Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję, że szybciutko wyjdzie, że ludzie jednak chcą retro i mają zaległości które dzięki abo ograją z przyjemnością. Ubisoft też już dobry. :reggie: 

Ja zaś dam się ogolić na ten pakiet. :kojima: Morales, Concrete Genie, Wipeout, Celeste, Guardiansi, a może i sobie odpalę na testa Valhallę. Konkretny deal za te kilkanaście euraszków.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Czoperrr napisał:

No ja myślę, że te Syphon Filter to dużo ludzi odpali na 5 minut i zacznie narzekać na drętwe sterowanie. To raczej ciekawostka.

Zwłaszcza że Syphon Filter to już był drewniany w momencie premiery w roku 1999 :reggie:

Edytowane przez dee
Odnośnik do komentarza

Pisałem już o tym ale jest duża szansa na to że wszystkie gry będą miały trofea bo taki jest wymóg Sony. A co do klasyków to zależy co tam wrzucą i w jakiej jakości, jeśli to będzie porównywalne do emulatora i będę miał możliwość kupna za te 5 czy 10$ to z chęcią kupię parę tytułów. A jeśli to będzie tani upscale bez żadnych poprawek działający w 25 fps-ach to podziękuję.

Odnośnik do komentarza

Trzeba po prostu lubić grać w gry retro, wiadomo że to będzie nisza dla kilku zapaleńców. 90% konsolorzów kupują sprzęt do fify i coda więc raczej nie będą chcieli grać w jakiegoś 30 letniego drewniaka. Ja liczę że będą w miarę regularnie aktualizować bibliotekę a nie że po roku im się znudzi

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem wszystkie Syphon Filter gdy były modne. Dzis to już mocne retro, od którego można się odbić. Np ja stawiam pierwszego Syphona nad MGS hands down. A już drugi całkowicie mną zaoral. :obama: Trójka fajnie się zaczyna ale potem trochę słabiej. Na psp grafika była lepsza gry dostosowane klawiszowo do konsoli ale już jakoś tak nadal gorzej niż dwie pierwsze. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...