Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Mam takie pytanko: grając w jakąś gierkę w wersji demo zapisywany jest nasz postęp, który przenosi się do gry po zainstalowaniu pełnej wersji. Rozumiem, że dotyczy to też postępów w odblokowywaniu trofeów? Czyli po odpaleniu pełnej wersji powinny z automatu odblokować się trofea, które "zdobyłem" grając w demo?

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Paolo1986 napisał(a):

Czyli po odpaleniu pełnej wersji powinny z automatu odblokować się trofea, które "zdobyłem" grając w demo?

W wersjach próbnych tak, te które mają limitowany czas. Ostatnio kupiłem Dragons Dogma po zagraniu w wersję próbną i wpadło z automatu zaraz po odpaleniu. Zwykłe wersje demo nie mają trofeow.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Paolo1986 napisał(a):

Mam takie pytanko: grając w jakąś gierkę w wersji demo zapisywany jest nasz postęp, który przenosi się do gry po zainstalowaniu pełnej wersji. Rozumiem, że dotyczy to też postępów w odblokowywaniu trofeów? Czyli po odpaleniu pełnej wersji powinny z automatu odblokować się trofea, które "zdobyłem" grając w demo?

No chyba właśnie nie zawsze, albo i wcale? Grałem w demo Stellar i potem kontynuowałem pełną wersję, ale i tak musiałem zacząć od nowa żeby wpadło pierwsze trofeum. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nigdy nie zwracałem uwagi na te punkty w PlayStation Stars. Teraz sie okazało ze mam 7K punkcików nawet nie wiem za co. Malo gram w sieci i jeszcze mniej kupuje z PS Stora a tu taki bonus. Punkty Stars wymieniłem na kasę do portfela i wydałem wszystko na Dark Souls Remastered który kosztował mnie juz tylko 15 jurkow.  Podoba mnie sie ten system :lapka:

Odnośnik do komentarza

Z tego co widzę za 7000 punktów w PSN można mieć 3x90 PLN = 270 zł.

DS Remastered kosztuje obecnie 169 zł.

Z matematyki wychodzi mi, że miałbyś grę za darmo i jeszcze zostanie stówka w portfelu Sony - dobrze rozumiem, że musiałeś dopłacić jeszcze 15 EUR czy źle odczytałem posta? :philosoraptor:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • LEGO Star Wars: The Skywalker Saga (PS4 / PS5)
  • Five Nights at Freddy’s Security Breach (PS4 / PS5)

Wiadomix, te gierdajła na Ps5 na PS Plus w sierpniu to dobra nasza; gdybym miał zapis w chmurze podczas grania w ,,Skywalker Saga" dwa lata temu, to bez problemu dokończyłbym dzisiaj grę z zapisu (o ile tak się da na 100%) i zdobył te 3 trofea do upragnionej Platyny. Trudno, teraz mogę zacząć grać w tą perełkę od nowa i czekać aż progres gamingu da mi możliwość wbicia Platyny.  Na Freddy'ego przyjdzie growa pora, bo sam film, który kilka miesięcy temu leciał w kinach zainspirował mnie do tego, aby przysiąść do którejś z serii gier z tego Uniwersum, czy to na Androida czy na Ps4/Ps5... Fakt, mam świadomość, że są to cholernie specyficzne gry, nie każdemu podchodzące, ale na pewno spróbuję którąś produkcję z cyklu ogarnąć. Najpierw ,,doświadczam growo", xD, to co zacząłem od dobrych kilku miesięcy, następnie wchodzi na ruszt "Marvel's Spider-Man 2", a potem raczej powyższe LEGO i Freddy. Bang! 

  • Haha 2
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...