Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Alpha Trion napisał(a):

Panowie, spokojnie, poczekajmy na zapowiedzi gier, testy jak te gry będą wyglądać na bazowej Ps5 w kontrze do Pro. Dajmy ludziom kupić te maszyny, niech potestuja awaryjność, ciepło, hałas i wtedy zdecydowa


No jak jeszcze sie okaza, ze kultura pracy jest skopana to dziekuje. Przechodze na PC.

Odnośnik do komentarza

PRO bez napędu za 800€ to jakaś tragedia. Ficzery bardzo mi się podobają ale w moim wypadku pozostaje mieć nadzieję, że krótko po premierze pojawi się wersja z napędem ale np z dyskiem standardowym 825GB w DAJ BOŻE tej samej cenie 799€... W życiu nie zapłacę tyle kasy na konsolę digital.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, czarek250885 napisał(a):

Ja to doskonale wiem, jednakże jeśli chcą ją sprzedawać, tzn że nie będzie miała konkurencji. A co za tym idzie do 2029 możliwe, że chcą tym prosiakiem zapewnić sobie żywot. 

zapomnij, i tak będą minimum rok w plecy bo MS wcześniej wyskoczy z nextgenem, 2028 najpóźniej PS6 digital z napędem osobno do kupienia

Odnośnik do komentarza

Jest to ciekawa filozofia gracza, ale czym się różni PS5 Pro digital + napęd, od PS5 Pro z wbudowanym napędem, prócz tego, że jak Ci się napęd spierdoli, to możesz oddać na gwarę tylko napęd? 

 

 

Faktycznie zepsuli w tej prezentacji aspekt psychologiczny, nie dorysowując PS5 Pro z dołączanym napędem w cenie 780 USD. 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Jest to ciekawa filozofia gracza, ale czym się różni PS5 Pro digital + napęd, od PS5 Pro z wbudowanym napędem, prócz tego, że jak Ci się napęd spierdoli, to możesz oddać na gwarę tylko napęd? 

 

 

Faktycznie zepsuli w tej prezentacji aspekt psychologiczny, nie dorysowując PS5 Pro z dołączanym napędem w cenie 780 USD. 

No dokładnie to. Albo info o bundlue. Jasne info. Dymiemy Was, ale na czysto.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Whisker napisał(a):

Tu zrobili spory błąd nie dając wyboru

 

Dla mnie sprawa prosta: spodobało im się to, jak w MS w zasadzie w całości przeszedł na Digital, nie ma obrotu używek, więc postanowili zrobić przymiarkę wydając PS5 Pro bez napędu aby też uzyskać taki model dystrybucji. Z wiadomych powodów nie mogą tego głośno oznajmić wprost.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie hard pass. Za 2-3 lata nowa generacja. Mam spory backlog więc do tego czasu będzie czym się bawić. Później na PS6 te wszystkie bajery pewnie po prostu będą więc pogram bez dopłacania w połowie generacji do sprzętu potrzebnego na chwilę. Inna sprawa, że pasuje powolutku myśleć o PC bo pomimo, że drożej to zdecydowanie więcej lat spokoju od wymiany sprzętu.

  • Plusik 2
  • This 1
Odnośnik do komentarza
54 minuty temu, Bartg napisał(a):

Czyli bundle konsola + napęd + Horizon + Spiderman + 12msc ps plus + podstawka + dildo żeby czuć się jeszcze bardziej wyruchanym to będzie startować ponad 5kzł w marketach :kekw:


Ja bardziej czekam na klasyczny bundle majowy jako prezent na komunię świętą czyli ps5 pro + napęd + podstawka + astro bot + gt7 + pismo święte za 4499zl

 

image.thumb.jpeg.f89efbffc4d997ee28d80c89a4219cc8.jpeg
 

Będzie powrót do czasów PS3 na pełnej 

 

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bartg napisał(a):

Czyli bundle konsola + napęd + Horizon + Spiderman + 12msc ps plus + podstawka + dildo żeby czuć się jeszcze bardziej wyruchanym to będzie startować ponad 5kzł w marketach :kekw:

Może dołożą coś takiego do zestawu?:pawel:

Spoiler

image.png.f56ae13af3d792348a031f08ca161867.png

 

Edytowane przez Paolo1986
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, KrYcHu_89 napisał(a):

Jest to ciekawa filozofia gracza, ale czym się różni PS5 Pro digital + napęd, od PS5 Pro z wbudowanym napędem, prócz tego, że jak Ci się napęd spierdoli, to możesz oddać na gwarę tylko napęd? 

 

 

Faktycznie zepsuli w tej prezentacji aspekt psychologiczny, nie dorysowując PS5 Pro z dołączanym napędem w cenie 780 USD. 

A to że napęd jest stary ze Slim, ja nie będę tworzył jakiś hybryd nowe + stare

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Shago napisał(a):

 

Dla mnie sprawa prosta: spodobało im się to, jak w MS w zasadzie w całości przeszedł na Digital, nie ma obrotu używek, więc postanowili zrobić przymiarkę wydając PS5 Pro bez napędu aby też uzyskać taki model dystrybucji. Z wiadomych powodów nie mogą tego głośno oznajmić wprost.

No to cały świat dał im to odczuć w komentarzach i nastawieniu, jest nadzieja :)

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, drozdu7 napisał(a):

Panowie ale to jest sprzęt dla nerdów, dla tego małego odsetka graczy którzy chcą zagrać w najlepszej jakości.

Pozostali nie chcą 

 

Ale fajnie by było, by kasa władowana w zaprojektowanie nowego sprzętu + produkcja + marketing się zwróciła i nie zalegało na magazynach, no nie? Nerdów jednak nie ma raczej aż tylu w dzisiejszych czasach.

Odnośnik do komentarza
6 minutes ago, drozdu7 said:

Panowie ale to jest sprzęt dla nerdów, dla tego małego odsetka graczy którzy chcą zagrać w najlepszej jakości.

Pozostali nie chcą 

 

Tacy gracze grają na dojebanych PC z RTXem 2137. To chyba sprzęt dla ludzi nie mających jeszcze PS5, którzy złapią się na marketing, nazwę PRO i znaczek 8K na pudełku? Nie wiem. Jakby tych wszystkich exów nie było na PC na pewno byłoby łatwiej im to wypromować, a tak zaraz po premierze każda gra podkręcona pod PRO zostanie rozebrana na czynniki pierwsze w porównaniu do istniejącej wersji PC.

  • This 1
Odnośnik do komentarza

Ja wciąż nie mogę ogarnąć  tej pokrętnej logiki u SONY, a raczej jakie tęgie głowy za tym całym konceptem stoją. Bo wygląda to z grubsza tak, że przyszedł jakiś jajogłowy na spotkanie zarządu i podsumował temat, jako że raz kiedyś się udało w poprzedniej generacji:

 

1. Wiecie, że poprzerzucaliśmy w obecnej generacji nasze exy po kolei na pecety? To ogólnie nasza nowa wizja. Ona jest dobra, bo for the players!

2. Co prawda nie mamy realnie problemu z wydajnością, jak to miało miejsce w przypadku PS4, ale no nigdy nie wiadomo. Trzeba działać, bo to logo 8K na pierwszych pudłach z PS5 zobowiązuje, panowie.

3. Tak że tak: zrobimy sobie teraz wersję Pro. I damy tam graczykom więcej mocy. I teraz te nasze tytuły, które ludzie kiedyś tam sobie pokończyli na PS4, czy ostatnio na piecach - to one, no te gierki będą wyglądać lepij i płynnij (przez jakiś czas oczywiście!). A potem wrócimy do wyboru trybu graficznego, bo wiadomo nie można mieć wszystkiego, a z czasem będzie trzeba tam też im wrzucić na rynek PS6.

4. I widzicie: mam tutaj obliczenia, tutaj słupki pokazujo, że cena jest dobrze skalkulowana. Ale też wychodziło nam najsampierw drogo. Więc wywalimy napęd i kawałek tego plastiku, co żeśmy go na początku dawali do postawienia sprzętu pionowo. Bo gracze tego nie chcą ogólnie, a nawet jak jacyś chom to se dokupiom. Zarobimy? Zarobimy! No i jak mówiłem: konsolka będzie tańsza!

5. Tylko teraz tak: nie będziemy pokazywać żadnych nowych gier na prezentacji. No jak to czemu? Miał być Concord, ale już go z nami nie ma. Miał piękny pogrzeb. To chyba nie mamy co pokazać, nie?

6. Wszyscy widzę się zgadzają, super - dziękuję. To co panowie? Po maluchu i głosujemy premie dla członków zarządu!

 

 

Edytowane przez l33t
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...