Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Snake_Plissken napisał:

Będą znikać. Na PS Now jest informacja zawsze do kiedy jest lub jest informacja "ongoing access".

Ale PS Now to nie to samo co PlayStation Plus Extra, gry z PS Plus Collection nie znikają.

Odnośnik do komentarza
2 minutes ago, Rozi said:

Trochę więcej tych gier first-party wychodzi od Sony jednak, to trafiłeś z tym retro-boxem.

Ale gierek od Sony nie będzie na premierę przecież. 

 

Martwi mnie jednak:

Quote

PlayStation Plus Deluxe (wybrane rynki) - Na rynkach, na których nie ma strumieniowania w chmurze, usługa PlayStation Plus Deluxe będzie oferowana w niższej cenie niż usługa Premium i obejmuje katalog ulubionych klasycznych gier z oryginalnych generacji PlayStation, PS2 i PSP do pobrania i grania, a także ograniczone czasowo wersje próbne gier. Dostępne są również korzyści z poziomów Essential i Extra. Lokalne ceny będą się różnić w zależności od rynku.

 

Czyli Polska znowu w doopie.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza

Widzę, że lubie już się napalają, że pojawi się 700 gier od Sony na start :kaz:

 

1 minute ago, łom said:

Odpadną gry z PS3 (streaming) i tyle. Nie wiem jaka będzie jakość takiego streamingu ale na dużym TV 4k gierki z PS3 prezentują się bardzo średnio (wiem bo mam PS3 podłączone cały czas dla paru gierek).

A co z grami z PSX i PS2? Raczej nie będzie można ich pobrać.

Edytowane przez Czoperrr
Odnośnik do komentarza
Cytat

PlayStation Now customers will migrate over to PlayStation Plus Premium with no increase to their current subscription fees at launch.

O fajnie, do końca roku będę miał opcję Premium. xD Warto było kupić na promocji za 25 funtów na drugim koncie. xD

2 minuty temu, A_Bogush napisał:

Ciekawe jak z usługami u nas w Polsce, bo streamingu oficjalnie dalej nie ma (jeśli się mylę to poprawcie), a dla rynków bez chmury będzie osobny pakiet Deluxe - okrojony i tańszy względem pakietu Premium. Chyba, że rozszrzą działalność chmury o kolejne państwa.

  • PlayStation Plus Deluxe (Select Markets) For markets without cloud streaming, PlayStation Plus Deluxe will be offered at a lower price compared to Premium, and includes a catalog of beloved classic games from the original PlayStation, PS2 and PSP generations to download and play, along with time-limited game trials. Benefits from Essential and Extra tiers are also included. Local pricing will vary by market.
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, A_Bogush napisał:

Ciekawe jak z usługami u nas w Polsce, bo streamingu oficjalnie dalej nie ma (jeśli się mylę to poprawcie), a dla rynków bez chmury będzie osobny pakiet Deluxe - okrojony i tańszy względem pakietu Premium. Chyba, że rozszrzą działalność chmury o kolejne państwa.

Według mnie to własnie oznacza, że mamy Deluxe do momentu az nie sytartuje streaming. Na ten moment nie wiadomo jak z jakościa tej usługi streamingowej w PL więc bezpieczniej jest miec to Deluxe.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Czoperrr napisał:

A co z grami z PSX i PS2? Raczej nie będzie można ich pobrać.

A catalog of beloved classic games available in both streaming and download options from the original PlayStation, PS2 and PSP generations.

 

Powinny działać tylko właśnie chodzi o jakość emulacji/portów

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Ale to oznacza te porty z PS2 co sa na PS4 czy te romy wrzucone na PSN co się ściąga na PS3?

MVG gadał że Sony mocno ciśnie żeby każda gra miała trofea (może to jest nawet wymóg) więc raczej to będą porty z zaimplementowanymi trofeami i podciągniętą grafą.

Odnośnik do komentarza

W sumie SONY mogłoby wrzucić swoje wszystkie gry z PS3 do PS+ Deluxe i dodać trofea to tych, które ich nie miały. Przecież taki Ratchet Tools of Destruction ich nigdy nie dostał, a to kawał świetnej gry. :(

Edytowane przez Snake_Plissken
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, łom napisał:

MVG gadał że Sony mocno ciśnie żeby każda gra miała trofea (może to jest nawet wymóg) więc raczej to będą porty z zaimplementowanymi trofeami i podciągniętą grafą.

Sugerujesz ze klasyki z PS1 i PSP będą miały trofea? Kto zapłaci za implementację w kodzie? Kiedys wiem, że były pracę nad czyms co doda je do takich staroci ale nie słyszałem zeby to było chociazby porządnie testowane. Byłoby super. Zobaczymy jak to się rozwinie. Na szczescie to już za 3 miesiące.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...