Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, pawman napisał:

Bardzo nurtuje mnie średni wiek graczy PS5 ( w sumie PS4 tez:). 

Zastanawiam się czy jestem najstarszy z kolegów z tego forum. 

Mam 53 lata i uwielbiam grać. Najbardziej lubię gry typu Tomb Raider, Uncharted, chociaż obecnie zagrywam się Gran Turismo 7 i zacząłem CyberPunka 2077.

Pozdrawiam.

Piekny post panie pawman :lapka:

 

Teraz jak mi zonka sie przypucuje o giercowanie to jej walne twoim postem w twarz :P  tylko 2 dekady za toba :hi:

Odnośnik do komentarza

Przecież Boomcio vel Majuhej się nie obrazi, bo i tak wszyscy wiedzą :gayos:

Poza tym obecnie takie wytykanie wieku, to trochę bez sensu, bo to właśnie pokolenie, które ma teraz ~ 40tki, od początku młodości wychowywało się z grami i jeśli kogoś to kręci, to nie sądzę, że z tego "wyrośnie" albo, że nie powinien grać, bo "już nie wypada w tym wieku". Chyba, że komuś się po prostu znudzi czy się "wypali", ale równie dobrze dobrze można to samo napisać, o wcześniejszych pokoleniach i książkach np. Tylko, że nikt na to tak nie patrzy, bo książki mądre itp., a przecież też jest pełno guana w tym medium jak w każdym innym, a to że starsi nie grali w gierki za smarka, to tylko dlatego, że gierek wtedy nie było. Tak samo jak z narzekaniem na dzieciaki w internecie. Znak czasów i dostosuj się lub giń.

Także TL:DR, sądzę że nie powinno nikogo dziwić, że za 2-3 dekady emeryci - na pewno hehe:rayos: - lat 60-70 będą pykać na kąsolach, bo po prostu, na tym wyrośli i nie jest/nie będzie to powód do wstydu, tylko coś normalnego.

 

P.S. Moja teściowa ma 67 lat i gra czy to na kompie w Simsy, Fallouta, Skyrima, Cywilizację czy na telefonie w typowe relaksujące mobilki o uprawianiu ogródka, zbieraniu kryształków czy jakieś logiczne.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja się ciesze z tych zwiększonych prognoz, jeśli faktycznie udałoby im się sprzedać 18 milionów konsol to skutkowałoby to również spadkiem cen bliżej msrp i lepszą dostępnością. A nie ukrywam, że chętnie kupiłbym teraz PS5 bo kilka fajnych gier się już uzbierało, a i ceny używek spadły.

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Jakim napisał:

Co to za czasy że nie można wejśc do sklepu i kupić konsoli od ręki:) A i tak schodzi to wszystko podobnie jak w czasach normalnych. Pytanie ile leży na półkach scammmerów a ile faktycznie w rękach graczy.

U nas i tak z tego co słyszałem jest spoko z dostępnością. Kumplowi, który mieszka w Niemczech mama kupowała tutaj bo tam podobno bieda jeszcze większa, ale czy to prawda to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...