Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Tak na prawdę to konsolę mogli by zrobić za 400$ (i dać większy dysk) a napęd za 50$ a i tak wyszli by na tym na plus a że konkurencja jest jaka jest to mogą sobie pozwolić i na 100$ (u nas bliżej 500zł), więcej niż tyle raczej nie zawołają. Bardziej mnie zastanawia czy jeśli zejdą z procesem produkcyjnym to zrezygnują z ciekłego metalu i zmniejszą chłodzenie bo temperatury już będą niższe.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.04.2023 o 12:11, ASX napisał:

rysunek z opublikowanego patentu Sony. Prawdopobnie tak będzie wyglądać zewnętrzny napęd do PS5. Wg. Toma Hendersona Sony zamierza zrezygnować z konsoli z napędem i sprzedawać tylko digitale do których osobno będzie można dokupić napęd.

Screenshot-2023-04-25-at-3.18.21-PM-776x

https://segmentnext.com/new-sony-disc-drive-patent/

 

 

lata temu

img-tower01.png

drivevs360.jpg

 

To już krótka droga do przerzucenia się całkowicie na cyfrę, ciekawe czy konsola będzie miała slota na napęd czy będzie podpinany osobno do wejścia.

Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie czy wersja Slim jest w planach skoro chcą wypuścić model bez czytnika? Wydaje mi się, że nie a szkoda bo czekam na taką rewizję bardziej niż na model Pro. Mam sporo gier z PS4 w pudełkach i kupowanie konsoli bez napędu, a następnie osobno czytnika mnie nie przekonuje. Obecnej wersji konsoli nie mam zamiaru kupować bo mi się bardzo nie podoba, a jednak PS5 chciałbym mieć. 

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Czoperrr napisał:

Ciekawi mnie czy wersja Slim jest w planach skoro chcą wypuścić model bez czytnika? Wydaje mi się, że nie a szkoda bo czekam na taką rewizję bardziej niż na model Pro. Mam sporo gier z PS4 w pudełkach i kupowanie konsoli bez napędu, a następnie osobno czytnika mnie nie przekonuje. Obecnej wersji konsoli nie mam zamiaru kupować bo mi się bardzo nie podoba, a jednak PS5 chciałbym mieć. 

Pewnie ta wersja będzie takim slim. Nie bedzie na pewno tak małe jak ps4 slim ale jak ps3 slim to już pewnie tak. O ten odpinany napęd bym się nie martwił bo będą pewnie pudła bez napędu i pudła w bundlu z napędem w komplecie. Zwyczajnie tną koszta aby nie produkowac dwóch wersji konsol gdzie obecnie jest z dyskiem i digital. Jestem przekonany, że nie będą sprzedawać TYLKO konsol bez napędu.

Edytowane przez PanKamil
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...