Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Patricko napisał:

Bardziej interesowała by mnie przyszłość Plusa i Now, bo w obecnej formie to przestało mieć sens, szczególnie patrząc na konkurencję.

Pewnie dostaniemy masę indyków, kolejny pokaz Horizona i może jedno małe zaskoczenie na koniec.

 

Niech coś działa Sony, bo czas najwyższy, żeby usługę Playstation Plus wprowadzić na wyższy poziom.

 

Np. gry od Playstation Studios w usłudze na premierę

 

W PSX Extreme sprzed paru miesięcy było info, że Sony pracuje nad rozwojem tej właśnie usługi - poczekamy zobaczymy :)

 

 Chociaż z drugiej strony jak im się to przekalkuluje, jak teraz PS5 z napędem za ok 3000 zł schodzi od ręki.

 

Giereczki premierowo za 300 zł podejrzewam, że średnio schodzą.

Edytowane przez beardo0
Odnośnik do komentarza

No ale jak gry za 300 zł być może się średnio sprzedają, a ludzie kupują używki, na których firma i tak nie zarabia, to może lepszą opcją byłoby jakiś abonament rozszerzony zaoferować? 

 

Albo być może taki abonament z premierowymi grami wygenerowałby większy zysk niż sprzedaż gier pudełkowych? Nie wiem, tylko tak myślę ;)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Square napisał:

Taa na bank będą czekać 7 lat aby ludzie zatęsknili za NY zamiast zarobić krocie teraz.

 

W pierwszym momencie  myślałem że zażartowałeś że  akurat ludzie by chcieli znowu po raz trzeci latać  po NY. I chciałem napisać że wolałbym odczekać parę  lat. Ale widzę że myślisz odwrotnie ;]

Jak 3 raz dadzą to samo miasto to nawet zmienne warunki pogodowe i piękna  jesień nie pomoże. W Moralesie spędziłem tylko czas wymagany na fabułę, po 3 latach i tak miasto było "ograne".

Odnośnik do komentarza

Jimbo jasno w którymś wywiadzie powiedział że to nie jest ich filozofia i ich gry często bardzo dużo kosztują i z ich punktu widzenia jest to nieopłacalne to raz.

a dwa to czytałeś jak przygrali wczoraj w chuja z Horizonem że nie będziesz mógł ulepszyć wersji PS4 do PS5 w niektórych wydaniach?

 

 

Odnośnik do komentarza

Jakieś plany dotyczące PS Now są, Plusa nie ruszą dopóki konkurencja z tym nic nie zrobi. Zapomnijcie o dużych grach od Sony dostępnych w dniu premiery w jakieś usłudze. Sony oraz Nintendo sprzedają swoje gry w bardzo dobrych liczbach. Tu też musi minąć wiele czasu i sporo się zmienić na rynku, aby wszystko opierać na abonamencie. Będzie to korzystne dla wydawcy, wy zapłacicie za wypożyczenie gry, nie odsprzedacie jej po ukończenia, a sam wydawca zaoszczędzi na logistyce, płytach, pudełkach. Tylko taki abonament to musi opłacać penwe że 100mln graczy, żeby opłacało się wrzucić do niego duży tytuł AAA w dniu premiery. 

 

Co do czwartku to stawiam na nowy gameplay z Horizon, Gow2, GT7, i chętnie bym coś zobaczył z Little Devil Inside, FFXVI i niech Naughty Dog pokaże w końcu te Frakcje 2.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Figuś napisał:

Jimbo jasno w którymś wywiadzie powiedział że to nie jest ich filozofia i ich gry często bardzo dużo kosztują i z ich punktu widzenia jest to nieopłacalne to raz.

a dwa to czytałeś jak przygrali wczoraj w chuja z Horizonem że nie będziesz mógł ulepszyć wersji PS4 do PS5 w niektórych wydaniach?

 

 

 

Widziałem, że Horizona ma być wersja PS4 i PS5 osobne

 

No 'dużo kosztują'. Kosztują więcej - z tego co zauważyłem są trochę bardziej rozbudowane, muzyka i styl graficzny są lepsze np. w Sackboyu czy Ratchecie. 

 

Ale te gry są nadal dość wtórne. Próbują iść drogą Nintendo, ale gameplayowo nie ma do końca tej jakości moim zdaniem, więc niech nie opowiadają bajek, tylko dają jakiś abonament :potter:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, beardo0 napisał:

No ale jak gry za 300 zł być może się średnio sprzedają, a ludzie kupują używki, na których firma i tak nie zarabia, to może lepszą opcją byłoby jakiś abonament rozszerzony zaoferować? 

 

Albo być może taki abonament z premierowymi grami wygenerowałby większy zysk niż sprzedaż gier pudełkowych? Nie wiem, tylko tak myślę ;)

Jakieś dane? Czy to tylko dane z www.z-dupy.pl?

 

Polska to nie pępek świata.

 

Edit:

 

Sory, troche tak chamsko pisze, ale męczy mnie to narzekanie wszędzie w komentarzach na cene. Polska jest marginesem w porównaniu do rynków zachodnich i jeżeli przy nowych cenach sprzedaż gierek u nas nieco spadnie a na zachodzie utrzyma się na tym samym poziomie to koniec końców wyjdą na tym lepiej. Doliczyć do tego trzeba przejście w nową generacje, inflacje czy słabszą złotówke.

 

I nie to, że popieram ich tylko jedyne co czytam to wszędobylskie jojczenie. Polecam brać gre kilka miesięcy po premierze bo cena jest niższa i gra połatana

Edytowane przez grabipl
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...