Skocz do zawartości

PlayStation 5 - komentarze i inne rozmowy


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą ciekawe jak będą traktować zaraz amatora. Czy 30fps only i jbc? Ja coś czuję, że może być różnie. Inna sprawa czemu nie 1TB i napęd wbudowany/w bundle? Byłoby taniej. Po to żeby zmusić do cyfry? Spoko, ale niech mi płytki na wersje cyfrowe zamienią. Jak się jeszcze okaże, że mojej FireCudy nie przepną to jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Basior napisał(a):

Swoją drogą ciekawe jak będą traktować zaraz amatora. Czy 30fps only i jbc? Ja coś czuję, że może być różnie. Inna sprawa czemu nie 1TB i napęd wbudowany/w bundle? Byłoby taniej. Po to żeby zmusić do cyfry? Spoko, ale niech mi płytki na wersje cyfrowe zamienią. Jak się jeszcze okaże, że mojej FireCudy nie przepną to jeszcze lepiej.

Przecież w cenie różnicy tego dysku mogli dorzucić ten napęd, ale jak widać $ony naciska na dystrybucję cyfrową. Powinni być za to jebani jak MS przy xboxie one 

Odnośnik do komentarza

Te 1TB więcej dysku to z 200zł wyższy koszt (dla Sony pewnie połowa tego) a napęd sprzedają za 500 więc o wiele taniej im wyszło dorzucić więcej pojemności dysku niż dać napęd. Ale tak, nawet jak by cena była 1:1 to wywalenie napędu jest dla nich bardziej opłacalne bo lepiej jak klient kupi cyfrówkę niż płytę z grą.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, łom napisał(a):

Te 1TB więcej dysku to z 200zł wyższy koszt (dla Sony pewnie połowa tego) a napęd sprzedają za 500 więc o wiele taniej im wyszło dorzucić więcej pojemności dysku niż dać napęd. Ale tak, nawet jak by cena była 1:1 to wywalenie napędu jest dla nich bardziej opłacalne bo lepiej jak klient kupi cyfrówkę niż płytę z grą.

Przede wszystkim Blu-ray to przestarzały i wolny nośnik i nie ma następców. Ostatni napęd optyczny w historii. 

Odnośnik do komentarza

Pokaz absolutnie nie zrtobił na mnie wrażenie, ale mimo to kupię PRO.

I tak miałem kupować PS5 (to pierwsza konsola Sony począwszy od jedynki, której nie kupiłem na premierę), więc dla mnie to wybór między slimem digital za 2400 a Pro z większym dyskiem za 3500.

i ten tysiak jest dla mnie wart ryzyka, czy będzie jakoś ta moc wykorzystana, czy jednak nie.

Podejrzewam,że premiera next genów jednak długo przed nami, więc mam nadzieję na pogranie w nowe gry w komfortowych warunkach.

Odnośnik do komentarza

Teraz pokaz death stranding 2 i innych gierek widzę tak:

Na dole napis "captured on ps5 pro"

I ch.ja nie zobaczysz jak wygląda na wersji którą każdy posiada czyli amator.

Muszą naprawdę jakoś mocno nakręcić ludzi bo ciężko mi na ten moment uzasadnić zakup sprzętu w takiej cenie mając już ps5.

 

Gta 6 jedynie może zmienić moje podejście 

 

 

Odnośnik do komentarza

Alternatywne rozwiązanie - CFW dla PS5 i każdy sobie robi co mu się podoba - overclocking zwykłej PS5 - piracki boost mode w grach PS4 i PS5, może jakieś mody/ patche pozwalające zmieniać rozdzielczości renderowania... Szkoda że wszystko stoi na poziomie antycznego softu 4.50, ale mam wrażenie, że Sony potrzebuje utarcia nosa dawnymi metodami, skoro konkurencji na rynku brak i robią co im się podoba.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...