Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Jest bardzo spoko ale kilka rzeczy do poprawki się znajdzie:
- brak widoku lista w bibliotece (tylko kafle),
- brak aktywnych linków w wiadomościach,
- nie da się od razu powiększyć screena w wiadomości, trzeba go ściągnąć i dopiero,
- nie widzę opcji sortowania trofeów. 

To już kwestia aktualizacji i rozwoju aplikacji. Jak na pierwsza rewizje jest bardzo dobrze
Odnośnik do komentarza

 

 

I garść informacji:

 

Demon's Souls details:

  • two modes: cinematic mode (4K 30FPS) and performance mode (dynamic 4K 60FPS)
  • photo mode
  • filters can be applied like Kurosawa mode
  • there is a classic filter to make the game look more like the PS3 original
  • no 6th Archstone
  • no difficulty settings
  • World Tendency is still included in the remake but now with an improved UI so you know which state you are in
  • Some bugs have been fixed, other "meme-worthy" ones are still in
  • Dialogue has been re-recorded, partially with the old cast

Additional detail from Game Informer interview:

  • There’s an option in the in-game settings to switch the camera back to how it worked on PS3
  • Haptics confirmed for combat - can tell the different between hitting metal on metal and other materials
  • Adaptive triggers - can feel the tension on the bow string

 

Ulala:obama:

Edytowane przez ginn
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Te pudelka ps5 :reggie: jakies takie poszarpane, powgniatane, juz ktos wrzucal zdjecie paleciaka jak wszystkie leza powykrecane a jak przejda przez kurierke to juz w ogole wygladaja jak po gangbangu. Nie wiem czy tam jest za malo tego styropianu czy co. No ale najwazniejsze ze nie ma sygnalow ze w srodku jakies usterki.

 

Kurde no obejrzaloby sie juz cos wiecej. Moze @gmeru powiesz nam ile jeszcze sie bedziemy slinic do unboxingow? Nie pekaj, nikt z sony nie czyta tego forum :problem:

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
22 hours ago, Square said:

Hmm, to chyba nie mogę pobrać, bo pokazuje mi cały czas starą wersję, że była aktualizowana w marcu 2020.

https://www.apkmirror.com/apk/playstation-mobile-inc/playstationapp/playstationapp-20-9-3-release/playstation-app-20-9-3-android-apk-download/

 

Ja pobrałem stąd,jeśli nie chce ci się czekać na aktualizację.

 

  • Lubię! 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
52 minutes ago, Square said:

I bezpieczne to to?

Ja pobrałem i automatycznie dostałem powiadomienie,że jest to update to mojej starej apki PlayStation i czy chce ją zaktualizować.

Ten sam link już lata od wczoraj na Reddit ale jeśli masz obawy poczekaj na automatyczna aktualizacje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...