Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

No wynik tych nieszczęsnych podwyżek. Niemniej jednak przeglądaj oferty z dnia na dzień, to trafisz pakiet za 3000-3100.

 

W tej chwili widzę w MM pakiet z trzema grami za 3400 (Horizon nie jest stary, a Morales po upgradzie da też Spiderman remastered), a w ME za 3100 pakiet z Ratchetem.

 

Ja długo się zastanawiałem nad zakupem konsoli, ale koniec końców padło na ofertę z Horizonem i słuchawkami za 2850 jeszcze przed podwyżką, z czego same słuchawki są warte 250-400 z tego co widziałem. Poszczęściło mi się wyjątkowo myślę, szczególnie w kontekście obecnej sytuacji w kraju i na świecie. Czasem nie warto zwlekać i lepiej ulec pokusie, tłumacząc się "inwestycją". ;)

 

Gorzej, jeśli musisz kupić tu i teraz, bo na prezent, ale cóż, lepiej chyba prędko nie będzie.

 

Zawsze możesz kupić Steam Decka w prezencie... :D

 

 

Z innej beczki, ja wczoraj po ponad miesiącu przerwy wreszcie odpaliłem PS5, żeby zagrać w Stray, a zamiast gry spędziłem prawie godzinę próbując przywrócić Wi-Fi do życia. Nie wiem, co się stało, ale konsola po prostu zrywała połączenie po dwóch sekundach i więcej się nie łączyła, choć stoi dosłownie obok routera. Inne sprzęty działały bez problemu, więc wina ewidentnie była po stronie PS5. Zrobiłem update na kablu, wprowadziłem dane wifi na nowo i dupa. Dopiero twarty reset routera z jakiegoś powodu pomógł ("a próbował pan wyłączyć i włączyć?") i teraz działa cały czas. Dziwna sprawa, ale trochę stresu miałem.

Odnośnik do komentarza

Odpukać, ale u siebie problemów nie mam. ISP znośny, nic nigdy nie zrywało. A że nie gram w multi, to aż tak mi na kablu nie zależy. Powyższy przypadek z PS5 to jedyny, jaki mi się od dłuższego czasu przytrafił. No ale tak jak mówisz, w razie czego zawsze mogę przepiąć kable, gdyby coś się działo. Po prostu mam dużo sprzętów obok siebie i wolę ograniczyć plątaninę. ;)

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pytania, założyłem jakiś czas temu konto na tureckim store, opłaciłem PS premium - nazwijmy to kontem X.

Do tej pory na koncie X miałem włączone udostępnianie offline i dzięki temu mogłem grać online na moim pierwotnym koncie (Y)  korzystająć z plusa z konta X.

Czy jeśli mój znajomy zaloguje się również na konto X na swojej PS5, to będzie mógł też na nim włączyć udostępnianie offline żeby grać w gry z X na swoim pierwotnym koncie? Podejrzewam, że nie, ale warto zapytać  - nie chcę żeby ktoś wyłapał bana.

 

Czy da się przenieść savy Returnala z jednego konta na drugie ? 

 

Edytowane przez niunias101
Odnośnik do komentarza
W dniu 23.09.2022 o 20:53, Figuś napisał:

coś jest zjebane, mi wczoraj bayonetty nie znajdywało


PS

sprawdziłem również dziś po ewentualnym resecie konsoli i tak to wygląda - grę idzie znaleźć scrollując kilometry pozycji w katalogu, ale poprzez search nichuya (sequela też nie znajduje, a jedynie dodatek do niego). 

 

20220924211648.thumb.jpg.c3ed62cb4a473f0ea5ade6d65d700a04.jpg

 

20220924211715.thumb.jpg.9ba6977847c1b2c3b1c87a1e92c4d96b.jpg

 


Chciałem wysłać w tej sprawie zgłoszenie supportowe do Sony i niech sobie rozwiązują bugi w oprogramowaniu, ale... po godzinach pracy formularz kontaktowy emailowy jest nieczynny, japierdolix komedia trochę, że maila nie da się wysłać by założyło im jakiś ticket xD

 

image.png.2ca5fcb14b8a62e25f5bdc82535f2fa2.png

Muszę odkopać bezpośredni mail z ich poprzednich odpowiedzi i wyślę im bezpośrednio.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Hej, mam zwykły pudełkowy bloodborne, którego splatynowałem, jak kupię Bloodborne™: Game of the Year Edition co jest teraz w promocji, to lista trofeów będzie osobna do tej wersji? Wolę się zapytać,  chciałbym sobie przypomnieć tą grę na nowo i przy okazji sprawdzić swój progres, bo dla mnie tą grę najtrudniej mi się platynowało.

Odnośnik do komentarza
22 minutes ago, ASX said:

 

Sony miało przejść z 7 nanometrowych układów na 6 nanometrowych. Co oznacza m.in., że następne rewizje Playstation 5 będą tańsze w produkcji i co prawdopodobnie przyśpieszy produkcje

Tańsze w produkcji ale na półkach raczej tańsze nie będą

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...