Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

 

3 minuty temu, PanKamil napisał:

Po to jest konsola nowej generacji aby grac w gry nowej generacji a nie gownopierdy. Mało masz indyków? 

Te indyki często i gęsto są lepsze gamepleyowo niż nowe AAA

 

Rozumiem że gry nowe generacji to ma być tylko i wyłącznie pokazówka mocy urządzenia? Czyli może niech Sony wypuszcza filmy interaktywne gdzie w pewnym momencie film stopuje by sekwencją qte odpalić go dalej

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, KrYcHu_89 napisał:

Z gier czysto zamkniętych był ostatnio wielki projekt AAAA single player w korytarzach pochłaniający budżet na prawo i lewo Callisto, przyjął się tak zajebiście, że hej.

Cytat

Even though the reaction to the title has been mixed from fans, the graphics have received universal praise. But, it seems like the game underperformed and sold only 2 million copies when initial expectations were of 5 million.

 

Sprzedali 2 miliony, oczekiwali - 5.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, messer88 napisał:

Indyk indykowi nie równy. 

 

Takich jakościowych jak Hollow Knight bądź Ori (tak wiem nie indyk) chętnie zobaczę więcej i bym się nie obraził na jakiegoś z większym budżetem. 

<Kamil_mode_on> To sobie kup telefon, ja kupiłem konsole za dwa i pół tysiąca pln więc wymagam dużo wybuchów, grafiki typu życie i dołączonej analizy digital foundry do edycji kolekcjonerskiej :) <Kamil_mode_off>

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, drozdu7 napisał:

Nie spodziewałem się że pokaz Sony tak bardzo skłoni ludzi do dyskusji nad stanem branży;)

 

Przecież wczoraj przed 22 to było wszystko tip top i rozkurwiamy wszystko 

No bo chyba wszyscy się spodziewali czegoś nowego w temacie Rise of the Ronin, Stellar Blade, DS2, SH2 czy tych mitycznych już Frakcji. Dostaliśmy tylko Spidera 2, a nowe zapowiedzi od Sony to tylko rendery. 

Odnośnik do komentarza

- W 2023 gierki w 30fps powinny być zakazane, tylko 60fps, najlepiej 120fps

 

- Ty Janusz, kurwa widziałeś jaka grafa jest dojebana w trybie graficzki 30fps? No przepaść względem trybu wydajnościowego

 

- pyk lecimy 30fps i walimy konika, possible only on ps5

Edytowane przez Daffy
Odnośnik do komentarza

 

15 minut temu, drozdu7 napisał:

Nie spodziewałem się że pokaz Sony tak bardzo skłoni ludzi do dyskusji nad stanem branży;)

 

Przecież wczoraj przed 22 to było wszystko tip top i rozkurwiamy wszystko 

Sony w tym roku. MS w zeszłym. Ten pokazy uwidoczniają jakiś problem z branżą. 
Czy to są wielkie budżety i mniej tytułów AAA. Czy problemy z dostarczaniem na czas milestone’ów. Czy coś innego. 

W każdym razie coś nie idzie w tej generacji jeżeli chodzi o first party.

 

Osobiście jestem fanem wydawania AA, jak Control czy Plague Tale w miejsce między 1-2 wielkimi tytułami na rok od Sony czy MS.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, YETI napisał:

@DaffyGdzie masz to 30fps? Chyba pomyliłeś działy, 30fps piętro wyżej przy grafice z poprzedniej generacji. 

 

W dniu 26.11.2021 o 07:21, Paolo de Vesir napisał:

Nie no, po krótkim przyzwyczajeniu w 4K/30 ta gra wygląda teraz nie dobrze, wygląda wykurwiście. Sieknę sobie calaczka coś czuję, bo trofki wpadają gęsto i nie wydają się być trudne. W dodatku wszystko za jednym posiedzeniem.

 

W dniu 28.11.2021 o 14:03, Paolo de Vesir napisał:

Ja przeskoczyłem na 30 klatek, bo jednak RT i ostra rozdzielczość. No co tu dużo mówić, ta gra wygląda tak że słowa nie są w stanie tego oddać, a mówimy o początku generacji. Masakra, na pewnym etapie jesteśmy w zaciemnionym pomieszczeniu to dłuższą chwilę bawiłem się światłem i tym jaki rzuca cien. :obama:

 

W dniu 10.08.2021 o 19:19, _Red_ napisał:

Co do trybow grafy, to najwiecej chyba gralem w 4K/30fps/RT i w TV podkręcałem game motion plus na maxa, przez co zyskiwalem fejkowo wyższa płynność, ale jednak wyższa rozdziałka, więcej detali w tle i te odbicia robiły robotę. Po chwili w pełni się przyzwyczajałem do framerateu.

 

W dniu 16.06.2021 o 17:13, Donatello1991 napisał:

No 60fps robi robotę, ale po dwóch sesjach już się przyzwyczaiłem. Zresztą praktycznie całą poprzednią generację się w 30fps spędziło, więc to nie problem. 

 

Koniec 12h. Fenomenalna, epicka przygoda. Warta swoich pieniędzy.

 

W dniu 12.06.2021 o 15:54, PiPoLiNiO napisał:

Jak to wygląda w 4k na oled to ja nie mam pytań. Gram 30 fps, sorry ale lubię wypalanie gałek ocznych.

Jak będzie wyglądać taki Uncharted 5... Jakich pięknych czasów dożyliśmy.

 

W dniu 12.06.2021 o 11:24, Donatello1991 napisał:

Za taką jakość to może być te 10h, mi nie przeszkadza. 

Dzisiaj przyzwyczaiłem wzrok do 30fps i muszę przyznać, że jest różnica w grafice na korzyść tego trybu i chyba będę tak kontynuował. OLED nie wybacza niższych rozdzielczości imo. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...