Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie mam w chuju ze to wyjdzie u nas 3500, bo wiadomo bylo ze bedzie drozej, i ze zmiany wzgledem zwyklaka to pare fpsow wiecej. Ale kurwa numer z tym napedem z automatu staje sie legendarny. Idioci beda jebani za to do konca swych dni, zastanawialem sie czy dzisiejsze sony jest w stanie spierdolic prezentacje dopakowanej konsoli i okazuje sie ze jak najbardziej

Odnośnik do komentarza

Te kasztany nawet jednej nowej gry nie pokazały, żeby przekonać ludzi, dlaczego to będzie kocur sprzęt i musimy go mieć pod strzechami. Zajebiste te giereczki z PS4.

A plansza z cenami na sam koniec to już było takie ostateczne chlaśnięcie mokrą szmatą w pysk fanów SONY.

 

Spoiler

 

 

Edytowane przez l33t
Odnośnik do komentarza

Większość swoich gier mam na dysku, więc koszta mojej wersji Pro wzrosną do 900 euro. No masakryczna cena. Czy ktoś orientuje się na forum ile kosztował by PC z takim hardwarem jaki ma Pro? I czy to jest jest znaczny upgrade? Czy tylko kosmetyka, jaka była w przypadku ulepszonej wersji PS4. 

Odnośnik do komentarza

Sony chyba faktycznie idzie w Appla, dawać kasę i grzecznie sobie to racjonalizować, a że stosunek cena/jakość/funkcjonalność ni chuja się nie zgadza, to już wasza strata.

 

Lekki vibe 2006 i słynnego 599 USD. Tylko jakby nie patrzeć, to wtedy to miało chyba sensowniejsze uzasadnienie.

Edytowane przez kotlet_schabowy
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, walek napisał(a):

Większość swoich gier mam na dysku, więc koszta mojej wersji Pro wzrosną do 900 euro. No masakryczna cena. Czy ktoś orientuje się na forum ile kosztował by PC z takim hardwarem jaki ma Pro? I czy to jest jest znaczny upgrade? Czy tylko kosmetyka, jaka była w przypadku ulepszonej wersji PS4. 

 

Za tą cenę kupisz teraz mocniejszego kompa niż PRO.  Co do hardware to zamiast pi razy drzwi 6700XT masz 7700XT.

Odnośnik do komentarza

Kurde ale to faktycznie przestaje się kleić cenowo xD w tych pieniądzach można złożyć kompletny PC z 4060 TI które będzie miało podobną wydajność a w RT na pewno większą xD Dopłacając kilka stówek to już można poszaleć z ryzen 7 5700X i RX 7700 XT xD  oczywiście oba kompy 32 GB ram. 

 

 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, PiotrekP napisał(a):

Slimka z napędem i 2 pady za 2.9k to dobry dil?

przecież slimkę możesz kupić za 2300zł, to sobie odpowiedz czy pad za 600 zł jest spoko

1 minutę temu, Ukukuki napisał(a):

Kurde ale to faktycznie przestaje się kleić cenowo xD w tych pieniądzach można złożyć kompletny PC z 4060 TI które będzie miało podobną wydajność a w RT na pewno większą xD Dopłacając kilka stówek to już można poszaleć z ryzen 7 5700X i RX 7700 XT xD  oczywiście oba kompy 32 GB ram.

początek końca sony, o ile microsoftowi wydawanie eksów na pc niewiele zmienia, to sony kopie sobie grób

  • This 1
Odnośnik do komentarza

 

2 minuty temu, krzysiek923 napisał(a):

początek końca sony, o ile microsoftowi wydawanie eksów na pc niewiele zmienia, to sony kopie sobie grób

Nieee, Sony ma silną pozycję na rynku a MS leci na rynku konsolowym. Są bezpieczni ale bez szans na wzrosty. Wygranym będzie Nintendo, nie wiem co by musieli odwalić ze Switch 2 żeby dać się któremuś ułomowi z konkurencji wyprzedzić. 

Odnośnik do komentarza

Jako posiadacz PS VR2 kupionego za 2,5 koła w okolicach jego premiery powiem że to bardzo wymowne widzieć kolejną prezentację Sony które rok po premierze zapomniało o jego istnieniu i nawet na prezentacji PS5 Pro czyli sprzęcie o większej mocy nie mam co liczyć na poprawę rozdzielczości albo wydajności w grach VR.

 

Powrót chciwego Sony i to na pełnej kurwie.

 

  • Plusik 3
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...