Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Antihero_ napisał(a):

Nie dziwię się, ze pokaz nie będzie długi. Przy pokazie PS5 Cerny mógł niemiłosiernie lać wodę odnośnie I N N O W A C J I, jaką była obsługa dysków SSD.

Pokaz ps5 był nie dla graczy tylko producentów gier. Przez to tak lał wodę, bo mógł sobie na to pozwolić. Sony dla oszczędności po prostu puściło ten pokaz.

Odnośnik do komentarza

Ja tam w sumie żałowałem, że nie wziąłem PS4 Pro, grając na piątce w gry z czwórki w ustawieniach Pro, to było niebo, a ziemia jeśli chodzi o komfort i odbiór, na przykład taki tLoU2. Wiadomo, że już teraz mamy te 60 fps w podstawie (choć nie zawsze xD) to myślę, że Prosiak5 nadrobi innymi rzeczami. Zobaczym.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Ukukuki napisał(a):

Ja zakupu PS4 Pro miło nie wspominam, głośne gówno pod TV w porównaniu do PS4 slim. Do tego absolutnie większość gier nawet nie wspierała możliwości tej konsoli. 

Taa, powodzenia w graniu w takie days gone czy last guardian na bieda ps4. Wszystko chodziło lepiej na prosiaku.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, nero2082 napisał(a):

 

błagam bądź fejkiem :/ przeraża mnie ten nius o third party na SOP

Czyli wciąż nic od PS Studios, komiczne to już było jakiś czas temu a teraz to sam nie wiem. No i Naughty Dog :notbad: 2024 rok, PS5 od 2020, nie ma nawet marnej zapowiedzi nowej gry, ciekawe czy coś w ogóle wydadzą na tej generacji. Przykre, że na ten moment jedyna gra, na którą czekam od Sony to Death Stranding 2, a to i tak nie gra 1st party tyle, że mają prawa do marki.

Edytowane przez Qbon
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Qbon napisał(a):

Czyli wciąż nic od PS Studios, komiczne to już było jakiś czas temu a teraz to sam nie wiem. No i Naughty Dog :notbad: 2024 rok, PS5 od 2020, nie ma nawet marnej zapowiedzi nowej gry, ciekawe czy coś w ogóle wydadzą na tej generacji. Przykre, że na ten moment jedyna gra, na którą czekam od Sony to Death Stranding 2, a to i tak nie gra 1st party tyle, że mają prawa do marki.

Już od dawna wiadomo, że najpierw dowieźć Astro (co już się odbyło) i datę DS2 na early 2025 i nic więcej. 

 

Showcase będzie, jak będą gry niemal gotowe do premiery, zmiana polityki. 

1 godzinę temu, Shankor napisał(a):

Będzie ASTRO BOT w 8K? Bo niedawno z pudełek z bieda PS5 usunęli znaczek. Może wróci na PRO...

spacer.png

A The Touryst xD?

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Już od dawna wiadomo, że najpierw dowieźć Astro (co już się odbyło) i datę DS2 na early 2025 i nic więcej. 

 

Showcase będzie, jak będą gry niemal gotowe do premiery, zmiana polityki. 

A The Touryst xD?

Nie zmienia to faktu, że na PS4 po 4 latach od premiery konsoli to już mieliśmy od ND Uncharted 4, potem Lost Legacy i już zapowiedziane Tlou 2, teraz w analogicznym okresie nie mamy ani jednej gry ani nawet zapowiedzi. Ja jestem osobiście zawiedziony, bo lubie ich gry, te fabularne ale to wina tego typa Ryana, który kierował PS przez parę lat i jego zwrotu w kierunku jakiegoś gaasowego gówna, siłą rzeczy masa zmarnowanego czasu i zasobów. Ogrom szkód ten człowiek narobił.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Qbon napisał(a):

Nie zmienia to faktu, że na PS4 po 4 latach od premiery konsoli to już mieliśmy od ND Uncharted 4, potem Lost Legacy i już zapowiedziane Tlou 2, teraz w analogicznym okresie nie mamy ani jednej gry ani nawet zapowiedzi. Ja jestem osobiście zawiedziony, bo lubie ich gry, te fabularne ale to wina tego typa Ryana, który kierował PS przez parę lat i jego zwrotu w kierunku jakiegoś gaasowego gówna, siłą rzeczy masa zmarnowanego czasu i zasobów. Ogrom szkód ten człowiek narobił.

Tą historię już znamy, w pół roku Sony nie wyda nagle 6 gier single player z kapelusza, chyba nie chcą się kompromitować i robić Showcase we wrześniu, żeby pokazać DS2 od Kojimy (który ma już konfe na TGA swoją pod koniec września) 3 trailery filmy z preprodukcji gier, co wyjdą za kilka lat i umarłego przed premierą gaasa z dolarem na końcu. Potrzeba czasu na exy, stawiam, że być może max jeszcze są w stanie pokazać gameplay z Wolverine, ND i Sucker Punch to pewnie gry na 2026-2027. 

Odnośnik do komentarza

no Concord pokażą, pro enhanced. 

 

aroganckie Sony to najgorsze Sony niestety, zero konkurencji, po co się starać. 

 

albo to jest pokłosie zabawy pijaka Ryana w GAASY i nic nie mają albo coś szykują na 30stą rocznicę w grudniu i jakiś showcase albo chociaż coś na TGA, cokolwiek 

 

726a881291edbe67a78efdf5ab1d16cfcd9fa4a7

 

potential-30th-anniversary-edition-ps5-v0-0o647wfj7reb1.thumb.jpg.7c2087bed6abc0e7e5f1267d346a4fec.jpg

 

gierki + pro + limited ed "szarak" no dałbym rękę na zgodę 

 

może zaskoczą i "poczekaj zaraz się rozkręci.jpg" a może to najgorsza generacja ever. nie pamiętam kiedy grałem w fajną grę od Sony...

  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza

Do tego jeszcze dochodzą studia typu Housemarque, Bend Studio itd.

Osobiście to też chciałbym mieć Showcase, na którym pokazaliby z kilkanaście świetnie zapowiadających się exów, po którym będę zbierał szczękę z podłogi.
Ale niestety, przepieprzyli część generacji przez złe decyzje (oczywiście - żeby nie było - nie mówię, że nie wydali niczego dobrego do tej pory).

Jeżeli mielibyśmy mieć jakiś wysyp gierek, to prędzej dowiemy się o tym w kolejnym roku fiskalnym, to znaczy od kwietnia 2025.
Ale wolałbym nie być "karmiony" ściemami i bullshotami, jak to było z Killzone 2, gdzie Guerrilla też była tym zaskoczona.
Albo kolejnymi pustymi teaserami.

Edytowane przez Antihero_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...