Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ten DioField wyglądał całkiem sympatycznie - myślałem, że będzie remake FFTactics, ale ujdzie. Największy zarzut mam do grafiki, bo serio wygląda to jak port gry z komórki, fajnie jakby się jednak chwilę nad tym pochylili. 

Odnośnik do komentarza

Diofield Chronicles będę obserwował z zainteresowaniem jaki będzie efekt końcowy. Fajnie, że rusza się coś w temacie serii Valkyrie - szkoda, że to jakiś spin-off, ale mam nadzieję, że SE nie spieprzy tej gry.

No i obowiązkowy zakup z tego wszystkiego to kolekcja Żółwi. :banderas: Już widzę, jak będę kurwował przechodząc pierwszą część. :D

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Dr.Czekolada napisał:

Wy nie chcecie żeby Square cokolwiek już remakowało a na pewno Tactics xd Zrobiliby to najmniejszym kosztem i jeszcze ludzie by z mlaskaniem hapali tą dzidę bo "fani".

Ja chętnie zagrałbym w Vagrant Story w nowych szatach jeśli chodzi o grafikę, ale w niezmienionej formie jeśli chodzi o gameplay i cały przedstawiony świat. Było by to mega doświadczenie. Eh szkoda, że to nie realne. 

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Nie wiem gdzie napisać ale moze tutaj znajdzie się jakaś pomoc ;) Otoz chce odzyskac swoje stare konto PSN ale niestety nie pamietam jaki był online ID, znam tylko email. Gorzej ze dostepu do tego emaila oczywiscie juz nie mam a hasla tez nie pamietam ;) Ogolnie to jest tak ze dzwonilem na infolinie Sony ale nie mogą mi pomoc bo te konto jest Kanadyjskie (tak, zakladam je na kanade bo kiedys byly tam lepsze ceny i dostep gierek). Kiedy staram sie pogadać z supportem w North America to bez PSN id w ogole nie chca ze mna rozmawiac i mnie wywalają z chatu. Czy ktos ma jakies lepsze wtyki zeby po mailu powiedziec mi jaki był to PSN ID? :) 

Odnośnik do komentarza

Masz jakies gry na konsoli które były przypisane do tego konta co chcesz odzyskać? Jak masz to uruchom taką gre i dostaniesz komunikat w stylu, że tylko ktoś tam może ją uruchomić i każe logować sie na konto. Ja tak sprawdziłem swoje ID a walczylem z Sony z miesiąc.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Redmitsu napisał:

To jest konto z jakimiś gierkami z ps3, raczej ciężko z tym, bo to jest mega stare konto. Szukałem jakiegoś maila do Sony US ale znaleźć coś to jest niemożliwe.

A nie wysłałeś sobie może friend request na główne konto?

 

Z tego co piszesz to chyba łatwiej byłoby zacząć od odzyskania dostępu do maila.

Odnośnik do komentarza
W dniu 14.03.2022 o 20:54, Redmitsu napisał:

Nie wiem gdzie napisać ale moze tutaj znajdzie się jakaś pomoc ;) Otoz chce odzyskac swoje stare konto PSN ale niestety nie pamietam jaki był online ID, znam tylko email. Gorzej ze dostepu do tego emaila oczywiscie juz nie mam a hasla tez nie pamietam ;) Ogolnie to jest tak ze dzwonilem na infolinie Sony ale nie mogą mi pomoc bo te konto jest Kanadyjskie (tak, zakladam je na kanade bo kiedys byly tam lepsze ceny i dostep gierek). Kiedy staram sie pogadać z supportem w North America to bez PSN id w ogole nie chca ze mna rozmawiac i mnie wywalają z chatu. Czy ktos ma jakies lepsze wtyki zeby po mailu powiedziec mi jaki był to PSN ID? :) 

 

A nie dzieliłeś się kiedyś gdzieś nazwą tego konta? Gdzieś na jakimś forumku w podpisie albo spisie użytkowników plejstejszyn?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Square napisał:

To z sesji do Silenta od Hassana.

Prawda, kabel na podłodze po prawej stronie ma taką samą oplotkę, jak miał kabel w pomieszczeniu, w którym po raz pierwszy zapowiedziano Silent Hill na PSX. Hideo już nawet się nie kryje ze wskazówkami.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Square napisał:

A jakie jeszcze gry obsługują klawiaturę i mysz?

Mam na kupce wstydu Frost Punka. I nawet mam chęć wrócić do jakiejś strategii, gdyż ostatnie co grałem, to były jeszcze czasy pc Settlers 4 i Red Alert 3. Dodatkowo pograłbym w there are bilions. A bez myszki to tak trochę słabo w strategię. 

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...