Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Co za nędza. Kilka gierek z generatora coopowych gówien, kilka z jrpgowego generatora identycznych gier i kilka nikogoindyków. MGS3 bez daty premiery. Kolekcja MGSów bez czwórki. Czyli do zaorania jedno i drugie. Assassin do kosza. Spider-Man bez daty premiery. No nie spodziewałem się prawie nic po tym pokazie, a dostałem jeszcze mniej. Brawo Sony!

Odnośnik do komentarza

Po tym pokazie Spidermana jestem chyba jedną z niewielu osób na forum, która i tak weźmie day one. Liczyłem na zestaw przeciwników Symbiot/Venom, Kraven, Lizard i Green Goblin. Pierwszych trzech już mam, a czwarty prawdopodobnie też się pojawi. 
 

Mimo tego, że Spiderka będę zadowolony to czekam na fikołki tych, którzy mówili, że Spiderman 2 to będzie GOTY, bo Zelda to DLC 

Odnośnik do komentarza

Ten mgs to nawet loga konami nie miał, wiec mocno to dziwne?

 

Helldivers w 3d to super pomysł, tylko ciekawe jak z wykonaniem.

 

No i dragons Dogma ma mechaniki widac poprzednika więc może będzie goty.

 

Konami nawet się nie odniosło do mgsa w swoich socjalach :/

 

To są gry na kolejne 2 lata.....

Odnośnik do komentarza

niby fajne show ale jednak chujowe

 

third party spoko dowiozły, a gdzie są gry Sony? nawet pewniaków jak SH2 i FF7 Rebirth nie było, wtf. i gdzie Factions jprdl :/ te gry od Haven, Firewalk czy Bungie to jeszcze pare lat minie zanim wyjdą. Insomniac im kolejny rok ratuje dupy. 

 

Project Q to dizajnerskie zero, szkoda gadać 

 

obraziłem się na nich :/dobrze że jest Zelda 

Odnośnik do komentarza

- to o ninjaskach eleganckie. Myślałem, że to ronin od niohów, albo sekiro 2.

- morski miecz wyglądał na Journey 2, a okazało się, że to hybryda podróży z abzu.

- spider bardzo fajny, dobrze, że będzie można pograć venomem(chciałem z nim gry), ale nie czuje po tym nowej generacji, choć fakt, że jakość tego streama i kompresja jebała chujem.

- kolekcja MGS-ów rozbita chyba na dwa razy, żeby zgarnąć podwójnie. Pojedynczy mega zestaw bardziej by robił, no i jeśli to nie będzie Twin Snakes, to nieszczególnie będzie tam pasowało. Gdyby zjeby insajdery nie popsuły niespodzianki, to byłoby kozacko z MGS3, ale do momentu gameplayu jestem sceptyczny.

- dużo niby fajnych gier, ale też zjebanych gier przysług, które nie są dla mnie, i już teraz wiem, że zbiera mnie na rzygi od samego gapienia się na te zapowiedzi. Wszystko identyczne, a będzie tego od groma.

- Ta gra o kocie, to wygląda jak te mega przehajpowane badziewie night in the woods.

 

Ogólnie gdyby nie AW, to strata czasu, i trzeba było oglądać z odtworzenia, i chyba tak będę robił.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niby człowiek nie oczekiwał wiele ale takiej porażki się nie spodziewałem. Wciąż nie wierzę w to, że dostaliśmy na tym niby pokazie tylko jeden tytuł Sony, z tych dużych gier. Naprawdę mogli sobie darować, zrobić jakiś SoP z tym Spiderman i każdy by był zadowolony, bo nie byłoby oczekiwań na coś więcej. Brak innych ekip Sony to jest kpina a że nic nie było znowu od ND to już pominę milczeniem. Branża jest ewidentnie w kryzysie, bo konkurencja też za wiele nie działa.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Qbon napisał:

 Brak innych ekip Sony to jest kpina a że nic nie było znowu od ND to już pominę milczeniem. Branża jest ewidentnie w kryzysie, bo konkurencja też za wiele nie działa.

Informatyczki jebane w czasie pracy grają sobie w ping ponga i pierdolą bzdury przy kawusi, a Rysiek, który czuje się Magdą poszedł na urlop menstruacyjny i takie są efekty.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Figuś napisał:

szkoda że dalej technologicznie w na przełomie 6 i 7 generacji :)

Racja ale serio można ich nie lubić, gardzić ale jako jedyni choć technologicznie ułomni czują starą szkołę konsolowego pieprzu. Na kogoś kto czuje to samo ale dorzuci graficzkę jak widać nie ma co liczyć już chyba w ogole w tej branży 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...