps nie gram w mp, bo zdarza mi się mocno bluzgać. :)

 

bluzgać se możesz, nikt ci tego nie zabrania i nie łamiesz żadnych przepisów 

 

Bardziej system zęby wyeliminować jechanie n.p. po ludziach rasistowsko-homo

Odnośnik do komentarza

Siema,

 

Tak jak w temacie co bierzecie na premierę konsoli (głównie chodzi mi o gry)?

Ja sam dopiero zaczynam się bawić w konsolowe granie. Nie miałem ps4 i nie mam nic ograne. Na PC w zasadzie grałem tylko w tytuły MMO, nie tykając niczego w singlu. Dodatkowo się zastanawiam nad tym jak dość tanio podejść do grania na konsolę, prowizje w punktach typu CEX są dość duże- na premierowych tytułach około 70 zł. Więc mam do ogrania w zasadzie wszystko. Chyba must have na sam start to god of war. Wziąłbym cyberpunka i witchera 3 ale nie są jeszcze i nie będą na start zrobione w trybie PS5 więc nie wiem czy nie lepiej poczekać. Do tego nowe trailery spidermana wyglądają naprawdę fajnie- więc nad tym się najbardziej zastanawiam. 

Odnośnik do komentarza

Nie wiem ile gracie, ale sama Persona 5 z kolekcji PS+ to gra na ok 150h

 

Po tej prezentacji jak jest zbudowana, bardziej trafia do mnie Ps5 niż nowy xbox

 

W budowie xboxa nie ma nic nadzwyczajnego - taki tam zwykły pecet z zielonym odcieniem wylotu powietrza u góry

 

Z padem z(pipi)a*i sprawę - prawie taki sam jak wcześniej i z dashem też bo jest bardzo podobny do poprzedniego

 

Na uj też Microsoft kontynuuje poprzednią linię konsol w nazewnictwie i innych sprawach - skoro nie była sukcesem, to wypadałoby z nią zerwać i coś nowego wymyślić

 

A ps ma ciekły metal, ładny duży radiator i ten design ma coś w sobie, że z czasem się podoba

 

Też spoko statystyka w ps menu procent ukończenia gry albo ile czasu potrzeba na ukończenie etapu 

Edytowane przez beardo0
  • Haha 1
  • WTF 8
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...