Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem kupilems ps 5 i podlaczyłem internet przez kabel tak jak miałem ps 4. problem w tym ze o ile na ps4 szybkosc pokazywalo mi srednio 50/70gb to na konsoli ps5 na tym samym kablu pokazuje mi 30mb i nie idzie grac w nic online. Dodam ze prubowałem juz restartowac modem i zmieniałem dns i nic to nie dalo ma ktos podobnie lub wie o co chodzi ?

Odnośnik do komentarza

Dziwna ta zmiana tytułu, ale ogólnie project eve > Bayo3 pod względem prezentacji. 

 

Ten gow tak bardzo wyglada jak dlc, wszystko to samo co w poprzedniku niestety, jak ktoś chce więcej tego samego to w sumie bedzie zadowolony. 

 

Ten render tekkena mogli sobie darować, ronin zapowiada się świetnie no o Yakuza wisienka na torcie. Teraz tylko pytanie czy będzie to nawalanka czy turówka. 

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

To całe PlayStation Stars zapowiada się na miły dodatek, ciekawe tylko jak długo pożyje. Jakieś zniżki na zakupy mogliby też dodać.

W tym miesiącu rusza w Azji, a US i Europa później, ale pewnie jeszcze w tym roku.

 

Cytat

Created just for PlayStation Stars, these digital collectibles can only be earned through our loyalty program. In some instances, collectibles will be provided as a way to commemorate past activities, achievements, or product ownership. They range in rarity, just like the actual products on which they are based or the effort required to earn them.  Once you’ve earned collectibles, you can arrange them in a virtual display case within the PlayStation App and, if you choose, you may display your collectibles case within your PSN profile to friends. There will be different ways to acquire or earn collectibles – the primary way will be through completing campaigns. 

 

The campaigns in PlayStation Stars will be fun, delightful, and yes, sometimes challenging to complete.  A campaign may be a point-earning or collectible-earning activity.  One of our first campaigns is “Hit Play/1994,” where members who correctly launch games that match song-based clues receive a special collectible. More campaign details to come.

https://blog.playstation.com/2022/09/13/first-look-digital-collectibles-coming-to-playstation-stars/

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...