Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No to sklep Sony chodzi dużo szybciej.
 

Do znajomych to w realu dołączam, a nie on line więc tutaj akurat nie wiem jak to działa. 
 

Dostęp do osiągnięć? Po co to? ;) 

Teraz, Czoperrr napisał:

To się dopiero zmieniło przy okazji PS5 i integracji sklepu z dashem. Na PS4 wchodzenie do sklepu to katorga. 

Racja, ale chyba piszemy o obecnym dashu i xmb?

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Snake_Plissken napisał:

Gdyby jeszcze wersje z PSP miały obsługę obu analogów... :fsg:

Jak wrzucasz na PSV to była opcja zmapowac podstawowe przyciski pod prawego analoga. Dawało to radę i było wygodniejsze niz domyślne sterowanie. Nie wierze ze nie byłoby takiej opcji na PS4/5 bo mają to przecież gotowe na własnej konsoli. 

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Rtooj napisał:

Gdyby nie to podejście cały czas byśmy mieli

archival-sony-dualshock-3-ps3-bialy,672793416_8.jpg

 

No wiadomo, zamiast odbić z utartej ścieżki i skorzystać z doświadczenia to można zrobić trzy kroki w tył i nazwać nowością. :rotfl:

Odnośnik do komentarza

No nie nie mielibyśmy bo od lat słyszałem jaki to ds3 jest niewygodny w porównaniu do innych padów więc to zmiana wymuszona przez niezadowoloną społeczność. Czy na xmb ktoś narzekał? Poprawiać wydajność, dodawać nowe opcje i mamy interfejs idealny. Jak pierwszy raz zobaczyłem menu ps5 to czułem się jak na tych stronkach gdzie wyskakuje Ci milion reklam i nie wiesz co kliknąć żeby je zamknąć

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

No po przesiadce na X360 nie dałem już rady wrócić do DualShocka i grałem tylko na padach 3rd party z racji lepszego wyprofilowania triggerów i bardziej odpowiadającemu mi układowi gałek. Całe szczęście jak ktoś ma ochote to może nawet DualSensa podłączyć pod PS3, co nie ukrywam, jest :notbad: .

Odnośnik do komentarza

 

3 minuty temu, Paolo de Vesir napisał:

No po przesiadce na X360 nie dałem już rady wrócić do DualShocka i grałem tylko na padach 3rd party z racji lepszego wyprofilowania triggerów i bardziej odpowiadającemu mi układowi gałek. Całe szczęście jak ktoś ma ochote to może nawet DualSensa podłączyć pod PS3, co nie ukrywam, jest :notbad: .

Poważnie? Jak? Może przejdę w końcu MGR, ds3 mi się popsuł long ago.

O,  tym samym urządzeniem którym podłączam do PC. super.

Edytowane przez Rtooj
Odnośnik do komentarza
10 minutes ago, Nemesis said:

Dlatego pady od Dreamcasta, N64 czy rzecz jasna króla kontrolerów - Xboxa to dzieła epokowe. Plus GameCube :sonkassie:

Pad do N64 to było kupsko. Fajnie się nim grało w Mario64. I to chyba tyle. Nieporęczne dziwactwo, pamiętam jak majac N64 zazdrościłem kumplom dualshocków. A pad do Dreamcasta był jeszcze większym badziewiem. Rozumiem nostalgię, ale litości

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...