Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

MS Apocalypse też był porażką sprzedażową. Niefortunna premiera i gorsza jakość niż PR (ale jazda obok tornada robiła robotę). Więc Evolution miało 2 srogie porażki sprzedażowe z rzędu co nie tłumaczy ich zaorania bo nadal to było najlepsze studio od wyścigów jakie kiedykolwiek miało Sony.

Co do GT, ogrywałem GT Sport niedawno i jest to bardzo dobra gra tylko że to nadal GT które jakoś kosmicznie się nie zmienia (ale między GT4 a Sport jest przepaść). Najgorsze jest to, że wywalili praktycznie wszystkie klasyczne trasy z poprzednich części i zostały tylko realne tory które w 80% nie robią wrażenia bo to najczęściej jest trasa otoczona polami i drzewami. W GT7 pokazali Trials Mountain więc mam nadzieję że to oznacza powrót dużej ilości klasycznych/wymyślonych tras. Na pewno jest miejsce zarówno na GT jak i jakieś arcadeowe wyścigi.

Odnośnik do komentarza

Driveclub po tych wszystkich aktualizacjach i z dodatkami to najlepszy racer zeszłej generacji. Gdyby mieli więcej czasu i wydali tą grę rok później to sprzedała by się obłędnie, studio by żyło, a my byśmy się zagrywali w drugą część. A że pewnie Sony naciskało, wydali niedopracowany produkt, szambo się rozlało to wyszło jak wyszło :whyyy:

Odnośnik do komentarza
9 minut temu, Ukukuki napisał:

DC był spoko, menu wyboru wyścigu w postaci pucharu na kilka torów i jazda. Spoko ,że nie było otwartej mapy ale mimo wszystko po 10h sobie odpuściłem bo poziom trudności mocno skacze na późniejszych etapach a ja nie jestem kozakiem w wyścigach. 

Z jakimś update wprowadzili niższy poziom trudności. 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, łom napisał:

Wiadomo że Omega Collection to remaster starych części ale przynajmniej jest możliwość ogrania ich w porządnej jakości. MotorStormy z PS3 na dużych TV jednak trochę kują w oczy a mimo to Pacific Rift jest najczęściej ogrywaną ścigałką u mnie przez wszystkich. Takiej fizyki, rozbudowanych tras i walki z przeciwnikami nie spotkałem w żadnych innych wyścigach.

pacific rift ze splitem na 4 graczy :obama: m.in. po to trzymam ps3

Odnośnik do komentarza

OnRush nawet nie stało obok MS Apocalypse (które było najsłabszym MS), to całkiem inne gry i chyba tylko jednej osobie przypasował OnRush. Nie wiem po kiego wała wiedząc że bardziej arcadeowy MS Apocalypse mało komu przypasował poszli jeszcze dalej w arcade z OnRushem.

@frankfuter PR na 4 jest mocno okrojony pod względem oprawy i to widać na dużych TV więc u mnie albo split na 2ch graczy albo na jednego i przekazywanie pada co wyścig.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, SlimShady napisał:

Ten ostatni TM na PS3 był według mnie słabiutki, ale oceny, o dziwo, miał dosyć dobre. Jaffe po God of War zaliczył straszny zjazd formy i już nigdy do niej nie wrócił.

Twisted Metal na PS3 jest świetny ale też bardzo wymagający i z mocno arcade'owym modelem jazdy. Trzeba dłużej przysiąść żeby ogarnąć co się dzieje a niektóre misje w kampanii powtarzałem po parę razy (wyścig w Diesel City pewnie paręnaście). Na pewno jest o wiele wyższy próg wejścia niż w TM2 czy Vigilante 8. Największym minusem był wymóg posiadania online pass co praktycznie zabiło grę przez sieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...