Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Nie kupię dla zasady, nie podoba mi się to odświeżanie generacji w połowie życia. Bo niby po co mi to? Ja sobie pizgam w gierki z ery PS4 w tym momencie i bawię się wyśmienicie. Po co mi PS5 Pro do Fallen Order czy Dark Souls. Z tych PRO ulepszeń skorzystam sobie na PS6. Gdybym chciał wyrzucić ponad 4k PLN to wolałbym zacząć składać PC od tej kwoty. Dziwnie nazywać coś PRO i wyrzucić z niej funkcjonalność odpalania płyt. Jakie to PRO skoro nie jest prokompletne. 

  • This 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Fifiarz/Codziasz ojciec i Fortniteowe dziecko to raczej modelowy posiadacz tego produktu :D. 

 

 

https://www.neogaf.com/threads/ps5-pro-pssr-appears-to-provide-better-image-reconstruction-than-dlss-running-on-a-4090-gpu.1674846/  :leo:

No wiadomo, na plejstejszyn będzie najlepiej, tak jak z tymi dyskami w PS5 z technologią której inne platformy nie zobaczą

 

Z każdym nowym sprzętem powstają kolejne bajki sprzęcie sony a ludzie nadal to łykają jak pelikany 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ProstyHeker napisał(a):

Teraz nieironicznie, bez przypyerdolki - ilu znacie pececiarzy, którzy mają na stałe podpięty PC do telewizora w salonie?

Odkąd kupiłem 34 oleda to konsole odpaliłem jedynie aby ograć jakiegoś exa (zresztą teraz i tak wszystko wychodzi na PC po pół roku od premiery na konsoli). Poza tym tylko pc z podpiętym padem 

 

IMG_4058.thumb.jpeg.a7d25a661d797b86d3968246ac3ba40e.jpeg

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Basior napisał(a):

 

Będzie tak tanio, że wszyscy wezmą, po przecież Sony kochcia Polzgę :wub:

13 milionow - 1. Mialem brac pro bo nie mam ps5 ale za tyle to nie. Zeby to jeszcze mialo naped to pewnie bym sie skusil ale za polityke sony na tej generacji po prostu nie chce mi zmuszac do trzymania ich sprzetu pod dachem. Dołoży się więcej do pc na którym gram zdecydowanie najwięcej 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, KrYcHu_89 napisał(a):

 

:beka:

 

chłopak pięknie wyśmiany w komentarzach, najlepsze to kółko w Spidermanie, najpierw się musi nauczyć co to rekonstrukcja obrazu, a co to sharpening filter, ale jak tam ludzie piszą, już copium wjeżdża na łostro

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, yaczes napisał(a):

Slyszalem rano w warzywniaku, ze tona truskawek lepszego gatunku to 3699-3999.

No i Pani Grazynka mowila, ze maja jeszcze czas, moze nie beda chcieli hejtu i nie pojda ta droga.

 

no czyli bundle sieciówek z CZYTNIKIEM będą mieć piękne ceny. A ekstra dorzucą Ghost of Tsushima i 12 msc PS+. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...