Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

6 minutes ago, Rozi said:

Gran Turismo w 2020 roku? Podziwiam.

Nie w 2o2o miałem na myśli to ze gdy już wjedzie kiedykolwiek to będzie.

 

GT znane jest z tego ze Polyphony trzyma przy życiu długo swoje produkty wypuszczając kolejne dodatki stale ulepszając gre. A ta rośnie i miejsce na dysku maleje :D

Odnośnik do komentarza
1 hour ago, bluber said:

 

DriveClub z dodatkami zajmuje 55 GB to raz, dwa zainstalujesz Destiny i już zostaje miejsca na 1-2 większe gry bo dostępne miejsce na dysku to 408 GB

 

 

55gb :obama: a w ogóle podziwiam dorosłego mężczyznę który ma czas na 5-6 gier na raz

 

500-600gb to nie problem, chyba ze się zbiera backlog

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
13 minut temu, Labtec napisał:

a w ogóle podziwiam dorosłego mężczyznę który ma czas na 5-6 gier na raz

 

Co? Co za problem odpalić PESa na parę meczów, wskoczyć postrzelać do mp w Tlou a potem pograć coś z ziomkami w Destiny a jak kogoś nie ma z friendlisty to odpalam grę singleplayer i lubię mieć rózne gry na dysku, nie wiem co to za durna dyskusja. 600 GB to jest trochę mało i tyle. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Labtec napisał:

 

55gb :obama: a w ogóle podziwiam dorosłego mężczyznę który ma czas na 5-6 gier na raz

 

500-600gb to nie problem, chyba ze się zbiera backlog

Szanuje podziwianie dorosłych mężczyzn :D

 

A w temacie, ja np mam aktualnie super internet LTE, który jest reglamentowany, więc dla mnie im więcej miejsca i gier na dysku tym lepiej.

 

Odnośnik do komentarza

No swoją drogą już teraz The Last of Us 2 zajmuje ponad 100GB ciekawe ile z multiplayerem by zajmowało, na szczęscie będzie można instalować oddzielnie SP/MP bo te 800GB w Xboxie to tez nie za dużo i póki co też będę trzymał gry na zewnętrznym SSD ale prędzej czy pózniej wypadałoby się zaopatrzyć w ten expansion card. 

Edytowane przez bluber
Odnośnik do komentarza

Z ciekawości sprawdziłem jaka jest sytuacja na moim prosiaku:
FFVII Remake 90.66gb
Ghost of Tsushima 52.17gb
CTR 23.95gb
Death Stranding 48.23gb
Driveclub 34.95gb
Days Gone 57.37gb
RE2 Remake 24.66gb
Nioh 55.26gb
Crash Trilogy 24.08gb
Wipeout Omega Collection 24.16gb
TLoU Remastered 42.98gb
Rayman Legends 9.04gb
Alienation 3.91gb
Dead Nation 2.41gb
Resogun 1.28gb
Guacamelee 963.6mb
plus kilka zainstalowanych aplikacji.
331.3gb wolnego miejsca / 861.4gb total.
Część z tych gier wymaga płyty, część to cyfra. Nie wiem czy i jakie to ma znaczenie ale jestem spokojny, że w moim przypadku dysk PS5 styknie bez problemu.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Te ponad 200 GB to jakieś ustawienia ultra na PC, konsolowe wersje mają zajmować dużo mniej. 

 

Mnie bardziej ciekawi jedno, dużo się mówiło o dublowaniu danych na obecnych konsolach. A tu proszę wersja PS4 95GB a PS5 133GB. Czyli sam skok jakości oprawy dźwiękowej i graficznej już na samym starcie generacji zwiększa nam rozmiar gierek dosyć znacznie. 

 

Ciekawe co z tematem tej kompresji danych na PS5. 

Odnośnik do komentarza
29 minut temu, czarek250885 napisał:

Mam jedno pytanie z innej beczki. Czy będzie możliwe zrobienie imprezy z kimś kto ma ps4 i jest w naszych znajomych, oraz czy będzie możliwa wspólna rozgrywka w takim Diablo 3? Teraz tak doszedłem do wniosku, że będę miał lipę jeśli chodzi o wspólną grę. 

Tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...