Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli dobrze rozumiem że tam gdzie nie ma Now gierki z psx i ps2 (bez ps3), będzie można zassać, a tam gdzie now tylko stream? 
Jak tak to sumie nawet lepiej. Ten streaming to faktycznie goowno. Sprawdzałem to jakiś cza temu u ziomka w UK, na potężnym łączu, no i ni huja. 

Odnośnik do komentarza

Ja pisałem o usłudze PS Now a nie nowym PS+ uzytkowniu Rozi. Myslałem, że tam oferują więcej niż to co mozna kupic na PS4. Pomimo tego, że częśc z tych tytułów naprawdę może się podobac to samo PS2 ma DUZO więcej do zaoferowania i jeżeli Sony nie wykorzysta tego potencjału to będzie bardzo słabo. Co do gier z PS1 i PSP to licze na to, że day 1 będzie po prostu wszystko/większość tego co obecnie można kupić ze sklepiku PS3/PSV. Jeżeli dodają mocny upgrade rozdzielczości (no nie wierze, że nie) oraz trofea to oczywiscie lista pewnie będzie mniejsza ale również mocno czekam na każde, jakiekolwiek potwierdzone info.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Wciąż liczę, że jednak ruszy się coś z natywnym wsparciem PlayStation3, bo te gry nawet dzisiaj (a zwłaszcza jakby je nieco podrasować, nawet rozdziałkę i/lub FPS) są szalenie grywalne. No i można za względnie tani pieniądz zobaczyć czy jest ssanie na daną serię.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, pawelgr5 napisał:

Myślicie ze skoro takie PS4 będzie miało opcję instalowanie gierek z PS One czy PSP to zakupione wczesniej tytuły (np. na PSP czy PS3) będzie mozna ściągnac czy emulator będzie unclockiem za hajs i ty samym jednak będę mocno ruchany przez firmę Sony?

Myślę że zakupionych wcześniej tytułów nie odpalisz a ewentualnie te gry które trafią do abonamentów będą też normalnie dostępne do kupna (jak PS2 on PS4 teraz).

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Observer napisał:

Jeśli się zastanawiacie co za gierki będą w tym "400 plus extra games" to ja stawiam że to będą właśnie te wszystkie pozycje co do tej pory wpadły do plusa.

no nie do końca @Moldar wrzucał listę gier z PS4 w PS now i są tam gry których w plusie nie było

https://psnowguide.com/games/?filter_platform=ps4

Odnośnik do komentarza

Byłem przekonany, że starymi grami jarają się tylko posiadacze xbox, tak dla trollingu w cw. Widzę, że serio są gracze, którzy chcą grać w gry z PS2 czy PS3. Ja nie mam czasu na granie we wszystkie obecne wydawane tytuły, które mnie interesują, a co dopiero powrót do staroci z sprzed 15 lat.

 

 

 

  • Plusik 5
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, YETI napisał:

Byłem przekonany, że starymi grami jarają się tylko posiadacze xbox, tak dla trollingu w cw. Widzę, że serio są gracze, którzy chcą grać w gry z PS2 czy PS3. Ja nie mam czasu na granie we wszystkie obecne wydawane gry, które mnie interesują, a co dopiero powrót do staroci z sprzed 15 lat.

 

 

 

No ciężko się nie zgodzić, szczególnie jak ma się więcej niż 1 sprzęt do grania. 
 

Jak wezmę to co mam do ogrania w gamepass + exy Sony + exy Switch + jakieś świeże i topowe multiplatformy to :obama:
 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, YETI napisał:

Byłem przekonany, że starymi grami jarają się tylko posiadacze xbox, tak dla trollingu w cw. Widzę, że serio są gracze, którzy chcą grać w gry z PS2 czy PS3. Ja nie mam czasu na granie we wszystkie obecne wydawane tytuły, które mnie interesują, a co dopiero powrót do staroci z sprzed 15 lat.

 

 

 

:obama:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Figuś napisał:

no nie do końca @Moldar wrzucał listę gier z PS4 w PS now i są tam gry których w plusie nie było

https://psnowguide.com/games/?filter_platform=ps4

 

4anbtl.png

 

Serio większość się powtarza, różnice są w jakiś gównach z kosza których i tak nikt nie ogra. Gier wartych uwagi których nie było w plusie to jest tu może kilka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...