Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawe czy W  Hogwarts legacy z Ray traycingiem obszar poza zamkiem będzie mniej zamulajacy:facepalm:

Dogma 2 swietna gra. Bawiłem się super a teraz 60 FPS już mi niepotrzebne.

Gran turismo z RT... Powinno być od premiery. Tryb fidelity 60 do gry wydanej na PS4 też smieszne.

Ostatnio w ogóle twórcy odpie.lali takie babole żeby chyba tylko pro dało się sprzedać. Survivor nie trzymający klatek, outlaws to samo jakieś babole rozdziałki biedne. Dogma tak samo slabo. A final fantasy 7 i jego rozdzielczość w 60 klatkach przy takiej grafice to kpina. Jakby mieli wyje**ne w optymalizację 

Najbardziej kisne właśnie z GT 7 i tego że teraz zrobią odbicia.

W ogóle to całe PRO wygląda mi trochę na ps5 definitive edition czyli wersja która powinna być od początku no ale ...

Sony już nie to samo 

Edytowane przez Plackus
Odnośnik do komentarza
29 minutes ago, krzysiek923 said:

Po co normalny, zdrowy, myślący człowiek miałby oglądać filmy takie jak ten? Co to jego pierdololo wnosi w porównaniu z komentarzami każdego z użytkowników tutaj? Zabawne to jest, że my to wszystko już wiemy, ale URRWA, ANUTORYTET NAGRAŁ, GURU PRZEMÓWIŁ

 

Mam 45 min w jedną stronę autem do roboty... 

Odnośnik do komentarza

Plan na tą generację miałem taki, że zaczynam od XSX, a playstation kupię jak wyjdzie pro. Po wczorajszym pokazie czekam na Switcha 2 XD Cena ceną, ale kurwa żeby nie pokazać ani jednej gry zachęcającej do zakupu, tylko pierdololo, że będzie lepszy ray tracing i tekstury w oddali, na które przez 90% gry nie zwraca się uwagi. Brawo Sony, dajcie jakiś nowy hero shooter z rt i będzie sztosik

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

To ja się powtórzę, bo wczoraj mój post zginął w natłoku emocji :)

Nie mam PS5, bo w sumie długo nie było po co i tak sobie ogrywałem kupkę wstydu na PS4, czekając na to Pro. No ale że Sony pojebało, chyba kupię slimkę. Czy od premiery wyszły jakieś powszechniejsze problemy z tym modelem ( pomijam wygląd), czy też działa normalnie?

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Benson napisał(a):

To ja się powtórzę, bo wczoraj mój post zginął w natłoku emocji 

Nie mam PS5, bo w sumie długo nie było po co i tak sobie ogrywałem kupkę wstydu na PS4, czekając na to Pro. No ale że Sony pojebało, chyba kupię slimkę. Czy od premiery wyszły jakieś powszechniejsze problemy z tym modelem ( pomijam wygląd), czy też działa normalnie?

Normalnie działa. Ale jak będziesz miał pech jak ja to dopiero 4 konsola na gwarancji będzie działać xd

Odnośnik do komentarza

ogólnie sony w tej generacji obnażyło swoje prawdziwe podejście do marki playstation i jej fanów. ok, nie jesteśmy dziećmi, wiadomo, że to zawsze był biznes, ale ps5 i cyrki związane z dostepnością, z cenami, z brakiem nowych gier, jakimiś remasterami remasterów... i jeszcze eksy na pc, żeby doić. zrobiliby to dawno, ale nie wiedzieli, że to takie proste. no wylazło w tej generacji z nich typowe korpo bez ogródek. płaćcie nam więcej za mniej, bo jesteśmy liderem i chcemy z tego czerpać najmniejszym kosztem. od czasów jima rayan pijackiej mordy mam dość tej marki.

 

ps4vid.thumb.webp.70e9777006bc7ff16f0d3afecdce51f7.webp

 

jak to się szybko klimat wokół marki potrafi obrócić o 180 stopni

Odnośnik do komentarza

Dziś rozmawiałem ze znajomym, który od jakiegoś czasu był zajarany pro. Nawala masę godzin i rozmawiamy dzisiaj i mówię słyszałeś o pro. A on że nie ale wie, że wychodzi ja mówię, że 800 eurasów, a on mi, że na hobby się nie oszczędza i da tyle. Ja mu mówię, że digital only bo to bez napędu i że 600-700zł za napęd trzeba dołożyć żeby pograć. Zrzedła mina w momencie bo chłop ma ponad 100 gier w pudełkach chyba od ps3 :)

Cena z napędem by była jeszcze akceptowalna ale jak by nie patrzeć drogo wyjdzie zabawa. Ale znajdą się chętni bo przypuszczam, że ten znajomy kupi.

Odnośnik do komentarza

Jak dobrze, że złożyłem kompa. Bo znając życie pewnie dupa by mnie piekła żeby to kupić (w końcu PS4 pro i przejście na tv 4k HDR bardzo dobrze wspominam). Ale na szczęście mogę mieć na tę konsole totalnie wyjebane. Pojebało ich z tą ceną i jeszcze brak napędu :beka:

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Zawsze mnie śmieszą te 

15 minut temu, creatinfreak napisał(a):

Jak dobrze, że złożyłem kompa. Bo znając życie pewnie dupa by mnie piekła żeby to kupić (w końcu PS4 pro i przejście na tv 4k HDR bardzo dobrze wspominam). Ale na szczęście mogę mieć na tę konsole totalnie wyjebane. Pojebało ich z tą ceną i jeszcze brak napędu :beka:

 

A za ile ten pecet?  6k? 8k?  Kupowanie PS5 jako dodatkowej maszyki do grania obok PC za 8k to dopiero byłoby zabawne.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, drozdu7 napisał(a):

Do znawców, co stało na przeszkodzie żeby te PSSR w takiej czy innej postaci zaimplementować na bazowej ps5, by cokolwiek poprawić??

Według prezentacji PSSR to nie rozwiązanie software'owe jak FSR tylko hardware'owe jak DLSS i do działania potrzebne jest wsparcie dedykowanego sprzętu od AI.

Odnośnik do komentarza

Mój pecet do grania przeszedł update podwoił swoją wartość za pomocą RX 5700  i teraz to juz z 900zł jest wart (128GB RAM 8 rdzeni).   I nadal gram w FHD w Forze Horizon 4.  

Konsole kupuje za 300USD maksymalnie i się świetnie bawię.   Sami napędzacie te ceny i zajmujecie sie cyferkowym pierdololo zamiast grac w gry.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, GearsUp napisał(a):

image.thumb.jpeg.66c89747d33682555292f75e85b5a28b.jpeg

no zabawne jest to jak kolejnych argumentów ubywa a konsolowcy sobie racjonalizują. obecne eksy z konsol przenoszone na pc, brak nowych gier ekskluzywnych, gierki na płytach do lamusa, cziterzy z pc na konsolach poprzez crossplay, a teraz nawet "nie złożysz podobnego pc w cenie konsoli" co raz bardziej przestaje być aktualne

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, krzysiek923 napisał(a):

no zabawne jest to jak kolejnych argumentów ubywa a konsolowcy sobie racjonalizują. obecne eksy z konsol przenoszone na pc, brak nowych gier ekskluzywnych, gierki na płytach do lamusa, cziterzy z pc na konsolach poprzez crossplay, a teraz nawet "nie złożysz podobnego pc w cenie konsoli" co raz bardziej przestaje być aktualne

 

To po ile ten sredniopółkowy RTX 4070 panie pececiarzu?   aaa  3kzł  lub 4k za wersję Ti...  przygadał pececiarz konsolarzom. 

Jak dla mnie i PC i konsole poszły w absurdalne ceny.    No ale ja truskawki z cukrem i RX 5600Xt za 410zł  a RX5700 za 500zł kupuje.

 

Edytowane przez robbo2k_PL
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nawet argument "do PC trzeba akcesoria", jakoś tak teraz nie ma racji bytu przy dodatkowo płatnej podstawce i napędzie :beka:

Najlepsze, że kupiony 2 lata temu RTX4090, za kolejne 4-5 lat i tak da więcej mocy, niz PS6 które pewnie pod 5.5K podleci :D

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Ukukuki napisał(a):

 

Nie no będą napędy, pady, doładowania, abonamenty gry w zestawach. Obstawiam najtańszy 3999 

 

Jak ktoś myśli ,że zobaczy do końca roku w polskim elektromarkecie golasa za 3399 zł to jest frajer.

Tych kombinacji polskich marketów się najbardziej obawiam.  

 

Płatność z góry jak przy premierze PS5 to na bank, ale wymuszone zestawy z grami, które wszyscy już mają (Spidermany, Horizony etc) też bardzo prawodpodobne...

 

Polski rynek to dalej dziki zachód jest.

Odnośnik do komentarza
Teraz, jimmy napisał(a):

Tych kombinacji polskich marketów się najbardziej obawiam.  

 

Płatność z góry jak przy premierze PS5 to na bank, ale wymuszone zestawy z grami, które wszyscy już mają (Spidermany, Horizony etc) też bardzo prawodpodobne...

 

Polski rynek to dalej dziki zachód jest.

Przecież nikt tego nie kupi :vegeta_smile:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...