Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Obstawiam, że obsidian będzie milczał bo na chuj mają robic jakąś dramę która dla ich pracodawców może mieć negatywne skutki? Jeżeli żadne osoby z branzy się tym nie zainteresują to nic nie bedzie wiadomo. Pillars of eternity to dosyć niszowa gra więc pewnie nawet nikt z branży nie zwrócił na to uwagi. Jeśli ms przejmie acti to polecą wszystkie crashe, tony hawaki, cody i gry bethesdy.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza
Teraz, ASX napisał:

Czy masz jakąś teorię dlaczego Microsoft zabrał 8 letnie Pillars of Eternity, a nie na przykład Ghostwire Tokyo, Hellblade, Psychonauts 2 czy Wasteland 3?

Tak, Póki co nie ruszają nic bardziej znanego bo trwa sprawa wchłonięcia acti przez microsoft. Sprawa się skończy to usuną co tylko będą mogli. Pewnie zostanie ten minecraft i jakies nowe cod.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, drozdu7 napisał:

No jeśli dojdzie do przejęcia a z umowy wyniknie że mogą to zrobić, to o huj chodzi? :)

Choćby o to, że takie usuwanie gierek Z DNIA NA DZIEŃ bez wcześniejszego ogłoszenia jakiegoś deadline'u jest chujowe na maksa, niezależnie kto i z którego sklepiku te gierki ściąga. Sam łapię się na tym, że czasami odkładam jakiś zakup na potem tylko po to, żeby odbić się od ściany jak już będę gotowy kliknąć "kup teraz" i jako głównie cyfraż będę zawsze przeciwko takim praktykom. STRONA KONFLIKTU ZBROJNEGO WOJNY KONSOLOWEJ nie ma tu dla mnie znaczenia.

Odnośnik do komentarza

Piszę do mnie tutaj coraz więcej sympatyków xboxa, nie jestem w stanie każdemu odpisać i przy okazji zasmiecac tematu więc odpisze raz zbiorowo. Xbox usuwa po cichu mniej znane gry a jak zamknie się sprawa z acti(to już chyba nie ma znaczenia z jakim skutkiem) to ms będzie dalej kontynuował swoją politykę i już nie będzie musiał dbać o pr przed tymi wszystkimi komisjami i polecą kolejne gry które były dostepne do kupienia. Jak ktoś chce kupic jakieś gry bethesdy czy studiów kupionych przez ms to niech ma na uwadze, że może być za późno. Dziękuje za uwagę. Chciałem ograć pierwszą część pillarsów bo dwójeczka jest w plusie ale mówi się trudno i przypomnimy sobie niedługo baldura i ogram tides of numenera(tutaj kupiłem dawno temu dzięki bogu bo inxile już jest tez pod skrzydłami ms, a kupionych już gier to nie wierzę aby usunęli)

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Ja ogółem od czasów pierwszego Spidermana od insomniac na PS4 i jego rewelacyjnego odbioru mam teorie, że jeszcze im Sony pozwoliło dokończyć Ratcheta, a teraz już na wieki będą robić Marvel Games. Teraz ten leak karze sądzić, że poszli jeszcze o krok dalej i już w ogóle koncentrować się będą w Sony mocno na superbohaterach. W sumie patrząc na to jakie wyniki robią filmy o facetach w rajtuzach to z exelowego punktu widzenia bardzo dobry ruch.

 

Co do Supermana to spoko, choć u mnie z superbohaterów liczy się tylko i wyłącznie Batman. Dramat co zrobiło się z Rocksteady.

Odnośnik do komentarza

Superman to nie jest obecnie jakaś duża marka, nie w porównaniu do Batmana i Pająka, ale z przyjemnością zagrałbym w Człowieka ze Stali. Tylko od kogokolwiek kto nie stworzy reskinu gier ze wcześniej wymienionymi bohaterami.

Odnośnik do komentarza

W kalesoniarzach jest wielki potencjał(chociaż filmami rzygam), do dzisiaj niewykorzystany. Jak skończą Logana i pójdzie im dobrze, to zobaczyłbym pierwszego w historii, dobrego  Blade'a(koniecznie dla dorosłych), czy Iron Mana, bo z odpowiednio zrobionym poruszaniem, mógłby pod tym względem, śmiało rywalizować z pająkiem.

Odnośnik do komentarza

Na razie Insomniac robi Spidera 2, później Wolverine (pewnie 2024) więc i tak kolejny duży tytuł to najwcześniej 2025. Niech lepiej inne studia zaczną coś wydawać bo od premiery Days Gone, Concrete Genie i Blood & Truth minęły 4 lata; Ghost of Tsushima, TLOU2 i Dreams - 3; Astros Playroom i Demon's Souls -2.5. Jakby każde studio miało tak ogarnięty workflow jak Insomniac to praktycznie co 2-3 miesiące powinna wychodzić jakaś nowa gierka.

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, SlimShady napisał:

W kalesoniarzach jest wielki potencjał(chociaż filmami rzygam), do dzisiaj niewykorzystany. Jak skończą Logana i pójdzie im dobrze, to zobaczyłbym pierwszego w historii, dobrego  Blade'a(koniecznie dla dorosłych), czy Iron Mana, bo z odpowiednio zrobionym poruszaniem, mógłby pod tym względem, śmiało rywalizować z pająkiem.

Ironmana robi ea. Model latania mają gotowy po anthem:xboss:

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, drozdu7 napisał:

 

 Ale taki Syphon żeby dali z 8-10 misji w różnych częściach świata, szpiegowską prostą fabułke, bez elementów RPG i craftingu. Ewentualnie zabawy z bronią jakieś. Ehh.

 

Jak znam graczy, to zaraz zaczęłoby się marudzenie, że to kolejny indyk 

Syphon w klasycznej formule znanej z PSX, nie ma większych szans na zostanie blockbusterem, a w ten segment Sony celuje.

Odnośnik do komentarza

Blade to chyba za trudna rzecz by byla dla sony.

Bieganie po ścianach, akrobacje w powietrzu, fajne strzelanko prawie jak w Max Payne ze zwolnionym tempie. Do tego setup raczej korytarzykowy musiałby byc by developing time urwac + ewentualnie jakies zamki gdzie masakruje sie Lycanow.

 

Powrot klimatem do lat 90, jakies masakry w klubach disco - ale by sie w to fantastycznie gralo :obama:

 

Juz predzej to jakies platinum games by to wzielo na klatę na zleconko Sony.

Edytowane przez oFi
Odnośnik do komentarza

 

Cytat

The billing agreement that allowed Sony Interactive Entertainment to make the payment for your booking has been cancelled.

Po skasowaniu paypala z konta PSN wyskoczylo mi takie powiadomienie.  Nie jestem pewien o co tu chodzi. Nie wiedziałem nawet ze jest taka opcja bookowania produktu. Ktos moze mi to w miarę prosto wytłumaczyć, czy to jest standardowe powiadomienie o wycofaniu metody platnosci ?

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, MEVEK napisał:

 

Po skasowaniu paypala z konta PSN wyskoczylo mi takie powiadomienie.  Nie jestem pewien o co tu chodzi. Nie wiedziałem nawet ze jest taka opcja bookowania produktu. Ktos moze mi to w miarę prosto wytłumaczyć, czy to jest standardowe powiadomienie o wycofaniu metody platnosci ?

 

Chodzi o to ze sony nie moze Ci 'zabookowac' płatności w twoim banku. Jak wywaliles platnosc no to nie ma gdzie tego robić.

 

Kazda platnosc jest 'rezerwowana' w twoim banku a pozniej przy ksiegowaniu pieniadze wychodza do podmiotu ktory te pieniadze 'zabookowal' na twoim koncie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...