Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Observer napisał:

Zakończenie GoW raczej wskazuje że ci bogowie to są wszędzie te same postacie tylko pod innymi imionami i postaciami, więc w sumie mają bramkę że wszędzie nas mogą wrzucić nawet na chwile. 

 

byłoby fajnie, bo już po tym trailerze mam dosyć nordyckich klimatów :) bez kitu, to GoW 2 to największe rozczarowanie

Odnośnik do komentarza

Gierki zapowiedzieli fajne, ale problemem są daty. Albo ich brak, albo odległe.

Wolverine to czysty potencjał, Spider 2 to wiadomo czego się spodziewać, ale będzie Venom, więc jaranko. GoW2 to czysta siła.

Ogólnie początek konfy fajny, potem długi środek chujowy, no i na koniec krztyna nadziei, ale tak jak mówię - DATY.

Insomniac, kiedy wy śpicie?

Odnośnik do komentarza
Teraz, mozi napisał:

Ja pierdole was to nigdy nie zadowolą. Był gameplay gowa, nowe gry od insomniac które wyjdą i też marudzenie. Dla mnie jest bardzo dobrze. 

Super, będę sobie oglądał te trailery przez następne od dwóch do czterech lat, niesamowita historia.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Figaro napisał:

Ogółem konfa słaba. Wolverine wygląda spoko. Tak samo chiński slasher, ale nikt się nie jara, bo nie ma logo PG. Ale największe rozczarowanie to GoW II, oczekiwałem czegoś lepszego.

Kratos wygląda trochę jak rozszerzenie do gowa z ps4 :/ Serio miałem deja vu jakbym dlc do poprzednika oglądał, a liczyłem na nową jakość i rozpierdol. No i wrzucanie murzyna do mitologii nordyckiej to xD Jakby była gra w Egipcie to pewnie by nie mieli jaj białych tam dać.

Logan może pozamiatać, ale jest dużo pytań typu czy to open world i czy będzie brutalny, bo Wolvie bez gore to nie Wolvie, a insomniaci brutalnych gier nie robili do tej pory.
 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, mozi napisał:

Był gameplay gowa, nowe gry od insomniac które wyjdą i też marudzenie.

 

Gameplay GoWa jak z PS4, nowa gra od Insomniac która pewnie będzie reskinem Spidermana którego już mieliśmy okazję dwukrotnie zobaczyć. Serio, mogli pokazać cokolwiek z klasyków, może coś od nowych studiów, a może coś od Bluepoint które potrafi z godnością wskrzesić najlepsze sztosy. No było OK, ale wciąż najlepiej zapowiada się Horizon 2 jak dla mnie.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Soban napisał:

Kratos wygląda trochę jak rozszerzenie do gowa z ps4 :/ Serio miałem deja vu jakbym dlc do poprzednika oglądał, a liczyłem na nową jakość i rozpierdol. No i wrzucanie murzyna do mitologii nordyckiej to xD Jakby była gra w Egipcie to pewnie by nie mieli jaj białych tam dać.

 

no dokładnie, wygląda to wszystko jak jakieś DLC na czwóreczkę

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Rozi napisał:

Super, będę sobie oglądał te trailery przez następne od dwóch do czterech lat, niesamowita historia.

No lepiej jak m$ wydać forze i halo jak z xboxa 1 i zero trailerów XD 

Tutaj mamy chociaż na co czekac. 

Wolverine i nowy pająk? No kurva wchodzę w to. 

Ale nie trzeba ponarzekać ze nie ma daty na 01.10.2020 bo wtedy szach mat XD

  • Minusik 3
Odnośnik do komentarza

No właśnie co do god of wara - niby się jaram sequelem ale jak piszecie- tu tak wielki kopiuj wklej i nieciekawymi lokacjami wali, że masakra. Człowiek kiedyś oglądał trailer gow2 2007 i to był strzał za strzałem po ryju, a tutaj nic a nic. Na tym trailerze nawet żadnej nowinki gameplayowej nie ma, chyba że zaprzęg mam liczyć 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, krupek napisał:

Ten trailer GTA V:reggie:

To jest po prostu sranie graczom na twarz i zapowiadanie, że weźmie się za to hajs.

R* to chyba definicja money corrupts w branży gier xd GTA online okazało się tak dojną krową, że odechciało im się robić jakichkolwiek nowych gier mimo, że budżet mają niedorzeczny w porównaniu z innymi studiami.

@XM. zaprzęg chyba zgapili od konkurencyjnego GoWa xd Ale to pewnie będzie po prostu zamiennik łódki z 1

Edytowane przez Soban
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...