Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, jak mnie cieszy, że mamy znów generację gdzie każdy z wielkiej trójcy jest w formie. Wyczuwam, że wypadnie w moich oczach jeszcze lepiej niż gen. 7. Capcom w szczytowej formie, najlepsze studio z Japonii, pierwsza liga. Do tego uczta dla fanów horrorów, nawet indory smakowały. VR i FF średnio, ale ogóle?

 

Wspaniałe czasy aby być graczem.

Odnośnik do komentarza

Dobry State of Play, dużo dobra. Horizon VR wygląda cudnie, Stray trafia do PS+ Extra/Premium, a zwiastun FF XVI sprawił, że grę będę brał day one, tylko czemu dopiero w połowie przyszłego roku? :whyyy:
No i zajebiście, że wyszedł duży update do Horizon FW, znowu pewnie ze 100 godzin wpadnie w NG+. :kaz: 

Edytowane przez Snake_Plissken
Odnośnik do komentarza
Teraz, Paolo de Vesir napisał:

Kurcze, jak mnie cieszy, że mamy znów generację gdzie każdy z wielkiej trójcy jest w formie. Wyczuwam, że wypadnie w moich oczach jeszcze lepiej niż gen.7. 

 

Wspaniałe czasy aby być graczem.

 

O tym czy ktoś jest w formie przekonamy się 12 czerwca. :D Mam nadzieję, że tym razem już tak.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Moldar napisał:

Waking dead na końcu miał date premierę 2022, a to gra pod vr, ciekawe czy pomyłka, czy jednak w tym roku nowe gogle.

 

The Walking Dead: Saints & Sinners – Chapter 2: Retribution is currently set to come to PSVR in late 2022 and PS VR2 in 2023.

https://blog.playstation.com/2022/06/02/the-walking-dead-saints-sinners-chapter-2-retribution-announced-for-ps-vr-and-ps-vr2/

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny pokaz:

Najbardziej rzuciło mi się w oczy:

- gra o jeździe na rowerze

- gra o rolkarzu z pistoletem

- gra o kotku 

- duchowy spradkobierca Dead Space czy Callisto Protocol

- slasher-datesim czyli Evernights

Nawet ten Horizon na VR wyglądał fajnie, także pokaz jak najbardziej na plus mimo 30 min widać ostra selekcję i widać że Sony nawet jak robi SoP o indykach, third party i grach na VR to stara się trzymać poziom.

 

Btw. Jak ktoś nie grał w Tunica jeszcze to serdecznie polecam jak już wyjdzie, bo dla mnie to jedna z najlepszych gier tego roku

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie ten SoP i bardzo fajnie wjechało. Co cieszy to przede wszystkim daty premier na tych zwiastunach, wiadomo na kiedy się szykować. Dobry miks indyczyn, większych produkcji i gierek z VR2, chyba każdy posiadacz Sonki dostał tu coś dla siebie, Ten Rollerdrome wygląda świetnie :obama:

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

na plus mimo 30 min widać ostra selekcję i widać że Sony nawet jak robi SoP o indykach, third party i grach na VR to stara się trzymać poziom.

 

Nie wiem czy można podsumować to trafniej. :lapka: 

Odnośnik do komentarza

Dobry pokaz. Callisto Protocol i RE4 wyglądają super. Do tego Village w VR to jak nowa gra i bardzo mnie cieszy żę dadzą ten tryb - sama gra to raczej słabsza odsłona ale nie omieszkam w VR przejść ponownie. Dużo horrorów się szykuje więc ja tam jestem usatysfakcjonowany. 

 

No i dla @Paolo de Vesir i kilku innych forumowiczów robią gre o kotku:)

Odnośnik do komentarza
11 minutes ago, Wojtq said:

Czy tylko ja mam wrażenie, że to Season: A letter to the future to będzie gra na szynach? Patrząc na gameplay i sposób poruszania się w linii prostej nie jestem pewien czy będziemy mieć w ogóle kontrolę na kierunkiem poruszania, niczym w Killer7. Fajna atmosfera, ale jestem nieco zaniepokojony.

Przecież to jakiś artystyczny indor, na PS w takie się nie gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...