Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Ezachriel napisał:

Mam do was pytanie, z tego co wiem ps5 jak i ogolnie konsole poprzedniej generacji maja tendencje to mocnego nagrzewania sie, niestety nie moge trzymac konsoli np na szafce, ze wzgledu na koty w domu ktore do wszystkiego sie pchaja itd. Trzymam wiec konsole w szafce rtv ale nie ma w niej szczegolnie duzo miejsca, wyciałem tył szafki aby byla lepsza wentylacja i obecnie wyglada to tak jak na foto.

Czy jest ok?

Po bokach okolo 10 cm luzu.

 

Foto

https://zapodaj.net/85d03230a423d.jpg.html

 

Mam po bokach szafki mniej miejsca i PS5 działa elegancko

Odnośnik do komentarza

Zestawienie income konami w ostatnim roku:

 

image.png.2471211cf5fbd6185208c5b7c2c3a1e7.png

 

 

Gdzie amusement to jakas chmura online z grami arcade od konami, ktore sie mocno sprzedaje

 

image.png.283c5af3e272de6091047aef26a904c6.png

 

Gejming wygląda blado przy reszcie biznesów konami niestety :/ 

 

 

Pełne zestawienie macie na stronie konami:

 

https://www.konami.com/ir/en/ir-data/statements.html

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

Opłaca im się pachinko bardziej niż te gierki, ale FROM? Bez zaskoczenia jakby się spiknęli - Soulsy zaczęły się na Sonce, BB uważane za najlepszą część serii jest exem na PS4, remake Soulsow tytułem startowym n PS5. No ewidentnie coś jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, oFi napisał:

Zestawienie income konami w ostatnim roku:

 

image.png.2471211cf5fbd6185208c5b7c2c3a1e7.png

 

 

Gdzie amusement to jakas chmura online z grami arcade od konami, ktore sie mocno sprzedaje

 

image.png.283c5af3e272de6091047aef26a904c6.png

 

Gejming wygląda blado przy reszcie biznesów konami niestety :/ 

 

 

Pełne zestawienie macie na stronie konami:

 

https://www.konami.com/ir/en/ir-data/statements.html

Digital entertainment to gry mobilne, po chuj robic tytuł na konsole/pc, jak mozna latami wciskac nowe paczki z kartami do yu gi oh

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

Opłaca im się pachinko bardziej niż te gierki, ale FROM? Bez zaskoczenia jakby się spiknęli - Soulsy zaczęły się na Sonce, BB uważane za najlepszą część serii jest exem na PS4, remake Soulsow tytułem startowym n PS5. No ewidentnie coś jest na rzeczy.

Plus w temacie ER już niektóre xboty rozczarowane. Ewidentnie robią już background XD 

  • WTF 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ewentualne przejęcie FS to będzie raczej skutek uboczny niż cel sam w sobie. Taki miły bonus ewentualnego przejęcia Kadokawy co jest akurat bardziej istotne dla Sony jako całości. Mieliby w tym przypadku w garści już chyba wszystkich miłośników chińskich ero-bajek. Bo raczej nie widzę tego, by Kadokawa chciała rozstać się z samym FS po tym całym hajpie budowanym przez ostatnie miesiące. Chociaż to też tylko kwestia ceny.

Edytowane przez SnoD
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich,mianowicie mam problem po przeprowadzce do Niemiec(ps5 kupione w Polsce) po przeprowadzce z Polski do Niemiec nie mogę grać ze znajomymi,nawet nie mogę ich zapraszać do grania(ps5 pokazuje,że nie mam żadnych gier) również nie mogę dołączać do imprez. 

Edytowane przez Nwzgreen
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...