Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

@Figuś Nie zrozum mnie źle, nie czepiam się ciebie, tylko bzdur, które udają newsy. Cała idea insiderów, dla mnie, jest super dziwna. Wszyscy wiedzą, że firmy 3rd party robią gry na wszystkie platformy, ew jest czasowy ex. Czy ja dowiem się o grze X tydzień lub miesiąc przed oficjalną zapowiedzią jest, podkreślam - dla mnie, absolutnie bez znaczenia. Dla przykładu: leak GTA VI - żadne zaskoczenie, lista gier na PS State of Play, tydzień przez wydarzeniem - bez znaczenia. Jedyne co to daje, to "ruch w sieci" i "kliknięcia". 

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Alpha Trion napisał:

Na ile starcza wam bateria w padzie?, mam wrażenie że szybko mi się rozładowuje albo po prostu nie mam poczucia czasu grając w tsushime

W grach PS5 jakieś 9-10h, zależy jak wykorzystuje bajery. To przy ustawieniach na maksa w opcjach pada.

Jak wspomniał Figuś, po komunikacie o niskiej baterii masz jeszcze ponad 3h na granie.

Odnośnik do komentarza

Mam małą zagwozdkę. Czy ktoś miał podobny problem? Chodzi o jeden z kontrolerów, gdy chodzę w dashu konsoli wszystko jest ok, jednakże po odpaleniu gry żaden z przycisków nie działa, mogę jedynie przyciskiem ps wyjść, by zamknąć grę. Po przełączeniu się na drugi wszystko jest ok. Tylko ten jeden jest nieaktywny po odpaleniu jakiejkolwiek pozycji, świeci się, jednakże tak jakby przyciski były poblokowane. 

 

Ps. Jest jeszcze ciekawiej. Gdy przyłącze się na pierwszy kontroler ten co działa bez zarzutu i odpalę grę, to po przełączeniu na drugi pad wszystko jest ok. Wyłączę grę, włączę ponownie i znów nic nie mogę robić. Więc muszę przejść na pierwszy kontroler i znów na drugi by wszystko działało. To jakiś kosmos. Może po aktualizacji coś poszło nie tak? Jest możliwość zresetowania pada?

Edytowane przez czarek250885
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Alpha Trion napisał:

Na ile starcza wam bateria w padzie?, mam wrażenie że szybko mi się rozładowuje albo po prostu nie mam poczucia czasu grając w tsushime

Wszystko zależy jak w grze są zaimplementowane ficzery z ds. W Tsushimie 3-4 sesje po 3 godziny mi stykało ale tak jak napisał @Figuś po alercie, że pad ma niski poziom baterii ze 2-3 godzinki najczęściej wytrzymuje. Natomiast teraz pykam w Wiedźmina i ona bajerów z DS ma mało i wydaje mi się, że zdecydowanie dłużej pad wytrzymuje.

Odnośnik do komentarza

Mam CP77 z PS4 zaktualizowany do PS5 i wersja PS4 jest wstrzymana do pobierania z automatu, pojawia się tylko ikona z PS4 i pobieranie wstrzymane. Natomiast po wsadzeniu The Ascent wersja PS4 ale pobrana od razu wersja na PS5 i taka jest zainstalowana to zawsze po włączeniu konsoli zaczyna mi pobierać wersję z PS4. Da się to jakoś na stałe wstrzymać, żeby ręcznie nie musieć anulować pobierania i usuwać wersji past gen? Niby tylko 18 giga i szybko się pobiera ale po co mi wersja na poprzednią konsolę.

Odnośnik do komentarza
W dniu 18.01.2023 o 18:27, mitra napisał:

Mam CP77 z PS4 zaktualizowany do PS5 i wersja PS4 jest wstrzymana do pobierania z automatu, pojawia się tylko ikona z PS4 i pobieranie wstrzymane. Natomiast po wsadzeniu The Ascent wersja PS4 ale pobrana od razu wersja na PS5 i taka jest zainstalowana to zawsze po włączeniu konsoli zaczyna mi pobierać wersję z PS4. Da się to jakoś na stałe wstrzymać, żeby ręcznie nie musieć anulować pobierania i usuwać wersji past gen? Niby tylko 18 giga i szybko się pobiera ale po co mi wersja na poprzednią konsolę.

Dzisiaj będę testował na własnej skórze ten "ficzer" PS5. Wrzuciłem płytę Horizon Forbidden West w wersji PS4 (Data Disc), ale jak tylko wyskoczyła instalacja i pobieranie aktualizacji to ręcznie przerwałem i zassałem ze sklepu upgrade do wersji PS5 (99GB). Wieczorem włożę płytę PS4 (Play Disc) i zobaczę, czy uruchomi wersję PS5 bez problemów czy będzie wołał o instalację wersji PS4. 

Edytowane przez LukeSpidey
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, LukeSpidey napisał:

Dzisiaj będę testował na własnej skórze ten "ficzer" PS5. Wrzuciłem płytę Horizon Forbidden West w wersji PS4 (Data Disc), ale jak tylko wyskoczyła instalacja i pobieranie aktualizacji to ręcznie przerwałem i zassałem ze sklepu upgrade do wersji PS5 (99GB). Wieczorem włożę płytę PS4 (Play Disc) i zobaczę, czy uruchomi wersję PS5 bez problemów czy będzie wołał o instalację wersji PS4. 

Będziesz mieć tylko dodatkowy kafelek z opcją zainstalowania wersji na PS4

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...