Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Chmielinski napisał(a):


Ale to są zestawy, które mają być na poziomie PS5 czy PS5 Pro? Bo jeśli tego pierwszego to PS5 obecnie kosztuje mniej od najtańszego, jeśli tego drugie to żaden nie jest na tym poziomie, bo GPU to poziom Radeona 7700Xt, który sam w sobie kosztuje 1900. Do tego wszystkie zestawy z 1TB SSD, Pro ma 2TB. Ja wiem, że to nie są jakieś ogromne różnice, ale jeśli już na tym etapie zestaw, który jest najbliżej Pro przewyższa go ceną o parę stówek, a i tak trzeba by go było trochę dopchać, żeby faktycznie zrównać je na papierze to tak średnio się ta teza trzyma kupy xd

 

No ale masz też więcej pamięci RAM, coś za coś. Wydajnościowo będzie podobnie a o to chyba chodzi. W RT na pewno będzie lepiej :) 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, robbo2k_PL napisał(a):

 

 

No i przypadkiem DF juz sprawdził te 4060 vs  PS5 (bez pro)  

 

 

Odnośnik do komentarza

Jest MASA gier. Praktycznie każda z trybu Fidelity to 4K nie mówiąc już o mniej wymagających, które śmigają w 4K lub ocierają się o 4K i 60fps. Przecież  już od czasów Xbox One X gry były targetowane pod tą rozdzielczość na konsolach

 

Dlatego konsole mają więcej VRAMu i dodawanie kart graficznych z 8GB Vram nie ma sensu

Edytowane przez GearsUp
  • beka z typa 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, GearsUp napisał(a):

Jest MASA gier. Praktycznie każda z trybu Fidelity to 4K nie mówiąc już o mniej wymagających, które śmigają w 4K lub ocierają się o 4K i 60fps. Przecież  już od czasów Xbox One X gry były targetowane pod tą rozdzielczość na konsolach

 

To wymień, ale pomiń indyki. Natywne 4K, teraz masz swoją chwilę prawdy ;)

Odnośnik do komentarza

Dobra, bo to nie wątek o PC. 

Skoro za 2,5 komp odpali Spider Mana i będzie tak samo wyglądać i chodzić, to spoko. 

 

A że Sony celuję powoli w pozbyciu się płytek, to trochę LOL. 

To ich ostatni bastion i jeszcze jako tako te płyty mają sens, bo na X już nie mają totalnie żadnego sensu. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Ukukuki napisał(a):

 

No ale masz też więcej pamięci RAM, coś za coś. Wydajnościowo będzie podobnie a o to chyba chodzi. W RT na pewno będzie lepiej :) 


Srogo wątpię jeśli nawet podstawowe PS5 daje radę znacznie lepiej niż PC o teoretycznie podobnych bebechach. Zresztą patrzę sobie na benchmarki tego 7700XT i on sobie w takim TLOU P1 czy nawet głupim Fortnite radzi gorzej niż zwykłe PS5.

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, Square napisał(a):

No to z napędem będziesz miał te 4000 czyli krople. To czemu teraz nagle jesteś na nie?

 Jak ci powiem, że nie chodzi o kasę a podejście do klienta to wystarczy? Nie podpada mi się na ten moment takie podejście więc nie kupię. Thats all. 
 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, iluck85 napisał(a):

A że Sony celuję powoli w pozbyciu się płytek, to trochę LOL. 

To ich ostatni bastion i jeszcze jako tako te płyty mają sens, bo na X już nie mają totalnie żadnego sensu. 

nie tylko od sony zależy przyszłość pudełek, sony może mieć napęd, ale sw jedi ocalały i tak nie będziesz mieć na płycie, to samo cod'y

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, iluck85 napisał(a):

A że Sony celuję powoli w pozbyciu się płytek, to trochę LOL. 

To ich ostatni bastion i jeszcze jako tako te płyty mają sens, bo na X już nie mają totalnie żadnego sensu. 


No tak, dlatego wydają konsolę w wersji wyłącznie bez napędu, który można ewentualnie dokupić, ale wzmiankę o tym trzeba doczytać na blogu. Chłop tu gada o gotowaniu żaby cenami przez Apple, a nie ogarnia co tu się dzieje :jim:

Odnośnik do komentarza

Miałem nie kupować pro. Dziś jak wychodziłem z pracy to ziomek mnie zagaduje, że jak kupuję pro to kupi moją ps5 za 1700zł. Myślę dobrze się stało, ps5 pro będzie za jakieś 3200zł, myślę spoko dogadamy się :)

 

A tu +- 3400zł i jeszcze bez napędu :kekw:
Więc już mu napisałem eska, że na razie nie będę sprzedawał.

Obawiam się jednak, że fora i portale dla graczy teraz wieszają psy na Sony, a i tak sprzedaż będą mieć znów w kosmosie.

Ja na razie pasuje i czekam na rozwój sytuacji.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Chmielinski napisał(a):


Srogo wątpię jeśli nawet podstawowe PS5 daje radę znacznie lepiej niż PC o teoretycznie podobnych bebechach. Zresztą patrzę sobie na benchmarki tego 7700XT i on sobie w takim TLOU P1 czy nawet głupim Fortnite radzi gorzej niż zwykłe PS5.

 

Nie znasz się na sprzęcie to serio, nie ma sensu pisać takich głupot.

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, krzysiek923 napisał(a):

nie tylko od sony zależy przyszłość pudełek, sony może mieć napęd, ale sw jedi ocalały i tak nie będziesz mieć na płycie, to samo cod'y

 

Jak znikną pudełka, czyli argument jeszcze jako tako trzymający mnie przy konsoli + nie chce mi się czekać dwóch lat aż coś sony wypluję na PC, to te konsole stracą totalnie sens i rację bytu dla mnie. 

 

2 minuty temu, Chmielinski napisał(a):


No tak, dlatego wydają konsolę w wersji wyłącznie bez napędu, który można ewentualnie dokupić, ale wzmiankę o tym trzeba doczytać na blogu. Chłop tu gada o gotowaniu żaby cenami przez Apple, a nie ogarnia co tu się dzieje :jim:

Dochodzi bariera ekonimiczna. 3400 brzmi lepiej od 4199 tak? 

A napęd to Twój wybór- możesz, ale nie MUSISZ kupować. 

Gotowanie żaby to Uki, ja wspomniałem że podobny motyw odwaliło Apple przy wypuszczeniu "lepszego" modelu. Sprawdziło się i podziałało. Analogicznie do tej syt. Jak Pro się sprzeda jak szalone, to jasny znak że PS6 z napędem może kosztować 4499. Kupią. Tyle. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...