Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Mając plusa, dziesiątki gier w pudełku do ogrania, gamepassa musiałbym się sklonować by  nacieszyć się setkami gier z poprzednich generacji. Fajnie by było mieć pod ręką stare hiciory, ale płacić i nie mieć  na nie czasu, jednak nie. A te wielkie tytuły na start w extra to przecież starocie który każdy już ograł.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, cotek napisał:

Ale bym se w taką Castlevanie : Lords of Shadow zagrał znowu

no i nie zagrasz XD próbowałem we wstecznej na XSX i wygląda jak rozmazane gówno na tv 4k to teraz dodaj do tego jeszcze utratę jakości przez streaming który u nas nie będzie dostępny i dalej śnij, chyba że na kompie :reggie:

Odnośnik do komentarza
Teraz, Figuś napisał:

swoich first party, nie jest napisane że gry od zewnętrznych studiów nie będą wpadać, poza tym trzeba poczekać

no nadal beka, że tworzą swoją usługę bez wrzucania swoich gier xd płać wnusiu abo za ciężki pieniądz i jeszcze 3,5 bomby

Duży plus na pewno za klasyczne gierki psx i ps2, bo na xboxie próżno szukać takich legacy tytułów.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Figuś napisał:

nie wiem na co wszyscy liczyli jak od pierwszych "zapowiedzi" dawali jasny sygnał że gier FP nie będzie day one w subskrypcji

 

Wiem, wiem, miało też nie być gier natywnych ze starszych generacji, a jednak mają być. Zobaczymy ile z nich będzie się chciało Sony portować, bo jednak MS swoją wsteczną rozwija od lat.

 

Tak czy inaczej konkurencja robi dobrze jak widać.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Rozi napisał:

Chodzi o nowe gry premierowo w abonamencie.

 

Jestem jeszcze ciekawy, czy te wszystkie gry są w abonamencie na stałe, czy też będą znikać, jak w Game Passie.

Myślę że Sony kopiuje dobre pomysły ale i też uczy na błędach konkurencji. Znikanie gier to absurd.

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Ja uważam ze naprawde spoko ale mogliby też pomysleć o tych kilku gierkach z Vity bo przeciez nie kazda korzystac z ekranu dotykowego lub tego gówno panela z tyłu. Zresztą sporo się dało na PS Vita TV i chociaz te mogliby włączyc z czasem do oferty.

Zrobią to jeśli statystyki im się będą zgadzały i okaże się że ludzie faktycznie grają w starsze tytuły. Może się okazać że duża część osób odpali na miesiąc Premium żeby zejść później na Extra bo jednak stare gierki im już nie smakują tak samo jak 20 lat temu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...