Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Miały być cuda a było po prostu OK, zero gier na koniec roku. Insomniac robi polowe gier na PS5 ten Vokverine jaranko chyba największe szkoda, że tracą czas na kolejnego spidermana zamiast skupić się na tym bo skoro spider 2 ma być 23 to vole kiedy 2025? Kolejna gra, ktora daje radę to Forspoken wygląda mega. Gt7 przy Forzy Horizon 5 wyglada biednie dali by sobie spokój z tą serią choc w sumie to jedyna odpowiedź jaka ma Sony jeżeli mówimy o racerach, no i na koniec God of war, który wygląda tak samo jak jedynka tak zwany bezpieczna kontynuacja będzie wiecej i lepiej, oby gameplay był bardziej zróżnicowany i przeciwnicy. Zabrakło dat GT7, Goda, Volverine itp Niestety.widac po grach od Sony, ze są crossgenowo oczywiście piękne ale nie ma efektu wow. Ogólnie fajnie się to oglądało bezpieczny pokaz.

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krupek napisał:

Ten trailer GTA V:reggie:

To jest po prostu sranie graczom na twarz i zapowiadanie, że weźmie się za to hajs.

 

Te wszystkie remastery to żenada. Alan, GTAV, U4, już nawet nie udają że tam coś poprawiają do nowej generacji. Już sie boje o ten KOTOR, jeszcze wyjdzie że to ta sama gra co 20 lat temu tylko że w 4k.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Soban napisał:

R* to chyba definicja money corrupts w branży gier xd GTA online okazało się tak dojną krową, że odechciało im się robić jakichkolwiek nowych gier mimo, że budżet mają niedorzeczny w porównaniu z innymi studiami.

 

 

Można wręcz stwierdzić fakt, że Rockstar wygaasował się graczom prosto do ryja :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Jednak czy się podobało czy nie to Sony ma potężnego asa w rękawie w postaci Horizon Forbidden West który wygląda absolutnie wyśmienicie i który dzięki wyśmienitemu systemowi walki wychodzi poza granice zwykłego ubisofciaka. Co by nie mówić o Guerilla - oni zawsze wyciskali maksimum z Plejki.

Odnośnik do komentarza

Jakby sobie darowali R6 Extraction, GTA5 czy Deathloop (który to już trailer?) i zmieścili się w tych 40 minutach to było by spoko. Strasznie szybko zapowiedzieli Spidera 2, God of War 2 wygląda bardzo dobrze, cieszy większa różnorodność przeciwników a graficznie to już mało co zostało do poprawy względem GoW 2018 dla tego na niektórych nie robi wrażenia (na pewno woda o wiele lepiej wygląda).

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Kalel napisał:

Jedyne co widziałem w GoW to dynamiczna zmiana broni w trakcie walki. W jedynce to chyba było tak ze była chwila pauzy żeby czegoś innego użyć. I wyglada na to ze szykują się różnorodni bossowie. 

Wydaje mi się, że tam nawet jednego bossa nie pokazali, ale muszę jeszcze raz obejrzeć. W ogóle bardzo lubie mitologie nordycka w formie pisanej, ale wizja w grze jest mega słaba. Niech jak najszybciej porzuca te mitologie albo zatrudnia innego projektanta lokacji 

Odnośnik do komentarza

Pająk 2 był oczywistością. Venom też. Wystarczyło przejść poprzednie gry. Ja lubię ten klimat. Obie gierki platynka. Ale nie spodziewałem się że wyplują już teraz. Pokazane, żeby bo że robią. Dla mnie sam ruch słaby. Bo pokazuje, że nie mają innych rzeczy.

 

Nie chodzi o to, że narzekam. Bo gierki spoko, ale żadnego zaskoczenia. Poza może rosomakiem. 

 

To było rozwinięcie tego co pokazali rok temu. 

 

Eh teraz Niny pokaże botw2 że nie wyjdzie w 2022 i kolejny rok kiepski.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie konferencja 8/10. Star warsy i Alana nigdy nie grałem więc dla mnie to nowe hiciory. Gta5 było na ps3 grane i mocno czekam by znowu sobie pojeździć. Gt7 to wezmę tylko gdy w końcu ogarną zniszczenia i pogodę. Chińska bayonetta wygląda świetnie, chun lee w świecie nier/evangelion. Tylko by było grywalne. Spiderman i wolverine to pewniaki. Forspoken wygląda fenomenalnie, Vaiana też świeży powiew i nie wygląda jak indie na switcha. Gow2 wygląda jak gow1 co jest wystarczającym powodem by czekać, nic więcej nie chciałem. Najsłabsze to deathloop i te wampiry. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...